Aqui escriben las mamas mas guapas....ИСПАНИЯ

  • 24 314
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
ами аз знам 4е няма зна4ение какво е само да ми е живо и здраво нали Ще си е мойто гардже  Joy зна4и Ще е най хубавото
а пък понеже съм му хвърлила око на твоя ерген зна4и за мен остава мома 4е да ги сватосаме   hahaha
днес съм на странна вълна неЩо не ми обръЩайте внимание

# 271
  • Мнения: 811
Нашите билети са 700 евро.
Алест, честит серификaт на Криси! Чух, че тук приемали документи и в полицията, пак ще трябва да ходя да питам.


Гери,за кога си взехте билетите?

Сертификадото го издава полицията,поне тук.Дават го веднага.Аз се  Shocked направо,нали съм свикнала вси4ко да става много трудно и бавно  Twisted Evil.Днес ме зарадваха,ама се 4удя за какво ли и е.Най много за ДГ да го поискат,ама и за там се съмнявам...Важат си паспорта или ли4ната карта,този папел не върши никаква работа в крайна сметка.Ама карай,да пълним 4екмеджетата ...Имаме ве4е толкова бумаги,4е само за тях един от огромнити куфари ще ни трябва един ден  Mr. Green.

Митето много е пораснал,пу пу...Изправя ли се ве4е на кра4ета,4е мойта по4на още на 7 месеца и половина.Скоро и ти ще си прегърбена по цял ден след него  Grinning.

Алест, честито ви сертификадо! Е, малката няма да работи, и ще лежи още 2 години на вашия гръб, но след това вече няма проблем  Joy hahaha. Ама са го измислили тези...  , но август си е и сезона...

 Joy Joy Joy Joy Joy

# 272
  • ES
  • Мнения: 2 172
Анетт, хайде раждай момата!

Алест, на 10.04 платих билетите. Но като чета и на ROZI24 са долу горе колкото нашите. Абе прави ми впечатление, че билетите от Мадрид са по-евтини от тези от Аликанте, въпреки, че полета е по-дълъг от Мадрид. Май не само консулката си взима парите от спестения ни път. Абе хубава работа, българска работа!

А Митя се изправя, че иска все да го държим за ръцете все прав да е. И се принудихме да вземем една куна де виaхе, че другата не можем да я местим от стая в стая. И сега се опитва да я обикаля, държейки се. Абе, растат с часове.

# 273
  • ES
  • Мнения: 2 172
Момичета, да разнищим друга тема. Къде ходите да се подстригвате и други такива услуги?

# 274
  • Мнения: 1 818
 Hug Hug HugДобро утроооооо!Слагам кафето...
Гери,преди ходих да се подстригвам в едно малко салонче за 20 евро,но в квартала в който сме сега открих салон,където подстригват за 16...по-евтино ли е при вас...
Вес,за стволовите клетки...виж ТУК една майка описва как са ги присаждали на нейното дете...и благодаря заинформацията за младежките карти за пътуване

# 275
  • Мнения: 811

Алест, на 10.04 платих билетите. Но като чета и на ROZI24 са долу горе колкото нашите. Абе прави ми впечатление, че билетите от Мадрид са по-евтини от тези от Аликанте, въпреки, че полета е по-дълъг от Мадрид. Май не само консулката си взима парите от спестения ни път. Абе хубава работа, българска работа!

А Митя се изправя, че иска все да го държим за ръцете все прав да е. И се принудихме да вземем една куна де виaхе, че другата не можем да я местим от стая в стая. И сега се опитва да я обикаля, държейки се. Абе, растат с часове.


Гери,колко са в крайна сметка билетите ви.Ние докато се мотаем и 4удим кой знае колко ще ги вдигнат.

