Кръв и пот в Клюкарника!

  • 6 958
  • 170
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 629
Уор оф дъ керъктърс, vew of lifes, ideologies?
Давайте нова тема, бойно поле, и да се замеряме, кой на латински, кой както може  Mr. Green

# 121
  • Мнения: 3 447
рекох да ви го кажа, щото вие явно не знаете  Mr. Green
 
Чай да си го запиша, преди да е долетяла ядрената Бу да го затрие  Laughing

# 122
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
 Laughing Е това имах в предвид Laughing Laughing Laughing Това за групичката го казах ей така,без да знам даже ,че имало групичка,ама на...колко малко му трябва на ССФ.... да е щастлива..Ето виждате ли, можело и без злоба Peace

# 123
  • Мнения: 7 837
Последно, ще пишем ли петиция или...
ДеВаня, какво мисли Бу по въпроса, а, а?
Или целта беше да капнем по една сълза върху старите фотоси?

# 124
  • Мнения: 1 629
Скъпа, Магнолиам, пише се ПРЕДВИД. Не В ПРЕДВИД, нито В НА ПРЕДВИД.  Peace
ССФ сме всички ние. Колкото и да е тежко да признаем.
Обмислям Организация на ССфтата, нещо като АА. Признаваш си и ти олеква.
Урълд пийз.

# 125
  • Мнения: 7 837

 Peace
Сигурно си мислиш за чийз... Rolling Eyes


ДеВаня, къде беше онзи ден, когато Касиди се изтърва, че ме нарича "долна комплексарка"  Cry Аз не фигурирам в плачевния ти списък... Cry
Добре че имам чийз кейк в хладилника.
Москва не вярва на сълзи. Кейси, също...

# 126
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Скъпа, Магнолиам, пише се ПРЕДВИД. Не В ПРЕДВИД, нито В НА ПРЕДВИД.  Peace
ССФ сме всички ние. Колкото и да е тежко да признаем.
Обмислям Организация на ССфтата, нещо като АА. Признаваш си и ти олеква.
Урълд пийз.
[/qute]

Еми,проста съм си Blush Друго си е да пишеш английски фрази с бг думички...грешничко,при това Peace

# 127
  • Мнения: 2 353
  Магнолия, ако не беше това "в предвид", никой нямаше да се подразни от мнението ти, ама сега...
  Защо все още няма подфорум "Правопис", в който да бесят публично всеки, който е сбъркал?

# 128
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
 Магнолия, ако не беше това "в предвид", никой нямаше да се подразни от мнението ти, ама сега...
  Защо все още няма подфорум "Правопис", в който да бесят публично всеки, който е сбъркал?

Ми щото ще съм обесена веднага,пък деца имам да гледам..........доста при това Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 129
  • Мнения: 393
  Магнолия, ако не беше това "в предвид", никой нямаше да се подразни от мнението ти, ама сега...
  Защо все още няма подфорум "Правопис", в който да бесят публично всеки, който е сбъркал?

Има, има smile3534. Само, че там никого не бесим - само се смеем от сърце.  smile3532
Темичката е за бисИри

# 130
  • Мнения: 2 792
Laughing Е това имах в предвид Laughing Laughing Laughing Това за групичката го казах ей така,без да знам даже ,че имало групичка,ама на...колко малко му трябва на ССФ.... да е щастлива..Ето виждате ли, можело и без злоба Peace

   Групичка няма, но реших да я сформирам, та да мирясат всички накрая, много ми беше трудно да го докарам без злоба, радвам се, че одобряваш и че си забелязала старанието ми  Peace

# 131
  • Мнения: 1 629
Ху кеърз.

# 132
  • Мнения: 10
Много сте сербез, бре! Аз се чудя що пръска кръв и пот от клюкарника... Мене ме болеше да ви чета!

Защо Василиса, Чандра, Мю... бяха наречени малоумни, а Как`Сийка - миризлива бабичка?

Хайде, ето ви поле за изява.

Дайте поне да се счепкаме за косите и да видим кой какъв е и защо такъв е?
Аз нарекох Как'Сийка(Баба'Сийка) миризлива бабичка, без лоши чувства,а защото преди да е нарека миризлива.....,тя се заяде с мен.Но никой не споменава,че Как'Сийка се заяде с мене.Признайте,че "старите" форумки се защитавате и щом дойде нов и не е съгласен с вашето мнение го оплювате,изпитал съм го лично!А той като ви отвърне на удара го разпъвате. #2gunfire #Cussing out Twisted EvilПриемайте го на майтап и не се впрягайте излишно.Не ми пука кво мислите за мене,не ви познавам и не ми трябва.Ако беше joro01 нямаше да има такова напрежение, а щеше да има щастливи и задоволени форумки.Давай Лиске,оплюйме!

# 133
  • Мнения: 25 441
.Ако беше joro01 нямаше да има такова напрежение, а щеше да има щастливи и задоволени форумки.Давай Лиске,оплюйме!

Ама разбира се!  Shocked
Жоро 01 е мъж! Меценат и патриот, ако разбираш какво искам да ти кажа. И има Нокия и Бенц, все пак! И знае много добре за какво мечтае едно пиче!
А ти какво имаш?  Whistling

# 134
  • Мнения: 560
 smile3507Офффф,не знам,ето пак ми доскуча...
Ай си говорим за пишки,казарма,футбол и лети джанти,а?

Общи условия

Активация на акаунт