Aqui escriben las mamas mas guapas....ИСПАНИЯ

  • 24 311
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 389
Тани барабани- подписахте ли папелите за апартамента?
Аууу, аз не съм ли се похвалила  newsm78 Embarassed,... заплес  doh
Да, подписахме и вече апартамента е наш.Вчера даже плочките избрахме и поръчахме, и мивка с шкаф за баня си купихме.В момента милото кърти старите плочки,... започна се  Wink

Една виртуална почерпка от мен по случая  Mr. Green:



# 46
  • Мнения: 409
Да ви е 4естита новата покупка Тани newsm74,нека да баде изпалнена ка6тат ви сас много радост,лубов и детцки смях Simple Smile.Оф и мен ме 4ака голям ремонт,но сам казала на моя да по4ва когато си отида в БГ,4е с моя малкия палавник.Ами това е целувки и лек по4ивен ден  bouquet

# 47
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Днес оправих половината снимки  Tired
Ето който иска да гледа снимки от ПРАГА
Будапеща ще е утре, че нямам нерви сега, а не съм свалила видеото още  ooooh!

Тани, честита покупка! Да си го ползвате със здраве!   bouquet А догодина ще ви връщат данъци  Mr. Green

Марипоса, как беше на басейна?  Flutter

Габи, радвам се, че се отнасят така добре и загрижено за Давид! Той как се държи с кученцето, което взехте (нали не бъркам, вие взехте за детенцето ви малко кученце? Blush)

Алест, пусни някоя снимка на малката Крис от първия й рожден ден  Heart Eyes (Сори ако си пуснала в общото албумче, още не съм надниквала там тази седмица Thinking)


Аз се каня да идвам към испанско на 7 май, да съчетая ходенето в полицията с плащането на данъци  newsm78, пък да видим какво ще излезе.  Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 1 128
Офф,ВЕС,ще ме разпла4еш с тези снимки...
Живях в Прага 3 години и там ми остана сърцето.За мен е много специален този град и най любимото ми мято в света.А и на вси4кото отгоре,когато ходихме 2004 година с тогава все още приятеля ми то4но там и на Карловия мост,ми предложи да се оженим Heart Eyes
Надявам се,4е сте си изкарали хубво на тоеа приказно място.
За машината за хляб.Пет опита варвят ве4е и петте неуспешни Sad.Аз си знам,е съм с две леви ръце в кухнята,но 4ак пък толкова.Доколкото 4етох в готварския в темата за тези джаджи,най добре е там да се меси тестото,пък да си се пе4е в номалната фурна.Ще продължавам да дерзая...

# 49
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здравейте, пак за папела. Вчера срещнах познат, които носеше едно формуляри - сертификaт модел 790, беше го взел от полицията. отиваше да таксата плаща в банката май беше 6.70 евро ако не се лъжа. Сега това ли трябва да се подаде или първо този формуляр ЕХ-16?

# 50
  • Мнения: 811
Весе,снимките са страхотни.Сигурно сте си изкарали страхотно.

Фрики,ще ме убиеш с тази машина  Grinning.Нали уж лесно беше.Ще ме разколебаеш да си купувам  Mr. Green.Похвали се като стане Нещо  Mr. Green за хапване.

Марипоса,току що попълних молбата ЕХ 16 за Криси.Мисля си ,4е за нас ,като 4ленове на ЕС ве4е е само този модел,но ще питам.Сега погледнах молбата на мъжа ми,но не пише какъв модел е  newsm78.Той подаде преди месец за постоянна.Можеше да избира между постоянна и комунитария и избра постоянната.

Тани,4естито ви семейно гнезденце  Grinning.Да изживеете само хубави и приятни мигове и с колкото де4ица искате,с толкова да го напълните   bouquet.