Браво на Митака.И по добре,4е сте си взели куна де виахе,а не парке.Ние взехме от големите кошари,много и е удобна,но ако сега трябва да избирам,ще взема куната.По маневрена е и върши работа и при виахе  Wink.А тази кошара ми заема кажи ре4и целия хол  Twisted Evil.Криси много лошо свикна да ми заспива само там.Като я сложа в леглото си играе и подска4а.Много е трудна на заспиването,а беше такова примерно дете...преди заспиваше най късно в 20.оо,а сега по рано от 23 .оо не иска.


Hug Hug HugДобро утроооооо!Слагам кафето...
Гери,преди ходих да се подстригвам в едно малко салонче за 20 евро,но в квартала в който сме сега открих салон,където подстригват за 16...по-евтино ли е при вас...


Габи,скъпи4ко е при вас.Аз се подстригвам за 12/13 евро и салона,в който ходя никак не е лош.Сега съм си наумила ки4ури да си правя,ама да видим кога ще намеря време.

От утре запо4вам работа и ми е радостно.Хем ми е наблизо,то4но под нас,хем работното време ми е супер.Ще работя в една пицария,ще примам поръ4ките по телефона и на касата също.От 8 ве4ерта до към 11 и половина,12.Мъжа ми ще си идва от работа към 6 и ще имам време да си изкъпя и нахраня детето.Не ми се работи този тип работа,но засега ме устройва.Поне докато си оправя дипломата или изкарам някакъв курс.Най ве4е искам малко да сменя обстановката и да се "видя с хора"  Mr. Green.

# 276
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здрасти на всички!  bouquet

България еър имат и промоционалнни билети, но не ги дават на всеки  Twisted Evil, подбират на кого да ги дадат на случаен принцип. На нашите така миналото лято от Мадрид до София през август (купих си билетите през май, ако не се лъжа), им дадоха промоционални за по 140 или 160 евро билета Twisted Evil. И те бяха супер учудени, та момичето, явно нова там, се изпуснала и им казала, че при всеки полет има поне 10 промоционални билета. Миналата година пък, аз от страницата си резервирах промоционален билет, и като отидох да го платя на летището, се опитаха да ми играят номера, че уж било без такси, не знам си какво, но аз се бях подковала с разпечатките и като им ги показах, смутолевиха, че било промоция и затова. Ами, че аз нали точно това им казах, като отидох да ги купувам...  Twisted Evil Twisted Evil Та после ми обясняваха, че те били с фиксирани дати, и затова не ми ги предложили. Ами, че аз искам с фиксирани дати, човек си е направил сметката все пак. И хъката-мъката ми дадоха евтини билети #Cussing out

Иначе, у наше село се постригвам за около 12 евро (миене на коса, пострижка, сушене и балсам). Винаги следя да режат толкова, колкото съм казала, че като се разиграят с ножицата понякога.. ще каже човек, че тази коса даром съм я получила Close. А за съпруга ми никога не съм доволна от постригването. Все го постригват супер късо, каквото и да каже, че и по-скъпо, отколкото взимат на мен  newsm78 - поне за 14-15 евро. Предния път даже, един го пострига като неаполитански наркобарон - оставил му дълъг перчем отпред, и го зализал с брилянтин  Shockedназад  hahaha, и моя като се върна, щях да получа удар  Joy Проблема е, че съпруга ми е с очила, и като се постригва, ги сваля, и ги слага после чак за да види резултата Laughing, който е все плачевен напоследък.

# 277
  • Мнения: 354
Привет момичета и честит ви 1ви май

gaby_s мерси за кафето Peace

При нас зависи от фризьорския салон значи съм се стригала най малко за 9 и най много за 16 в тези пари влиза миене,балсам,постригване,сушене и пяна или лак.За козметик незнам но мисля че е скъпо а много ми се ходи Tired

Вес моят мъж аз го стрижа с машинката така че от него си спестявам за моя фризьр hahaha

# 278
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Вес моят мъж аз го стрижа с машинката така че от него си спестявам за моя фризьр hahaha

