Кръв и пот в Клюкарника!

  • 7 005
  • 170
  •   1
Отговори
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Много сте сербез, бре! Аз се чудя що пръска кръв и пот от клюкарника... Мене ме болеше да ви чета!

Идеята за темата ми даде тази реплика на ivonska.
Защо в последните месеци е толкова агресивен Клюкарника? А темата за дразненето е пълна със спам и лигавни? Защо изливаме агресията си върху нищо неподозиращите съфорумки? Защо Василиса, Чандра, Мю... бяха наречени малоумни, а Как`Сийка - миризлива бабичка?

Хайде, ето ви поле за изява.
Дайте поне да се счепкаме за косите и да видим кой какъв е и защо такъв е?

Последна редакция: сб, 21 апр 2007, 11:16 от ДЕ ВАня

# 1
  • София
  • Мнения: 4 423
Нямам представа защо така става, много агресия, много обиди, много неприятни за очите ми постове чета напоследък.
Може би защото сме много вече, на повечето нови форумци не им пука как пишат, може би са свикнали от други форуми да са груби...нямам представа, но наистина ми е неприятно за хора, които уважавам, да чета такива глупости. Confused

# 2
  • Мнения: 5 370
Ми-и мене ме пратиха да си лягам с явен подтекст, и че не съм била разбирала сложните и метафорични подтексти-ама какво от това, питам аз?
ДЕВаня-знаеш ли какво отговорило яйцето, когато го заплашили? Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 447
Защо изливаме агресията си върху нищо неподозиращите съфорумки? Защо Василиса, Чесън, Мю... бяха наречени малоумни, а Как`Сийка - миризлива бабичка?
Може би трябва да уточниш и кой ги нарича по този начин...
Сигурно остарявам. Сигурно забравям, че и ние сме били голи, нахални и млади. Сигурно. Но определено ме отблъсква напоследък тази с нищо неподплатена арогантност, тези диарични напъни на всяка цена да пуснеш тема още на втория си ден тук, откровените малоумщини, които чета... Да, за стари срещу нови става дума. По-скоро нови срещу стари.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 062
За мен има няколко причини:
1. И аз включително съм била агресивна понякога. Случва се на човек да не е в настроение.
2. В повечето случаи става така - пуска се тема от потребител, познат във форума. Съответно около 90% от отговорите са от потребителите, които се познават. Често се случва да се появи някой с различно мнение, непознат сравнително. И всички познаващи се скачат един през друг да защитават. Съвсем наскоро на мен ми се случи подобно нещо, между другото и то, поне за мен, беше провокирано от един съвсем цивилизован въпрос. Накакси на дребно понякога се заяждаме един с друг.
3. Много хора се чувстват "победители", подобряват си настроението като нападнат някого, било то и в интернет. И аз дори понякога ставам такава.
4. Прекалено много потребители има. Няма как да не се получават конфликти.
5. За мен лично правилата не важат за всички. (хайде сега изяжте ме). За някои важат с пълна сила, за други - по-толерантно.

Това е моето мнение.

# 5
  • Мнения: 2 792
 Защото е много по лесно да обидиш и да спретнеш някакво определение за някой от колкото да се опиташ да разбереш какво се опитва да ти каже, за това.

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много на сериозно го взимате форума ... и аз мога да вляза в някой нов форум, да нарека всички идиоти и да изчезна ... и какво - драма и печал ... трябва ли да има тема за това ...много важно ... едва ли Василиса страда ...
..пък и на всеки трябва да му се случи да бъде наречен малоумен понякога ...  Crazy

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това е от темата за самоубийствата:
Мнооо яка тема си отворила, няма що Tired.
Аман от малоумници Close.


Това е от темата "Петъчно меле":
Бабо'Сийке ти за мене не бери грижа,а иди си изпери гащичките,че си се изпуснала. Joy hahahaС тази миризма гониш младите и превличаш лешоядите.

# 8
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
и второто пуснато от кочинка  Laughing

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
О, Сикрет, едва ли пък чак толкова на сериозно го вземам. И знам, че на Василиса не и дреме.
Но форумът беше място за почивка, поне за мен. Открих го късно, за да може да ми бъде полезен в отглеждането на децата ми. Сега не е така. Сутринта първите три теми, които отворих, бяха пълни с нападки. Не ми харесва тази атмосфера. Ако има натрупано напрежение, хайде да го оставим да изригне и да се върнем към по-градивни неща.

# 10
  • Мнения: 3 423
Добре, де, не можете ли да отсеете
подобни изказвания. На мене са ми
по-скоро смешни и неуравновесени,
пубертетско-троснати и безпомощни.
Едно е ДЕ ВАня да ме омалоумизира,
друго е коцинка да състезава скоростта
на стрелите си с тази на първите си полюции.

# 11
  • Мнения: 5 370
Сутринта първите три теми, които отворих, бяха пълни с нападки. Не ми харесва тази атмосфера.
НЯмало я е Бу, че да ги изрине накъмто низвергнатата спамърска темичка. Mr. Green Яко да ги обиди "на тема". Party
Ох, абе само на мене ли ми е смешно? Laughing Ясно е, че прекомерното стоене пред компа  води към ДЕФО и МАЛформации-у кого повече, у кого-по-малко, у кого никак.

# 12
  • Мнения: 4 371
Цитат
Аз се чудя що пръска кръв и пот от клюкарника...
Помислих, че някой ражда Laughing
Ваня, прави като другите и не се ядосвай - премести си го в другия крачол и гледай сеир.
Аз започнах да влизам, чета и пиша по-рядко от преди и ми е по-добре. Чат пат е натоварващ клюкарника, определено. Трябва дистанция.

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Опитвам се да ги отсявам, Лисо, ама те много...Облъчват ме с негативна енергия, а това не е добре както за професионалния, така и за личния ми живот.