Марица,къде си?Не си се разписала днес  newsm78..Ударили сте го на живот сега,като я няма Ани,а?  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 811
Здравейте, пак за папела. Вчера срещнах познат, които носеше едно формуляри - сертификaт модел 790, беше го взел от полицията. отиваше да таксата плаща в банката май беше 6.70 евро ако не се лъжа. Сега това ли трябва да се подаде или първо този формуляр ЕХ-16?

Гери,първо си плащаш таксата и после с единия екземпляр от този 790 се отива да се подават документите.Те са общо три...единия за тебе,другия остава в банката и третия е за естранхерията.

# 52
  • Мнения: 811
Фрики,сега виждам,4е си на диета.Я кажи с коя се вталяваш  Mr. Green ,как се 4устваш,гладуваш ли..хем си на диета,хем опити за сполу4ливо тесто правиш   Mr. Green.Аз като съм на диета не ща да се приближа до кухнята  Mr. Green.

# 53
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Friki, алест, радвам се, че са ви харесали снимките. На мен пък ми навяват спомен за Созопол, с тесните улички, паветата, ресторантчетата едно до друго и продавачите по Карлов мост. Въобще, чувствах се като у дома си.  Mr. Green Непременно, ако имам възможност, бих отишла пак. В единия ресторант 3 от персонала бяха българи, говореха си на бг, и като поискахме сметката от единия на бг, щеше да се гътне от смях  hahaha Много спокоен град, интересен. Хотелчето ни беше на 200 метра от моста, ама докато го намерим из тези криви тесни улички....  Crazy А и аз, като гъзарка, се бях помъкнала с едни ботуши на висок ток  Crazy и тънки пролетни дрешки, та като застудя в тая ми ти Прага, ела да видиш как треперя като черно циганче от студ... ама има една приказка: "от студ умри, гъзар бъди"  Joy, та и аз така  ooooh!
И в Будапеща, и в Прага, ми направи впечатление, че 99% от хората, независимо от възрастта си, говорят сносен английски. Не сме имали никакви проблеми с комуникацията.  Peace А бе въобще, бях много приятно изненадана - бях малко предубедена, че нали източноевропейски държави, викам си, ако е като в бг..  ooooh! А сега мога да кажа само: ееееех, кога ще ги стигнем унгарците и чехите по манталитет и възпитание  Tired

Фрики, ти по какъв повод си живяла там и после си се преместила към испанско?  newsm78 Надявам се, не е много личен въпроса   bouquet

# 54
  • Мнения: 1 128
Вес,живяхме там с брат ми(работа),но мама беше тук в Испания.Пък сме сплотено семейство и искахме да сме вси4ки наблизо.Или трябваше тя да дойде в Прага или ние в Испания и втория вариант.Оба4е това,4е е спокоен град..... NaughtyОтиди  през лятото или през декември....няма разминаване по улиците от туристи.А пък нощният живот в Прага е абсолютно ненадминат Peace
Алест,абе диета.....Уж ще отслабвам ама виж какви ги върша  и си купувам такива машинки Mr. GreenНикаква диета,просто се опитвам ве4ер да не ям и яхам кростренажора.Засега съм излагация.....нито грам надолу..... Embarassed

# 55
  • Мнения: 409
Здрвеите и от нас!Фрики и аз уж сам на диета,а си стоя са6тите кила Mr. Green откакто родих.Като доидох в Испания бях фино гадже Laughing,после напалнях10 кила,забременях и ка4их о6те 25.Свалих 10 с раждането и имам да свалям о6те 20 кила #Crazy.Сега по4вам гладуване само моркови,един познат отслабнал 30 кила за 3 месеца.Само моркови и те4ности.Вес снимките са страхотни мила браво Peace,как искам и аз да патувам Sad.Абе моми4ета да ви питам за самолетния багаж.До колко кила дават ,ако сам с малко дете?Нали бе6е20кила за един 4овек newsm78,4е като трагна някаде си вземам целия гардероб Mr. Green,а трябва да взема и на малкия работи.Ами това е лека седмица и много усмивки  bouquet

# 56
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здравейте и от мен,
Вес, страхотни са ти снимките. И аз съм била в Прага, преди вече има-няма 20 години. Спомням си двореца Храдчани. Красив град с древно минало.

