За заспиването на гърдата

  • 1 631
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Няма спасение и с биба,да ти кажа - ние си имаме биба,но като реши,че цица иска - край,изобщо не помага,даже се е научила вече сама да си я изхвърля възмутено от устата с ръчичка Simple Smile Нито пък заспиваме с нея,дори не се и успокоява особено,като й я дам - да се чудиш защо я давам тогава,ама иначе много страшно си смуче пръстите и ме е страх за зъбките нататък,ако свикне да смуче палче Sad
Иначе ние нямаме такъв проблем с постоянното даване на цица вечер,просто защото и аз си лягам с нея в 8ч Embarassed Срамота - ама като знам,че 3-4-5 пъти ще се кърмим през нощта и хич не ми се остава будна,след като тя е легнала Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 704
Цитат на: hedra
Иначе ние нямаме такъв проблем с постоянното даване на цица вечер,просто защото и аз си лягам с нея в 8ч Embarassed Срамота - ама като знам,че 3-4-5 пъти ще се кърмим през нощта и хич не ми се остава будна,след като тя е легнала Simple Smile


ами то горе-долу и аз тогава лягам.. 8,30 - 9,30 .. няма значение в колко легнем - тя до 22,30 НЕ заспива дълбоко, понякога откарваме до 23,30  Rolling Eyes  но иначе от рано пищи да си лягаме  Twisted Evil не ще е не ще да заспи дълбоко и само ме търси да ме млящи  Imp аз триста пъти заспивам през това време, ама то само се дреме.. а юмручето общо взето го тика в устата и като установи че нищо не пуска - и него не иска.. аз съм готова да я оставя да си го смуче, ако това я успокоява  Embarassed само и само да заспива по НЯКАКЪВ ДРУГ НАЧИН освен захапала майка си  Close

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Когато започна да ми го прави този номер (спи на гърдата, сложа ли я в леглото, писва), започнах да я оставям да плаче 1-2 минути, за да схване идеята, че щом ще заспива на гърдата - наистина трябва да заспива! Винаги съм стояла в стаята при нея, обаче. Само 2 пъти се наложи да го правя, на третия заспа - и не се събуди при преместването.

# 33
  • Мнения: 1 517
Я кажете, според вас правилно ли е това, което ми казваха сестрите в болницата (то е най-вече за съвсем малките бебета): когато започнат да заспиват на гърдата, трябвало да ги разбуждаме, като им търкаме ушенцето или носленцето? Защото трябвало да сучат 20 мин., а ако заспят по-рано, се прилагали горните методи.  Thinking Мен лично ми беше жал.

# 34
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Това важи за малките бебета (новородени), които още не наддават стабилно и има опасност да не си дояждат, тъй като буквално си "проспиват живота". Веднъж, щом бебето започне да наддава нормално и стабилно, вече няма нужда от това.
(под новородено обикновено се разбира бебе на възраст под 6 седмици)

# 35
  • Мнения: 1 704
Цитат на: boo
Когато започна да ми го прави този номер (спи на гърдата, сложа ли я в леглото, писва), започнах да я оставям да плаче 1-2 минути, за да схване идеята, че щом ще заспива на гърдата - наистина трябва да заспива! Винаги съм стояла в стаята при нея, обаче. Само 2 пъти се наложи да го правя, на третия заспа - и не се събуди при преместването.


мойта не разбира от намеци Wink .. оставях я да поплаче няколко пъти, но не се отказва докато не дам.. по-голям инат от мен се извъди  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт