Къде изчезнаха някои от мамите?

  • 18 445
  • 142
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 172
Корнишонко къде се дяна?Братът по съдба ми липсва. Няма ли някой инфо къде се губи? newsm78

# 91
  • Мнения: 11 870
На мен също ми липсма Корнишонко.Много е ценно присъствието на майките с поотраснали осиновени деца, има какво да се научи от тях.
Корнишонко, обади се, чакаме те, надявам се всичко да е добре в твоето семейство!

# 92
  • Мнения: 2 722
Да издам аз, че на два-три пъти мервам Корни да чете, явно не и се пише, но поне духм е с нас.
Моля да не почнат питаниците къде съм - тази нощ пиша и от утре до края на месеца ви оставям да страдате без острата ми мисъл, чаровното ми присъствие и присъщата ми скромност.
Ще се къпя и за вас и ще се отям на цаца /божкей, как ще се вмириша  Joy/
Липсва ми Април, Креми също не пише, дано нещата са наред при тях.

# 93
  • Мнения: 2 172
Теа, липсваш ни!

# 94
  • Мнения: 2 084
И татковците изчезнаха. Време за почивка?

# 95
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Танчето и Ивето ми се губят.............................. newsm78

# 96
  • Мнения: 2 172
И татковците изчезнаха. Време за почивка?
И това ако не е телепатия!!!!И аз се питах, особено татковците на големи деца - имаше, имаше...Ще обменим някой лаф за тийнове и памперси!

# 97
  • Мнения: 2 172
ехо gydi Кудкудяка зачезна пак, Мата се скатава незнайно къде, да не изброявам още, другите си знаят.

ПП Само аз ли пиша в тази тема?!

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 19:30 от аистенок

# 98
  • космополитно
  • Мнения: 941
И аз тия дни почувствах тъга и се запитах къде изчезнаха, как са и защо не се обаждат: Мародиди, Креми и Сарлита?...  newsm78

Тяя Сарлита всъщност се появи, сдоби се с бебе и зачезна, оставайки ни една тема в много издания:"Какво е новото при мен?"...
 Та какво е новото при изчезналите?

За Мата е ясно-пренесе си дупарата  Embarassedна топло, а Кудкудяка търчи целодневно след малкото си дяволче...  Mr. GreenА на бас? Rolling Eyes

# 99
  • Мнения: 1 843
Завъртял ги е живота, по всяка вероятност. Надявам се, че са добре всичките.

Но да ви кажа, аз дето си изкарвам хляба пред компютъра, понякога с дни не смогвам да вляза, а хората с професии, които нямат работа пред ПЦ-то - изобщо не се чудя, че ги няма.
Въртележката е голяма, факт.

# 100
  • Мнения: 104
Завъртял ги е живота, по всяка вероятност. Надявам се, че са добре всичките.

Но да ви кажа, аз дето си изкарвам хляба пред компютъра, понякога с дни не смогвам да вляза, а хората с професии, които нямат работа пред ПЦ-то - изобщо не се чудя, че ги няма.
Въртележката е голяма, факт.


[
/quote]
Много си права,не остава време за писане ,чета ,на работата  докато прегледам темите и някой  клиент влезне и трябва да му обърна внимание.Лятото докато учениците бяха във ваканция можеше ,но тогава бях втресена дали ще се справя с детето, изведнъж с 5годишен син,повечето от вас са осиновили по малки деца/оказа се по трудно с околните,с баби и дядовци особено някои ,че тябва да се държат и говорят с него като с голям човек той не е бебе/.Преглеждането на темите и четенето много ми помогнаха.Започнах да казвам на детето кое не е правилно да се прави и той да им прави забележки/като не успях да излезна на глава с възрастните /има ефект да ви кажа.До скоро нямахме  комрютър и интернет в къщи, вече има и дано намеря време да седна .
Мисля ,че намерихме пътя един към друг -8 месеца сме заедно вече.Както той ,така и аз сме по спокойни/най вече аз ,той има енергия в излишък/.Когато мога ще пиша за да споделя с вас .Мисля,че е полезна обмяната на опит.Чао, желая на всички много обич. 

# 101
  • Мнения: 4 138
semua njamam net. sorry sa latinicata, ama njama i kirilica. nike sme w ispanija sasega do 8 fewruari

# 102
  • космополитно
  • Мнения: 941
Тази тема е дискриминираща по пол Mr. Green, но да я използвам за да споделя, че напоследък все по-често се улавям, че:

*ми липсва Магьосникът от Оз като присъствие, мнение и позиция; Cry

*чудя се какво става при чичо Наци и съпругата му Цвети? newsm78;

*питам се защо не се отбива Мариан Георгиев- бащата с три осиновени деца? Thinking
----
Защо татковците се отеглиха от форума? Дали, защото сме само newsm57 или....

Къде изчезнаха? Я да се обадят и докладват какво е новото при тях! Praynig Crossing Arms

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 03:54 от Venecias

# 103
  • Мнения: 91
Здравейте, всъщност не съм съвсем изчезнал, просто се спотаявам.  newsm53

Следя темите, радвам се на снимките на многото прекрасни дечица, които сте осиновили (там където албумчетата не изискват парола), възхищавам се на безграничната любов, с която обгрижвате своите деца и тихичко се моля да настъпи часът, в който съдбата ще ни срещне с НЕЯ.
Мина доста време , откакто ни вписаха в Регистъра на осиновителите - почти 1 год и 3 месеца.
Всъщност и при нас наскоро имаше новини, но в момента не ми се говори за това, така че гледаме напред с нови надежди. newsm17

# 104
  • Мнения: 11 870
Интересно, че и аз се замислих за чичо Наци тези дни и ето, той се появява!Надявам се да не губи надежда, при нас щъркелът дойде след 1год и пет месеца след вписването в регистрите!

А какво става с чаровната племеничка?

Общи условия

Активация на акаунт