Моя не дава Crossing Arms. въпреки, че имаме машинка за постригване. Явно повече го е страх от неизвестността  hahaha, и предпочита да падне жертва на професионален фризьор  Mr. Green. А може и да подозира тъмни мисли в моята глава  Thinking Joy

# 279
  • Мнения: 3 098
Здравейте моми4ета  Party
За фризьори си говорите,гледам. Wink
Аз тъй като оби4ам да експериментирам съм обходила доста.Взимали са ми от 17.50 до 28?,в зависимост от това колко е престижен салона.Но като цяло имам си две любимки фризьорки,които хи4 евтино не работят,но ефекта е уау... FlutterМъжа ми пък ходи при един фризьор,подстригва го супер и малката водим при него.И на двамата им взема по 7?.
Като обЩо мога да кажа за фризьорите тук,4е са майстори на издухването(на сушоара).Много внимателно ги наблюдавам и така съм си откраднала доста тънкости,които после прилагам в домашна обстановка. Peace
А за БГЕЪР ли4но аз винаги съм си пътувала добре с тях и винаги съм си намирала оферти добри.
Сигурно сте 4ули новината,те непрекъснато навсякъде това говорят_родила се е София,втората дъЩеря на Фелипе и Летисия. HugДа им е жива и здрава.  bouquet
Моята принцеса пък като се 4уем по телефона или когато се гледаме в скайпа,все ми мрънка"Искам брат4е,искам брат4е"  Laughing

# 280
  • Мнения: 811
Вес моят мъж аз го стрижа с машинката така че от него си спестявам за моя фризьр hahaha

Моя не дава Crossing Arms. въпреки, че имаме машинка за постригване. Явно повече го е страх от неизвестността  hahaha, и предпочита да падне жертва на професионален фризьор  Mr. Green. А може и да подозира тъмни мисли в моята глава  Thinking Joy

А моя така се е ошлайфал,4е сам се подстригва с машинката  Mr. Green.Вика ме да го огледам и ако има някъде за доизкусоряване го доизпипвам  Mr. Green.

Весе,посмях се с мъжа ти и патилата му по фриз.салони  Joy.Да си сложи лещи,като мен,4е да вижда какви експерименти си правят с косата му  Wink.

Много евтино в Швейцария  newsm78...4ак и сешоар влиза в цената..много тънко минаваш.Аз рядко искам да ми издухват косата...бързам да се прибера и да си "тегля"един душ,4е все ме боцкат косми  Twisted Evil.

# 281
  • Мнения: 811
Хайде в новата теми4ка.

# 282
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Alest, това са цените в Испания, които съм писала. Тук още не съм ходила на фризьор, но и май няма да отида, защото цените ми изглеждат доста соленички. Само постригване (дамско) е над 80 франка (60 евро  #Crazy). А аз както искам да си изсветля косата с 1-2 тона и да си направя светли кичури, ще ми одерат кожицата  hahaha Има дни, в които има практика на обучаващи се новаци-фризьори, и цените падат с около 30-35 % ама не се давам за опитно зайче Joy Иначе в Испания, прическата за сватбата ми я направиха за 45 евро (включваше пробна прическа, и същинската прическа, миене на косата и двата пъти, сушене, балсам, лак за коса. А, и докато ми правеха тези процедури, ме бяха сложили на масажиращ стол hahaha, та и задните ми части да са доволни от посещението при фризьора hahaha Joy)
А мъжа ми не иска да слага лещи, не знам защо. Казва, че му били много чувствителни очите и нямало да свикнат с чуждо тяло  newsm78

Моята принцеса пък като се 4уем по телефона или когато се гледаме в скайпа,все ми мрънка"Искам брат4е,искам брат4е"  Laughing

Ми хайде де, не го тормозете детето! Купете му едно братче и вие пък! Скръндзи такива  Joy Joy hahaha

# 283
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Хайде в новата теми4ка.

Ами отиваме, щом така любезно ни канят  Mr. Green


новата темичка

Общи условия

Активация на акаунт