Днес ходих до полицията и ми дадоха един екземпляр ЕХ-16 и един модел 790. Плаща се таксата и после в Аликанте. Пръстов отпечатък не се слагало вече. Ама защо на мен модел 790 ми е само в 1 екземпляр?  newsm78

# 57
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здрвеите и от нас!Фрики и аз уж сам на диета,а си стоя са6тите кила Mr. Green откакто родих.Като доидох в Испания бях фино гадже Laughing,после напалнях10 кила,забременях и ка4их о6те 25.Свалих 10 с раждането и имам да свалям о6те 20 кила #Crazy.Сега по4вам гладуване само моркови,един познат отслабнал 30 кила за 3 месеца.Само моркови и те4ности.Вес снимките са страхотни мила браво Peace,как искам и аз да патувам Sad.Абе моми4ета да ви питам за самолетния багаж.До колко кила дават ,ако сам с малко дете?Нали бе6е20кила за един 4овек newsm78,4е като трагна някаде си вземам целия гардероб Mr. Green,а трябва да взема и на малкия работи.Ами това е лека седмица и много усмивки  bouquet

Ааа, мила да ти кажа за тая диета, бях я чувала преди, че някакво момиченце я правило и освен, че влязло в болницата със стомашно неразположение имало и завиден морковен тен на лицето.

За пътуването и аз се чудя. Мисля, че на човек бяха 25 кг, но аз и с 30 съм пътувала и не са ми искали пари за карго. И за бебето имаме право на допълнителен багаж, но колко е, трябва да се пита. казват, че бебето пътувало в теб, закопчано с още един колан, ама може ли така 3 часа да се пътува не знам.

ROZI, вие кога мислите да пътувате?

# 58
  • Мнения: 2 051
Момичета, при нас днес е Сан Жорди и улиците са потънали в рози. За мев е един от най-хубавите празници тук...
При вас празнува ли се?
Хубав ден ви желая с това:

# 59
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ведра, Сан Джорди на бг е Свети Георги, нали? Този празник мисля, че се празнува в определени области.  newsm78

Фрики, а говориш ли чешки?  newsm78 Интересно ми е, защото в Прага може да се каже, че разбирахме какво ни се говори - нали е от славянските езици, докато в Будапеща гледахме  Shocked така  hahaha Идея си нямам унгарския откъде произлиза като език  Thinking

Рози, това с морковите е интересно, ама то каквото и да ядеш в продължение на 3 месеца само него, ще отслабнеш. Моя позната пък свали 30 кг за 6 месеца само с ябълки и солети  Crossing Arms А от каротина на морковите наистина може да пооранжевееш  hahaha, имаше една серия на Хаус точно с това Mr. Green
А за багажа, всяка компания си има изисквания. Най-добре да влезеш в сайта на компанията или да им звъннеш по телефона. Обикновено е 20 + 10 кг ръчен. Количката не се брои за багаж, само ти я чекират и й слагат етикет. За храната също има ограничения - искат в самолета да се внася само това, което ще изяде бебето по време на полета (за течности имам предвид), но за това също трябва да питаш компанията.

Гери, наистина пътува в майката  Laughing, но ако има места може и отделно. Виждала съм да внасят в самолета и тези шезлонги (кошчетата с дръжка), и бебето си пътува там. Също и, ако ви дадат място до авариен изход, стюардесата трябва да ви смени с някого. Иначе стюардесите са доста отзивчиви, като става въпрос за бебе, затоплят вода понякога за храната и разни такива.

Алест, къде си бе, "булка"?  Mr. Green Laughing hahaha Да не мерите улиците с Марица? newsm78 Как е времето при вас?

Общи условия

Активация на акаунт