За мазането с олио

  • 1 214
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 101
Мазах го до 6 месечна възраст, сега ползваме тоалетно мляко.

# 16
  • Мнения: 601
Момичета, от един педиатър знам, че зехтинът за мазане на бебето трябва да се превари на водна баня за 20 мин.  В какъв съд го слагате самия зехтин за варенето му. От някой бях чула, че слага направо бутилката със зехтина в др съд с вода и така, но нещо не ми се вижда много правилно. Как го правите вие?

Да. Слагаш го в малка тенджера или друг подобен съд с вода, махаш капачката и вариш 15-20 мин.

# 17
  • Мнения: 6 164
Съди по кожата му. Крис е на година и още мажа, но е със ужасно суха кожа. Ако няма нужда - спирай.

# 18
  • Мнения: 2 019
до 6 месеца го мазах с олио,а после с мляко

# 19
  • Мнения: 4 965
Искрено се надявам, че имате предвид бебшко олио, а не слънчогледово  Wink.

# 20
  • Мнения: 6 164
Искрено се надявам, че имате предвид бебшко олио, а не слънчогледово  Wink.

Еее, хайде ти пък. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 6 461
Майчета, искам да Ви попитам до колко месе4на възраст се мажат бебетата с олио или зехтин? Моят бебчо е на.....................
До когато си решиш ти.
За летния период можеш да използваш тоалетно мляко.

# 22
  • Мнения: 3 478
Аз лично олио никога не съм ползвала. Не бих го сложила на себе си, може би главно за това, но тук още в болницата ми казаха, да НЕ ползвам олио.

# 23
  • Мнения: 2 498
Никога не съм мазала с олио-само с бебешко мляко Peace и така си продължавам...

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 973
Олио никога не съм ползвала за дъщеря ми!Само мляко Peace
Peace

# 25
  • Мнения: 1 975
Аз съм ползвала и олио и мляко, но в момента сме с лосион на Бюбхен и съм страшно доволна, а смятам да  продължавам да си я мажа Peace

# 26
  • Мнения: 2 891
Олио съм ползвала само през първи ямесец. След това само с мляко на Клоран до около 2г..

# 27
  • Мнения: 4 965
Аз редувах мляко на Бюбхен и зехтин (но не от магазина, а от наши близки в Гърция, които произвеждат маслини, зехтин и т.н. и бях сигурна в качеството).
И досега понякога ги мажа с мляко.
Аз също се мажа.

Общи условия

Активация на акаунт