# 14
  • Мнения: 5 370
Цитат
Аз се чудя що пръска кръв и пот от клюкарника...
Помислих, че някой ражда Laughing
Ваня, прави като другите и не се ядосвай - премести си го в другия крачол и гледай сеир.
Аз започнах да влизам, чета и пиша по-рядко от преди и ми е по-добре. Чат пат е натоварващ клюкарника, определено. Трябва дистанция.
Я кАжи, Дуци, има ли пот и кръв в Лареддутската темичка, а,а? Само любов и дзен спокойствие струи там.....и взаимопомощ на секундата....и евро, де, в необходимата посока.
Извод-ДеВАня, върви си дрехи напазари, и вземи, та напрежението в магазина разтовари!  bouquet

# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ааа, не така. Опитвате се да ме изкарате виновна, че чувствам.
Сложете си ръка на сърцето и ми кажете, че няма разлика между форума сега и преди 6 месеца.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 423
Има разлика - и преди 6 месеца, преди 1 година, преди 2 години....преди 1 година беше прекрасно място Confused

# 17
  • Мнения: 7 474

Сложете си ръка на сърцето и ми кажете, че няма разлика между форума сега и преди 6 месеца.

Има, преди една година беше доста по-спокойно  Thinking

# 18
  • Мнения: 5 370
Ааа, не така. Опитвате се да ме изкарате виновна, че чувствам.
Сложете си ръка на сърцето и ми кажете, че няма разлика между форума сега и преди 6 месеца.
Има бе. И много вода е изтекла отпреди 6 месеца-това можеш ли да го отречеш?
И листата на дърветата вече не жълтеят, а денят е по-дълъг с няколко часа. Peace

# 19
  • Мнения: 377
Липсва ни толерантност според мен.  Напоследък честно казано почти не чета, точно поради тази причина. Няма тема, в която да не се сипят лични обиди. Не знам как има хора, които считат, че това, че не са съгласни с нечие мнение им дава право да сипят обиди и да лепят етикети.  Rolling Eyes
Вчера прочетох малко от темите за ВБ и Слави и честно не бих влязла повече там. Не съм фен на Венета Райкова, но да я набедят за "враг на народа", за това че си е позволила да зададе 2 въпроса в очите на Катерина Евро и ДесиСлава ми се струва прекалено. А това че почти всички останали се скъсаха да се пляют зад гърбовете си и да се наричат как ли не ги превърна във всенародни любимци. А това, че на почти всеки от къщата е лепнато някакво име...  Sick
Не знам може би аз съм сбъркана, но това не ми се струва нормално.

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не искам да е носталгична темата, това за промяната в последните месеци го казах просто така.
Интересувам се по-скоро защо повечето от новорегистрираните не си правят труда да почетат и да опознаят поне мъъъничко духа на форума. Кой от вас, отивайки на гости, стоял-нестоял 5 минути, казва "Ауу, какви сте миризливи и тъпи", пък после се прави на неразбрал? Нямаше ли новорегистрирани и преди година? Имаше. Бумът запомна горе-долу по това време.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 062
А какво би било ако броя мнения и датите на регистрация не се обявяват?
Защо изобщо се говори за "нови" и "стари"?
Защо аз, въпреки че съм регистрирана преди 3г. не се вписвам в "групата"?
Защо понякога в една тема не могат да се видят повече от 1-2 отговора на потребители с по-малко от 1000 мнения?
А защо същото може да се види и в обратния вариант?

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На мен не ми трябват звездичките, честно.
Но пък когато изкажеш мнение, задължително първо се поглеждат те. И в повечето случаи новодошлите го правят. Забележете, новодошлите, а не тези с титла новак.

# 23
  • Мнения: 3 818
Има разлика. И проблемът не е в различните мнения, както по-горе беше написано. Проблемът е, че обикновено в различните от другите мнения е пълно и с обиди, и с квалификации, и с любимото ми вменяване на думи и мисли на някой, който изобщо не е искал да каже нещо подобно. Много е тъпо. Мен също ме дразни, още повече, че напоследък съм настроена по-миролюбиво от обикновено и не ми харесват теми, пълни с отрицателни емоции.
Имам чувството, че в някакъв момент настана масова психоза клюкарникът да се използва за кофа, в която да се изливат всякакви отрицателни страсти, злоба, жлъч и т.н. на хората. Все едно идваш тук, изхвърляш всичко гадно, дето си го има в теб, но те е срам да го показваш в реалния си живот, и си излизаш чисто новичък Crazy

Танджерин, и аз точно това си мислех сутринта, докато четях тези две теми, просто е потресаващо как хората с лекота обиждат някой, когото не познават, само защото са го гледали два-три дни. и не може да се каже с думи прости защо не го харесваш, неее, трябва да му измислиш хиляда отвратителни епитета, подигравателни имена и т.н. Много ме натъжава.

# 24
  • на село
  • Мнения: 3 914
Сложете си ръка на сърцето и ми кажете, че няма разлика между форума сега и преди 6 месеца.

Ами има  Grinning - най -малкото потребителите са се намножили, но като общо не забелязвам кой знае каква разлика /или по -скоро не се задълбочавам толкова/.
Дрязги е имало и преди, просто се сменят - ако преди години Лиорена беше нарочена за черна овца, сега са други.
И аз като Дуци гледам да не се задълбочавам, хвърлям едно око на първите
страници, ако нещо ми хване окото по прочитам, ако има някоя кавга - вземам пуканките и гледам сеир  Mr. Green.

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Точно за квалификациите и обобщаването ми беше думата в една друга тема. Не може да казваш "никой" и "всеки". Тук си "аз" - изказвай се от свое име.

# 26
  • на село
  • Мнения: 3 914
Танджерин, и аз точно това си мислех сутринта, докато четях тези две теми, просто е потресаващо как хората с лекота обиждат някой, когото не познават, ...

Я, кажете за кои теми става въпрос, че съм изпуснала  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 818
За Вип Брадър и темата за Слави.

# 28
  • Мнения: 920
Май трябва да се прехвърлим към БГ баба. Щом почнахме с едно време. На мен така ми е по-забавно. Най-мразя, когато почнат да изказват едно и също мнение. А кочинка е някакъв пубер.
За Вип Брадър и темата за Слави.
Тези не ги следя.

