Готовите каши Беби

  • 606
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Мили мами много Ви моля някоя, която е използвала тези каши да каже в какво съотношение ги прави. От 2 дена се опитвам и все са течни като мляко , слагах 1-2 супени лъжици в повече, бърках даже и с миксер и все същата работа. Да не би да трябва водата да е по-студена?

# 1
  • София
  • Мнения: 15 215
Точно каши на Беби не съм давала, но и с другите, които купувах беше така. Ако се спази пропорцията, указана на кутията, ставаха течни. Винаги правех кашите на око-слагах толкова сухо вещество, колкото беше необходимо, за да получа консистенция, която ме устройва.

# 2
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Всички каши стават течни, но това не бива да те притеснява.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Храня малкато с тези каши и досега не съм имала проблеми. Купувала съм само безмлчечни, пирготвям ги с вода на  стайна температура, защото бебка не обича топло. Слагам винаги първо кашата и след това постепенно наливам вода докато получа гъстотата, която ми харесва.

# 4
  • Мнения: 8 242
Всички каши правя на око - затоплям водата и сипвам каша докато стане на каша, така че да не тече от лъжицата.. Никога не съм им гледала мерките, като се замисля  newsm78 - И от Беби-тата също по тоз начин  Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И аз правя кашите на око.С първата кутия се опитах да спазя пропорцията,но понеже бях чела че и други мами правят "на око" и аз така започнах.

# 6
  • Мнения: 174
Купих бананова от тях, правих я на око но детето ми не иска да я види, много е гадна  #Crazy

# 7
  • София
  • Мнения: 1 433
И аз я правя на око за да стане по-гъста. Ако е рядка реве та се къса

# 8
  • Хасково
  • Мнения: 726
Слагам винаги първо кашата и след това постепенно наливам вода докато получа гъстотата, която ми харесва.
и аз така правя

# 9
  • Мнения: 2 677
Прави ги на око. Иначе, ако спазваш пропорциите, независимо от марката, всички стават на бълвоч.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт