NUK или AVENT ?

  • 7 703
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 253
Едно кратко въпросче - моля, кажете си мнението за шишета и биберони за новородено- NUK или AVENT да си взема? Ако сте ползвали и от двете марки - от кои сте по-доволни ?
 

# 1
  • Мнения: 4 447
От двете изборени Нук,но инъче - Чико , от бибероните за хранене на Авент не съм доволна. Купи си шишетата им,но не и бибероните.Аз ги смених с физиологичните на Чико и останах много по-доволна Peace Имат система самите биберони за пускане на въздух и много малко въздух глта бебчо, аинъче прави вакум и гулта много въздух, което после прави повече колики.

# 2
  • Мнения: 222
В на4алото Авент, но дъ6теря ми не ги хареса, доста твърди са според мен. Сега 6и6ета Авнт, биберони 4ико, така ни пасна перфектно.Нук сме пробвали, залъгалките ни харесват ,но за 6и6е НЕ.Според мен купи някоя марка като за на4ало и после с времето изпробваи и нови.  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 865
И аз съм за Чико.

# 4
  • Мнения: 742
Първата биберон -залъгалка беше на НУК и бях доволна, в последствие взехме на Чико и сега детето не я сваля от устата си...Шишета имам на АВЕНТ и на ЧИКО -определено детето си предпочете Чико Hug,
Така както една мама беше писала по-горе - бибероните на Чико са по меки и по-приятни...с една дума препоръчвам Чико!

# 5
  • Мнения: 903
От изброените НУК Simple Smile Иначе аз лично използвам Камера и съм много доволна  Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Не съм имала NUK,но шишето ми AVENT с всичките му биберони така си остана почти неизползвано/въоще не искаше да пие от него/.

# 7
  • Мнения: 1 314
Определено съм за Nuk :peace:i с дъщеря ми използвах само тази марка и съм много доволна, не знам защо с бебо реших да сменя и да пробвам и на Авент, ами малкото шише с вода, ако е легнало, изтичаше цялата вода, дедето не можеше да свикне с бибероните и така реших и пак се върнах на Нук!

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Чико или НУК .

# 9
  • Мнения: 120
Нук.От раждането та до сега. Взех да пробвам към  3мес. на Чико шише с биберон за водата , но малката не свикна с биберона.Та продължихме с Нук. Е от няколка седмици сме вече и без шише с накрайник, което е пак на Нук. Много съм довола.

# 10
  • Мнения: 1 986
 И двете съм ползвала,за мен НУК е по-добро Peace

# 11
  • Мнения: 5 391
И двете съм ползвала, сякаш Нук са по-добри Thinking

# 12
  • София
  • Мнения: 272
НУК, НУК, НУК! Тези шишета АВЕНТ как ги затваряте? Често нещо правя и половината съдържимо излиза навън.  Sad

# 13
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Нук. Макар че може да не бързаш с шишета - ако ще се кърмите, вероятно въобще няма да са ти необходими Grinning

# 14
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Определено съм за Авент.

Общи условия

Активация на акаунт