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Онази за ВБ и аз не я следя. За темата за Слави пък изобщо не ми се отваря дума, там колко квалификации има ooooh!
Въобще и изобщо не е носталгична темата, не се правете, че не разбирате.

# 30
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
преди няколко месеца пуснах една тема, на пръв поглед разтоварваща и безобидна. такава помия се изля отгоре ми, че цяла нощ не спах от омерзение (наистина). то не бяха обиди, то не бяха подигравки. така, че явлението не е от вчера и днес. вече не ми пука кой, защо и колко съска.

# 31
  • София
  • Мнения: 18 679
Според мен част от проблема е, че някои потребители са откровено прости. Съжалявам за квалификацията, срещу която така се обявявате всички, но това са голите и нелицеприятни факти. Другата част от проблема е, че останалите потребители пък, макар и готини и много обичани и уважавани от мен хора, прекалено навътре вземат нещо този форум Rolling Eyes Станете и излезте навън. Пролетта дойде Simple Smile Клюкарникът далеч не е най-интересният форум в бг-мама, а интернет поначало не е най-забавното нещоправене, за тази част на годината поне Peace Прекаленото висене на едно такова виртуално място кара човек да го приема като естествената си среда, а това тук не е естествена среда, колкото и да я наподобява Wink
Допадна ми изказването на Лиска. Не бива да се връзвате на злобнички и елементарни писания. Ако не можете да се забавлявате с тях, то просто ги игнорирайте Hug

# 32
  • Мнения: 251
Аз съм от новаците и не разбрах, защо се нахвърляте върху нас. До сега не съм обидила никого /поне така мисля/. За мен форума е начин да науча нещо ново и да потърся съвет от хора, които малко или много са на моето дередже. Въпроси свързани с децата, семейството, родителите и т. н. Ако на някого му преча извинявам се  Blush

# 33
  • Мнения: 8 769
Какъв е изводът? По-малко висене в клюкарника? Mr. Green
Хубаво време, слънце пече, птичките пеят, пролет иде...радвайте се на живота, хорааааа.....  bouquet

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 306
А, точно като Белинда мисля, стига сте му се взирали на тоя форум, такова слънце пече.
Цикли разни, ту агресия, ту лигня....

# 35
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Уффф, какви стее, ама и аз каква съм - аджамия-провокатор Mr. Green
Болна съм, бе, не съм за излизане.

# 36
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Напоследък се хващам, че в повечето теми ми идва да напиша "Вие полудяхте, бе хора ooooh!" (може и да съм сбъркала мястото на запетаята Blush) Спирам се засега Rolling Eyes

Вече и не отварям половината теми Confused

# 37
  • Мнения: 293
E, тъй като в моя офис е мрачно, ще постна един коментар, а после ще отворя прозореца, ме огрее и мен Grinning

Кармакома, оттогава ти често коментираш злостта във форума. А не ти ли хрумна, че темата ти не беше хич разтоварваща?? Обвини разни хора в разни неща, а после недоумяваш защо са ти отвърнали.

И дори не разбра - аз съм в твойта група, и аз съм си избирала гаджета по това каква музика слушат, ама не се карам на инакомислещи за техния си избор.

Малко повече се усмихвайте, де. Регистрирах се тук, защото имаше теми, заради които съм се смяла с глас, смехът е здраве, нал тъй, а аз се грижа за психичното си здраве.

# 38
  • Мнения: 27 524
И аз си го отнесох като нова, така че никаква жал към новаците  Twisted Evil

Втората част е на шега, първата не  Laughing

# 39
  • Мнения: 3 447
И аз си го отнесох като нова, така че никаква жал към новаците  Twisted Evil

Всички сме били новаци, Блондиня... и сме се репчили, и сме се дърляли, и сега продължваме да го правим Simple Smile Само че не сме си позволявали (аз поне) лични обиди и нападки. Независимо колко ожесточен е бил спорът, той е бил сблъсък на гледни точки. За разлика от сега.

# 40
  • Мнения: 2 759
...просто е потресаващо как хората с лекота обиждат някой, когото не познават... и не може да се каже с думи прости защо не го харесваш, неее, трябва да му измислиш хиляда отвратителни епитета, подигравателни имена и т.н.
                   Пък дори и да го познават - на какво основание ще обиждаш някого? Много тъпо. Щастливка съм аз, че не успявам вече един месец да отлепя от ВИП темите. Не че и там не ми идва в повече, но подобни постинги чета диагонално.

# 41
  • Мнения: 4 841
Доста време четях, преди да реша да започна да пиша. Не за друго, а защото виртуалното общуване е като реалното - когато отидеш в една компания, първо оглеждаш участниците, създаваш си някакво впечатление, отсяваш "лидерите" от "статистите", преценяваш кои са ти близки като начин на мислене... Такива едни, стандартни неща. Малко са хората, способни с първата си поява някъде да станат "душата на компанията" и това е съвсем нормално.
Независимо от привидната анонимност в Интернет, въпрос на себеуважение е да се държиш възпитано, да изказваш мнението си аргументирано и да не засягаш другите.
Това е според мен "разковничето" - да се държиш така, че да можеш да застанеш зад всяка своя дума с името си и с лицето си.
Повечето хора обаче си мислят, че като се нарекат "rab4e" и се "скрият" зад монитора, това им дава право да се държат като ръбове...

# 42
  • Мнения: 677
Защо изливаме агресията си върху нищо неподозиращите съфорумки? Защо Василиса, Чандра, Мю... бяха наречени малоумни, а Как`Сийка - миризлива бабичка?

Линк,искаме линк!

# 43
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
За мен клюкарникът беше подбрана извадка на обществото. Но заразата на агресията е силна и е нормално да плъзне и тук. Не е проблемът в нови или стари, а че при доста народ, който срещам тук и там, липсва мисълта или поне зъбчатите колела са ръждясали, айретен, че всички са луди. Общо взето се старая да си го премествам от единия джоб в другия, а като си помисля, какво ли е да живееш в такава кожа, съвсем ми идва сърце на място  Mr. Green

# 44
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тони, злато, цитирала съм. Понеже си ми скъп на сърцето, няма да ти се нахвърлям, че не четеш Heart Eyes

# 45
  • Мнения: 2 386
Офф:
Искам да разбера.. Тони,Лени и т.н. - е*авате ли се с Калин или да?
Някой да ме светне за идеята,моля-може и на ЛС  Sunglasses


По темата- не желая да коментирам,честно  ooooh!

