Winx mami club

  • 32 955
  • 365
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
Преди Уинкс беше УИЧ. По мое мнение УИЧ е по добро.

Верно ли?  Laughing
Боже, аз на дърти години си купувах Уич и го четях  Embarassed
Не изупсках комикс  ooooh!
И аз го четях, първо ми беше кеф, после малко по задължение и после спрях. Доколкото знам напоследък е станало по интересно от момента когато не ми се четеше, но пък и доста по скъпо... Егмонтовска работа.

# 16
  • Мнения: 1 072
В кюпа съм. Дали ще купят новите сезони?  Thinking Изтеглих ги, но без превод не става.  Confused

# 17
  • Мнения: 1 100
Преди Уинкс беше УИЧ. По мое мнение УИЧ е по добро.

Верно ли?  Laughing
Боже, аз на дърти години си купувах Уич и го четях  Embarassed
Не изупсках комикс  ooooh!
И аз го четях, първо ми беше кеф, после малко по задължение и после спрях. Доколкото знам напоследък е станало по интересно от момента когато не ми се четеше, но пък и доста по скъпо... Егмонтовска работа.

И аз чета Уич, и Мики Маус даже.  Laughing  Просто от време на време имам нужда да разхлабя мозъка си. Много са неангажиращи историйките.

А колкото до Уинкс, майма ми ги купува, но не ги чета. Тя просто не прави разлика м/у тях и Уич. Уинкс ми е тъпо.

# 18
  • Мнения: 7 723
И аз се записвам в клуба  bowuu
Дори пиша и във форума на УИНКС  Whistling Whistling Whistling

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И ние не дишаме по време на сериала по нова през уикендите. Но само до там е. И браво за късмета ми  Twisted Evil

# 20
И аз се записвам в клуба  Peace Гледам ги и са ми много сладки.

# 21
  • Мнения: 7 723
Днес истерията е голама, защото утре е учебен ден и моята хубавица страда, че пропуска съботния епизод  Crazy
Опитвам се да й обясня, че утре всъщност не е събота, т.е- събота е, ама е все едно понеделник и всичко е по понеделнишки, ама не ми вярва нещо....  ooooh!

# 22
# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 840
хммм, и ние сме в кюпа, списанието го следим редовно, даже седмица след като го купим следим да не би случайно да е излязъл извънреден брой. Имаме чанти, химикалки, гуми, острилки, тетрадки, тефтери, портмонета, и последната придобивка ЧАДЪР. Ама и на мен ми харесват такива джунджурийки де  Wink

# 24
  • Мнения: 80
ОООООООО и аз съм вътре!!!! Дъщеря ми вече се е кръстила ЛЕЙЛА!!!! Laughing Laughing LaughingПолудяла е просто!!!!

# 25
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
ООООооо ние откога сме им фенове  с таткото двамата цял ден изгубихме да регистрираме дъщеря ни в сайта им,купихме раница уинкс72 лв и още един куп глупости като пъзели, списания и др.сега гледам в книжарницата са получили и чадъри уинкс.абе всичко е уинкс.

# 26
  • ново
  • Мнения: 5 960
Днес истерията е голама, защото утре е учебен ден и моята хубавица страда, че пропуска съботния епизод  Crazy
Опитвам се да й обясня, че утре всъщност не е събота, т.е- събота е, ама е все едно понеделник и всичко е по понеделнишки, ама не ми вярва нещо....  ooooh!

Същата картинка е и вкъщи ooooh!.
Имаме списания, чанта, химикалки, моливи, несесер, чадър.............За рождения си ден е направила списък, в който отново присъства Winx.
http://www.winxclub.com/ - тук прекарва времето, отделено и за престой на компютъра.

# 27
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
да и ние имахме торта със Блум защото ни е любимка
http://bloom-layla.dir.bg/_wm/diary/?df=46&dflid=

# 28
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Тия уинкси заемат мястото на барби във всяко едно отношение.

# 29
  • Мнения: 5 370
Ъъъъъъъъъъ...да не ме наплюете, ама кои/какво  са/е Уинкс?? newsm78 newsm78
И само момиченца ли се палят по него или? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт