Кръв и пот в Клюкарника!

  • 6 975
  • 170
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9 901
айде пак се стигна до гледането отвисоко....гореспоменатите, няма ли най-накрая да разтурите групичката си, дето се меси навсякъде?  Mr. Green

# 106
  • Мнения: 1 629
Айде поименно, ще ви замоля Peace
тити, подхилваш се отстрани(или отгоре), а? сега ще те спомена на пет-десет места, и после върви се обяснявай че не чатиш, хъ ooooh!

# 107
  • Мнения: 3 447
айде пак се стигна до гледането отвисоко....гореспоменатите, няма ли най-накрая да разтурите групичката си, дето се меси навсякъде?  Mr. Green
Ти за Световен заговор не си ли чувала, м?  Simple Smile

# 108
  • Мнения: 9 901
наистина, слънцето лекува от лоши мисли. Кажете кой ви е засегнал, да му го кажа в очите.

# 109
  • Мнения: 1 629
аз съм раздвоена(поне), хем така, радвам се на популярността, хем съвестно се чудя откъде ми дойде Crazy

# 110
  • Мнения: 3 447
Тити, можеш да въведеш нова форумска услуга Laughing

# 111
  • Мнения: 2 792
 Аз ще ви кажа за коя групичка става въпрос или поне предполагам и тити, и Дона, и мюриель, и аз май (което по подразбиране означава, че и Кейси), и Де Ваня, и Бу, и Сопрано, и Лиска, и Василиса, и Анда, и Реза, и Мадам Гоца  сме в него, списъкът е отворен за допълване и определено ще продължи да съдържа все любими мои хора.
 

# 112
  • Мнения: 1 629
хаха, Кифлова, изброяваш ядрото на хумора и мисълта ли? Laughing Пропускаш Калин@ Wink

# 113
  • Мнения: 3 447
хаха, Кифлова, изброяваш ядрото на хумора и мисълта ли? Laughing Пропускаш Калин@ Wink
И Дафина  Simple Smile

# 114
  • Мнения: 1 629
ако е така, да си копна списъка от Кой ви кефи, а?

# 115
  • Мнения: 1 629

Тя е цветът на каквототамбеше, моля  Peace

# 116
  • Мнения: 9 901
няколко дни ме нямаше и съм пропуснала дафина. Светнете ме, плс. Аз знам само новата форумска звезда Милена Филипова.

# 117
  • Мнения: 25 568
Аз, Чандра и Василиса си чатим из темите?! Из всяка ВТОРА тема?! Shocked
Рекнаха ли ви го най-после... и то с Как'Сия барабар  Joy

Що, аз си чатя и си спамя... Отдавна са ме нарекли, че оспамвам де що форум видя по пътя си!  bowuu И изобщо не отричам, нито се срамувам (ще ме извиняват модките, дето им отварям работа, ама... тука реноме има за поддържане, нъл тъй?  Wink Laughing).
Да ме включат в една група с гореспоменатите за мен е огромна чест, друг е въпросът дали те го усещат така. Ама то си е техен проблем, мен си ме кефят.  Mr. Green
И още има, ама няма да ги споменавам, да не ги нарочи и тях всевиждащото око на ССФ.  Wink

ПП Понятие си нямам кои са звездите в Красивата, в Отчетните, Здравните и прочие, но не ми пука. Като не чета там, не знам, естествено. Четене му е майката, чукчи, четене... Не само писане.  Joy

# 118
  • Мнения: 2 792
 Ми много пропускам със сигурност и Монда, Лени, Калин@, нарцистичната, и неспасака и още много други, за това не ги обичам тези списъци, защото все забравям някой или пропускам Close, но мисълта ми е, че точно невтелясващите се във всяка една подробност, очевидно най-много дразнят и рекох да ви го кажа, щото вие явно не знаете  Mr. Green
  Как Сийке и ти, и ти си в групата, ама ЕГН-то ми не прощава, кат съм почнала ще дописвам Simple Smile

# 119
  • Мнения: 1 629
Дафинка е Дафодил

Общи условия

Активация на акаунт