# 46
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
.... а като си помисля, какво ли е да живееш в такава кожа, съвсем ми идва сърце на място  Mr. Green

 Joy Научи ме как го правиш, моля те.

# 47
  • Мнения: 5 539
Аз смятам, че трябва да се заключи Клюкарника за една седмица. Ей така, за да поутихнат страстите, да се разсее тази злоба и негативна енергия, които властват през последните дни. А пък и за да се сетят някои хора, че има живот и извън интернет /вкл. това, което каза Белинда/.

# 48
  • Мнения: 3 423
Извинете, но аз злоба не виждам, а скука.

# 49
  • Мнения: 25 599
Я, кой ме споменава тука?  Mr. Green
Де Ваня, благодаря ти за загрижеността, но нямаше нужда!  Heart Eyes
Кочинката ме забавлява наистина, припомня ми онези отдавна, отдавна отминали години, когато се дразнехме с другите деца, наричайки се с обидни имена (без да се връзваме особено). Очаквам с нетърпение момента, когато ще стигне до онези думички, след които задължително се хихика...  Laughing
Иначе си много права. И аз това не мога да си обясня на какво се дължи - на беден речник, на манталитет или на какво? Щом някой те издразни и ти не можеш да си обосновеш противното мнение, да се нахвърлиш отгоре му с обидни епитети... Та аз това не си го позволявам и с най-близките, камо ли пък с непознати...
Набили са ми се в очите една група колежки по форум, които, щом някой изкаже нещо, което не им е по вкуса, веднага започват да пищят до бога, наричайки го как ли не, като същевременно играят ролята на обидени и дълбоко потресени... Обикновено са лоши актриси, но някои толкова са се специализирали, че май успяват да издействат някой и друг бан. Е, може да е съвпадение, но ми направи впечатление трайното зачезване на този и онзи точно след спорове с въпросните дами. (Феновете на футбола му викат "падане за червен картон" Mr. Green)
Всеки от нас е бил повече или по-малко подразнен от нещо или някого. Но пък такава простотия - да наричаш някого злобен, тъп, гаден и т.н. само защото мисли различно от тебе... Особено пък, когато спорът се води за трети лица! Ей-това изобщо не мога да си го обясня...

# 50
  • Мнения: 677
Офф:
Искам да разбера.. Тони,Лени и т.н. - е*авате ли се с Калин или да?
Някой да ме светне за идеята,моля-може и на ЛС  Sunglasses


Не те разбирам,защо да се ебаваме?!
Калин е нашият цивилизационен и европейски избор..Проблем?

# 51
  • Мнения: 2 258
Не мисля,че трябва да обръщаме чак такова внимание на тези остри реплики.Явлението със злобата и омразата е навсякъде-не само тук във форума.Просто да пишеш и никой да не те вижда и дори да не те познава е доста по-лесно,не мислите ли??

# 52
  • Мнения: 7 110
Наскоро в реалния си живот се обясних на една много сърдита на всички госпожа, че е станала с д-то нагоре.
В следващия момент вече се чудех на себе си защо аджабъ се държах толкова форумно.

А за промените във форума за мен индикатор е Никол. Пише в краен случай.

Пролет е и хормоните бушуват. Птички пеят. Клюкарки им пригласят.
  Grinning

# 53
  • Мнения: 2 386
Kалин е нашият цивилизационен и европейски избор..Проблем?[/b][/color]

Никакъв. Peace Радвам се дори..ако е така  Wink

Няма да е лошо да посмегчиш тона

# 54
  • Мнения: 990
Кръв и пот ще се лее в клюкарника ,докато има разделение на "стари" и "нови". Броя на мненията ли е водешщ или дата на регистрация, за да попаднеш в тия графи?И на мен ми се е случвало да питам нещо, което за мен е било сериозно (в здравния)и да ми бъде отговорено с ирония  Tired. Не разбирам защо някои от регистрираните е решил ,че трябва всеки негов пост да е рязък, само за да направи впечатление на много остроумен човек.

# 55
  • Мнения: 677
Kалин е нашият цивилизационен и европейски избор..Проблем?[/b][/color]

Никакъв. Peace Радвам се дори..ако е така  Wink

Няма да е лошо да посмегчиш тона

Ок,обещавам да го посмегча  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 3 091
клюкарникът става все по-непривлекателно място и аз за пореден път да кажа, че според мен мамма и татти трябва да минат с най-голямата гума и хуубаво да го затрият! има си чат - там всеки може да каже какво го боли, сърби и т.н.

форОмките и форОмците стават все по-нетолерантни към различното мнение... и така!

как може някой да нападне кака ни Сия, да я обижда? позор #Cussing out

мега-мама - разделението си го правите сами! Важен е не броя на мненията, а натрупания опит и форумска култура, мила моме. В твоите няколко изречения например лъха на агресия, ама аз като "стар" потребител няма да обърна внимание. нищо лично.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 623
Много рядко пиша вече, къде заради детето
окупирало ми компа, къде заради темите,
които взеха да са ми безинтересни, но днес
една потребителка ми направи много лошо
впечатление !
След един пост доста съфорумки изразиха
остро негативно мнение, но тя от всички
избра мен за да се заяде, разбирате ли,
колко аз съм низша пък тя колко е куул.
Както и да е - някои просто търсят буква
и са готови веднага да направят от мухата
слон. Както и да е !
С този си пост исках да кажа, че не е лошо
първо някои да се погледнат отстрани и
след това да категоризират хората и да им
нравоучителстват !!!

# 58
  • Мнения: 25 599


как може някой да нападне кака ни Сия, да я обижда? позор #Cussing out



Не я мисли кака си Сия, не се обижда толкова лесно!  Laughing

# 59
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А, Кака ти Сия няма да си остави магарето в калта /не го и остави, де Mr. Green/, ама случката с нея ми беше под ръка за илюстрация. Някой забърса ринга след вас, Сийо, видя ли? Laughing

# 60
  • Мнения: 4 371
Много добра идея, Лилита, е да се заключи клюкарника за една седмица, ако може да е от 05.05., че няма да съм в София Laughing

# 61
  • Мнения: 3 091
Лис, просто това е избиване на комплекси! "я ме вижте каква съм кака Здравка, как съскам на воля, защото съм се скрила зад никому неизвестен аватар и никнейм!" а в реалния живот сигурно е като мушичка, не смее гласчето си да покаже!

отдавна ми е писнало да се разправям! затова се укротих! наскоро една девочка ме яде нещо, ама като видях, че по принцип това й е стила, един хубав игнор на ум и така...

Призовавам ви: укротете се! Мир да има на земята! и хич да не ви пука кой какво казал

Како Сийо - целувки!  bouquet

# 62
  • Мнения: 677
Добре де, само мен ли ме забавляват мушиците?

# 63
# 64
  • Мнения: 7 186
Според мен станахме много маймуни на клона и е трудно човек да изпъкне сред масата. Най- лесния, бърз и сигурен ход е да влезеш с рогите напред, да предизвикаш, да шокираш, да скандализираш, и ефектът да бъдеш забелязан е повече от гарантиран. Както казвт, антирекламата е най- добрата реклама. От друга страна това поведение повлича крак и става нещо като мода.
Аз обикновено избягвам да влизам в безсмислени спорове и конфликти, не държа да съм винаги отгоре. Чета си и си отговарям избирателно и хич нямам дертове.

# 65
  • Мнения: 25 599
Против съм затварянето на клюкарника!
Не за друго, ами ще станат зян другите подфоруми. Иначе къде другаде ще се местят горещите теми?
Има ли въобще подфорум, където да не кипят бурни страсти? (Сериозно питам, че не чета навсякъде!)
По-добре да си стои Клюкарника за изливане на негативните емоции, пък който го е страх от мечки, да не влиза тук.  Mr. Green

# 66
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Добре де, само мен ли ме забавляват мушиците?
Да си призная, че и мен ме забавляват, ама когато жужат с мярка. Сутринта ми дойдоха в повече и набарах Райд-а Mr. Green

# 67
  • Мнения: 3 091
Против съм затварянето на клюкарника!
Не за друго, ами ще станат зян другите подфоруми. Иначе къде другаде ще се местят горещите теми?
Има ли въобще подфорум, където да не кипят бурни страсти? (Сериозно питам, че не чета навсякъде!)
По-добре да си стои Клюкарника за изливане на негативните емоции, пък който го е страх от мечки, да не влиза тук.  Mr. Green
има такъв подфорум, но няма да кажа тук кой е, да не се юрнат мушиците и там!

# 68
  • Мнения: 3 447
Добре де, само мен ли ме забавляват мушиците?
Какво да ме забавляват, бе Тони? То като си семпъл, ни заяждането ти - заяждане, ни иронията ти - ирония.

# 69
  • София
  • Мнения: 38 476
Мили ми съфорумки! Колкото и да се поспречквате, вие сте като едни златни мушички пред форумците по футболните форуми. Правих там едно проучване за отзиви за една статия и ми се изправиха косите от толкова злоба, псувни и ужасии! Това се казва кръв и пот...

А ние тука сме си съвсем прилични и готини! Hug

# 70
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Какво да ме забавляват, бе Тони? То като си семпъл, ни заяждането ти - заяждане, ни иронията ти - ирония.

Ами да. То не може да излезе качествен спор, след като едната страна не желае да се аргументира, а изхожда само от собственото си душевно и умствено състояние и си мисли, че всички са длъжни да разберат смисъла, дето го няма.

# 71
  • Мнения: 6 155
Според мен станахме много маймуни на клона и е трудно човек да изпъкне сред масата. Най- лесния, бърз и сигурен ход е да влезеш с рогите напред, да предизвикаш, да шокираш, да скандализираш, и ефектът да бъдеш забелязан е повече от гарантиран. Както казвт, антирекламата е най- добрата реклама. От друга страна това поведение повлича крак и става нещо като мода.
Аз обикновено избягвам да влизам в безсмислени спорове и конфликти, не държа да съм винаги отгоре. Чета си и си отговарям избирателно и хич нямам дертове.
Peace
Обичам да пиша след теб  Mr. Green

Агресията стана мода  Tired
А за звездичките и бр. мнения - ами и да ги няма аз пак помня имената на хората, с които пиша вече от 2-3 години тук /старите  Whistling/, така че е все тая Wink

# 72
  • Мнения: 6 167
ами не чета вече всичко - посочените за малоумници са ми фаворитите в този форум. плюс дона и още 10ина души.
отсявам плявата с 2 думи. няма как иначе.
темата за вип брадър ми отвори доста очите в тази посока - от 70 страници тема,  мисли и някакъв анализ и обсъждане се случват на не повече от 2-3 страници.
няма дискусия - има постване. ooooh!

# 73
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
.... а като си помисля, какво ли е да живееш в такава кожа, съвсем ми идва сърце на място  Mr. Green

 Joy Научи ме как го правиш, моля те.
Да те науча, не мога, но мога да споделя.
Имах колежка, която страшно ми лазеше по нервите, ама направо да взема и аз да агресирам. И в един момент реших да пробвам с мислене и да се поставя на нейно място. Щом й проиграх живота, си рекох-Леле, колко е скучно и ужасно да живееш в тая кожа. После я съжалих и тъй. Сега не й се връзвам, ама хич.

# 74
  • Мнения: 4 371
Стига кръвопролития Laughing, прочете това!!!!!!!!!

# 75
  • Мнения: 583
Агресията тук в клюкарника е голяма, защото хората няма къде да си излеят яда, и само чакат някой да напише нещо. Малко са хората, които приемат чуждо мнение, и когато някой пише малко по-културно без жаргони веднага го набеждават като стар и тъп, който не разбира младите. И още нещо, може да е клюкарник, но не е чат- който иска да пише глупости да пише там. И какви са тези теми напоследък - нападения от мъже на жени, секс, свирки, изневери. Пускат се, за да се започне каране и този, който ги пуска гледа сеир, как се ядат съфорумците. Нападките и обидите са като добър ден за някои. Пък после се чудите, от къде идва тази агресия при децата, та ние възрастните не сме в ред, какво остава за децата, някои трябва да се спрат, и да се замислят как наричат и обиждат.

# 76
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Франзела Калина ми беше полезна. Ще се упражнявам.

Госпожа Хорейшио, подписана е. Рапорт даден Laughing

# 77
  • Мнения: 4 371
Благодаря, Ваня  bouquet

# 78
  • София
  • Мнения: 6 743
Не бях влизала в клюкарника почти месец - поради тази причина и си починах  Mr. Green сега ми е домъчняло за тук  Laughing
Сори, че не е по темата  Blush , но исках да се изкажа в темата за Слави, а е заключена  Sad
Ще се помоля да се оправи човека  Praynig Аз го харесвам и исках да го напиша.
Де ВАня, прощавай  Hug

# 79
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
О, не тъжи, Аржентина - има нова тема за Слави.
Прощавам ти. Леле, каква блага станах ooooh!

# 80
  • Мнения: 377
ами не чета вече всичко - посочените за малоумници са ми фаворитите в този форум. плюс дона и още 10ина души.
отсявам плявата с 2 думи. няма как иначе.
темата за вип брадър ми отвори доста очите в тази посока - от 70 страници тема,  мисли и някакъв анализ и обсъждане се случват на не повече от 2-3 страници.
няма дискусия - има постване. ooooh!
И аз ако не бях попрочела няколко страници от ВБ снощи, най-вероятно щях да пропусна да пиша тук. Но освен изобилието от епитети много неприятно впечатление ми направи, че след като стана ясно, че Здравко излиза, последваха 3 страници постове с по 3 реда радостни емотчета, като от време на време някой съобщаваше "новината", че Здравко е изгонен.  ooooh! След още 2 страници обаче, започнаха и въпроси от не-гледали кой е изгонен.  Tired А ми беше чудно как темите за ВБ стават по 50 стр. за 3 дни.
Дотам бях със следенето на ВБ.  Stop

# 81
  • Мнения: 2 495
И аз отдавна не бях влизала в Клюкарника, а и доста преди това спрях да пиша тук...почти нито една тема не ми грабваше окото, дори и за майтап....сега предпочитам да си чета другите подфоруми, да се уча да готвя Laughing..събирам и идеи и за ремонт, но както и да е... HugНе искам да си губя времето с глупости....и вие недейте..просто с тези теми(за Слави и прочие)не кръв ми...незнам какво ще завали в Клюкарника TiredПросто не ми се коментира, въобще... ooooh!

# 82
  • Мнения: 7 837
Някакъв конкурс ли предстои, щом и ДеВаня тръгна да се моли за уърлд пийс?

# 83
  • Мнения: 5 577
В последно време нямам много време за форума, само надниквам и не бях забелязала.
Явно трябва да си навътре в нещата, за да усетиш. На мен пак ми е приветливо.
Който е обидил така другите, не е в час.

П.П. Малко по-развратно е станало, но търпимо.  Naughty

# 84
  • Мнения: 7 837
Мда, явно и аз, като не влизам често и не забелязвам. Забелязах, че сте тънкообидни, ама някои са си така перманентно.
Няма защо да страдаме за виртуалната реалност тук преди няколко месеца или години. Нали всички гордо обясняваме, че не живеем тук...

# 85
  • Мнения: 583
Няма ли кой да направи ревизия на темите тук? Това е просто гадна работа. Засрамете се малко ,зрели хора с простотии се занимат. То клюкарник, клкюрник, ама това вече е безобразие! smile3516

# 86
  • Мнения: 41
...мъка, мъкаааа.... и драма.   Mr. Green

...ето и корнишонката  Laughing - кисела краставица... Mr. Green

и, ако мога да цитирам, макар и не дословно, Кейси Grinning:

get a life!

(повтарям се Mr. Green)

# 87
  • Мнения: 2 386
Няма ли кой да направи ревизия на темите тук? Това е просто гадна работа. Засрамете се малко ,зрели хора с простотии се занимат. То клюкарник, клкюрник, ама това вече е безобразие! smile3516

В трета тема подред недоволстваш нещо....Да не си в цикъл? 

# 88
  • Мнения: 583
Не, само, че не съм само аз. Прочетете писаното в някои теми в клюкарника. Това не е клюкарник, а чат и всеки пише неща, които просто не са... Почти всеки втори се заяжда с другите, и все ще намери с какво да го оплюе. Ако това е според вас нормално общуване, то тогава какво искаме и на какво учиме децата си!? Чудесно е!!!

# 89
  • Мнения: 2 386
Почти всеки втори се заяжда с другите, и все ще намери с какво да го оплюе.
По принцип си права, но дефакто в момента се държиш точно така. Винаги има възпитан начин да кажеш нещо..вместо  smile3516  smile3514 fight

# 90
  • Мнения: 2 353
  Може да сме в Голямата криза преди отпуската.

# 91
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Почти всеки втори се заяжда с другите, и все ще намери с какво да го оплюе.

добър ден, открихте топлата вода. поздравления.
след 3000 пост ще спре да ви прави впечатление. Mr. Green
вече за след 6000-я пък съвсем нямате да се палите.
всичко с времето и опита.

# 92
  • Мнения: 5 577
Абе аз нещо явно не съм в час, защото продължавам да твърдя, че не съм забелязала да има плюенки и обижданки.  Thinking
Не влизам често, но чак пък и толкова рядко.

# 93
  • Мнения: 3 861
Има разлика - и преди 6 месеца, преди 1 година, преди 2 години....преди 1 година беше прекрасно място Confused

а някои от вас може би си спомнят колко прекрасно място беше  преди 3 години...

аз си спомням...

и тогава висях тука доста повече, сега някак уюта го няма, вече...

и тогава имаше нови, имаше и зли стари, но атмосферата беше различна...

и ми липсва...

сега влизам все по-рядко и по-рядко...

# 94
  • Мнения: 3 447
и тогава имаше нови, имаше и зли стари, но атмосферата беше различна...
Зли стари имаше със сигурност, но новите бяха по-възпитани  Wink

# 95
  • Мнения: 822
В живота ни не се ли случва същото?Шефът те прецаква, новоизлюпената млада колежка те учи,как да си вършиш работата...
Цял живот се надцакваме и прецакваме,не само на карти...

# 96
  • Мнения: 41
 Mr. Green

...фейс контрол требЕ, не може току-така простолюдието да се мЕша с випарите...

...който пръв си е открил форума - за него си е...

...амаха!  Mr. Green

...невъзпитаните новаци вън!  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 3 423
не си спомням да съм била нова и
да ме е посрещнал някой на нож.

# 98
  • Мнения: 25 599
не си спомням да съм била нова и
да ме е посрещнал някой на нож.

Аз също. Може да не са ми обръщали особено внимание в началото, ама то си е така навсякъде. После, рано или късно, те забелязват.
Въпросът е обаче с какво.  Wink Mr. Green

Последна редакция: сб, 21 апр 2007, 17:48 от Как`Сийка

# 99
  • Мнения: 1 418
Пролет е.Птичките,пчеличките,хормоните бушуват...От това
ще да е.Клатени,недоклатени...

# 100
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Дефицити, дефицити...  Whistling
Няма възпитание, няма култура, няма онуй Лискино откритие, няма пълноценен живот.
Как да се разсърдя на такъв човек? Да седна да го убеждавам, възпитавам, намеря реални хора, с които да общува и да накарам "половинката" да го (или я) погледне с други очи? Ами не мога, съжалявам.
П.П. Невероятно, но факт - тези хора са малцинство.
Затова още съм тук.

# 101
  • Мнения: 560
Много сте сербез, бре! Аз се чудя що пръска кръв и пот от клюкарника... Мене ме болеше да ви чета!

Идеята за темата ми даде тази реплика на ivonska.
Защо в последните месеци е толкова агресивен Клюкарника? А темата за дразненето е пълна със спам и лигавни? Защо изливаме агресията си върху нищо неподозиращите съфорумки? Защо Василиса, Чандра, Мю... бяха наречени малоумни, а Как`Сийка - миризлива бабичка?

Хайде, ето ви поле за изява.
Дайте поне да се счепкаме за косите и да видим кой какъв е и защо такъв е?

Сетих се-`щот` всяка втора тема в Клюкарника е тема,в която гореспоменатите си чатят-всъщност темите имат заглавия,но никой не се придържа към тях или са пуснати колкото дозина хора да пускат оригинални шеги.
Това омръзва на всички,включително на самите участници във въпросните теми.Тук няма нужда от СПАМО-ЧАТ-теми,защото 90% от всички теми са такива.
Скукааааааааааааааааааааа.......... smile3507
Кръв и цивки е нещо добро за повдигане на адреналина-иначе скукаааааааааааа......

# 102
  • Мнения: 1 629
Аз, Чандра и Василиса си чатим из темите?! Из всяка ВТОРА тема?! Shocked
Ти в кой форум четеш?

# 103
  • Мнения: 3 447
Аз, Чандра и Василиса си чатим из темите?! Из всяка ВТОРА тема?! Shocked
Рекнаха ли ви го най-после... и то с Как'Сия барабар  Joy

# 104
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Да,определено има голяма ненавист и злоба Thinking.....И определено участниците ,с леки изключения са едни и същи...Незнам дали е съвпадение,или просто си има една групичка,която се меси навсякъде,гледа от високо,защото са малко по-отпреди тук...,та тя работата стана като ВБ...едни се мислят за Вип,ама не са, други са популярни,ама с лоша слава,трети театър играят, а някои просто си се кефят,забавляват и сеир гледат Mr. Green Mr. Green

# 105
  • Мнения: 9 903
айде пак се стигна до гледането отвисоко....гореспоменатите, няма ли най-накрая да разтурите групичката си, дето се меси навсякъде?  Mr. Green

# 106
  • Мнения: 1 629
Айде поименно, ще ви замоля Peace
тити, подхилваш се отстрани(или отгоре), а? сега ще те спомена на пет-десет места, и после върви се обяснявай че не чатиш, хъ ooooh!

# 107
  • Мнения: 3 447
айде пак се стигна до гледането отвисоко....гореспоменатите, няма ли най-накрая да разтурите групичката си, дето се меси навсякъде?  Mr. Green
Ти за Световен заговор не си ли чувала, м?  Simple Smile

# 108
  • Мнения: 9 903
наистина, слънцето лекува от лоши мисли. Кажете кой ви е засегнал, да му го кажа в очите.

# 109
  • Мнения: 1 629
аз съм раздвоена(поне), хем така, радвам се на популярността, хем съвестно се чудя откъде ми дойде Crazy

# 110
  • Мнения: 3 447
Тити, можеш да въведеш нова форумска услуга Laughing

# 111
  • Мнения: 2 792
 Аз ще ви кажа за коя групичка става въпрос или поне предполагам и тити, и Дона, и мюриель, и аз май (което по подразбиране означава, че и Кейси), и Де Ваня, и Бу, и Сопрано, и Лиска, и Василиса, и Анда, и Реза, и Мадам Гоца  сме в него, списъкът е отворен за допълване и определено ще продължи да съдържа все любими мои хора.
 

# 112
  • Мнения: 1 629
хаха, Кифлова, изброяваш ядрото на хумора и мисълта ли? Laughing Пропускаш Калин@ Wink

# 113
  • Мнения: 3 447
хаха, Кифлова, изброяваш ядрото на хумора и мисълта ли? Laughing Пропускаш Калин@ Wink
И Дафина  Simple Smile

# 114
  • Мнения: 1 629
ако е така, да си копна списъка от Кой ви кефи, а?

# 115
  • Мнения: 1 629

Тя е цветът на каквототамбеше, моля  Peace

# 116
  • Мнения: 9 903
няколко дни ме нямаше и съм пропуснала дафина. Светнете ме, плс. Аз знам само новата форумска звезда Милена Филипова.

# 117
  • Мнения: 25 599
Аз, Чандра и Василиса си чатим из темите?! Из всяка ВТОРА тема?! Shocked
Рекнаха ли ви го най-после... и то с Как'Сия барабар  Joy

Що, аз си чатя и си спамя... Отдавна са ме нарекли, че оспамвам де що форум видя по пътя си!  bowuu И изобщо не отричам, нито се срамувам (ще ме извиняват модките, дето им отварям работа, ама... тука реноме има за поддържане, нъл тъй?  Wink Laughing).
Да ме включат в една група с гореспоменатите за мен е огромна чест, друг е въпросът дали те го усещат така. Ама то си е техен проблем, мен си ме кефят.  Mr. Green
И още има, ама няма да ги споменавам, да не ги нарочи и тях всевиждащото око на ССФ.  Wink

ПП Понятие си нямам кои са звездите в Красивата, в Отчетните, Здравните и прочие, но не ми пука. Като не чета там, не знам, естествено. Четене му е майката, чукчи, четене... Не само писане.  Joy

# 118
  • Мнения: 2 792
 Ми много пропускам със сигурност и Монда, Лени, Калин@, нарцистичната, и неспасака и още много други, за това не ги обичам тези списъци, защото все забравям някой или пропускам Close, но мисълта ми е, че точно невтелясващите се във всяка една подробност, очевидно най-много дразнят и рекох да ви го кажа, щото вие явно не знаете  Mr. Green
  Как Сийке и ти, и ти си в групата, ама ЕГН-то ми не прощава, кат съм почнала ще дописвам Simple Smile

# 119
  • Мнения: 1 629
Дафинка е Дафодил

# 120
  • Мнения: 1 629
Уор оф дъ керъктърс, vew of lifes, ideologies?
Давайте нова тема, бойно поле, и да се замеряме, кой на латински, кой както може  Mr. Green

# 121
  • Мнения: 3 447
рекох да ви го кажа, щото вие явно не знаете  Mr. Green
 
Чай да си го запиша, преди да е долетяла ядрената Бу да го затрие  Laughing

# 122
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
 Laughing Е това имах в предвид Laughing Laughing Laughing Това за групичката го казах ей така,без да знам даже ,че имало групичка,ама на...колко малко му трябва на ССФ.... да е щастлива..Ето виждате ли, можело и без злоба Peace

# 123
  • Мнения: 7 837
Последно, ще пишем ли петиция или...
ДеВаня, какво мисли Бу по въпроса, а, а?
Или целта беше да капнем по една сълза върху старите фотоси?

# 124
  • Мнения: 1 629
Скъпа, Магнолиам, пише се ПРЕДВИД. Не В ПРЕДВИД, нито В НА ПРЕДВИД.  Peace
ССФ сме всички ние. Колкото и да е тежко да признаем.
Обмислям Организация на ССфтата, нещо като АА. Признаваш си и ти олеква.
Урълд пийз.

# 125
  • Мнения: 7 837

 Peace
Сигурно си мислиш за чийз... Rolling Eyes


ДеВаня, къде беше онзи ден, когато Касиди се изтърва, че ме нарича "долна комплексарка"  Cry Аз не фигурирам в плачевния ти списък... Cry
Добре че имам чийз кейк в хладилника.
Москва не вярва на сълзи. Кейси, също...

# 126
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Скъпа, Магнолиам, пише се ПРЕДВИД. Не В ПРЕДВИД, нито В НА ПРЕДВИД.  Peace
ССФ сме всички ние. Колкото и да е тежко да признаем.
Обмислям Организация на ССфтата, нещо като АА. Признаваш си и ти олеква.
Урълд пийз.
[/qute]

Еми,проста съм си Blush Друго си е да пишеш английски фрази с бг думички...грешничко,при това Peace

# 127
  • Мнения: 2 353
  Магнолия, ако не беше това "в предвид", никой нямаше да се подразни от мнението ти, ама сега...
  Защо все още няма подфорум "Правопис", в който да бесят публично всеки, който е сбъркал?

# 128
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
 Магнолия, ако не беше това "в предвид", никой нямаше да се подразни от мнението ти, ама сега...
  Защо все още няма подфорум "Правопис", в който да бесят публично всеки, който е сбъркал?

Ми щото ще съм обесена веднага,пък деца имам да гледам..........доста при това Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 129
  • Мнения: 393
  Магнолия, ако не беше това "в предвид", никой нямаше да се подразни от мнението ти, ама сега...
  Защо все още няма подфорум "Правопис", в който да бесят публично всеки, който е сбъркал?

Има, има smile3534. Само, че там никого не бесим - само се смеем от сърце.  smile3532
Темичката е за бисИри

# 130
  • Мнения: 2 792
Laughing Е това имах в предвид Laughing Laughing Laughing Това за групичката го казах ей така,без да знам даже ,че имало групичка,ама на...колко малко му трябва на ССФ.... да е щастлива..Ето виждате ли, можело и без злоба Peace

   Групичка няма, но реших да я сформирам, та да мирясат всички накрая, много ми беше трудно да го докарам без злоба, радвам се, че одобряваш и че си забелязала старанието ми  Peace

# 131
  • Мнения: 1 629
Ху кеърз.

# 132
  • Мнения: 10
Много сте сербез, бре! Аз се чудя що пръска кръв и пот от клюкарника... Мене ме болеше да ви чета!

Защо Василиса, Чандра, Мю... бяха наречени малоумни, а Как`Сийка - миризлива бабичка?

Хайде, ето ви поле за изява.

Дайте поне да се счепкаме за косите и да видим кой какъв е и защо такъв е?
Аз нарекох Как'Сийка(Баба'Сийка) миризлива бабичка, без лоши чувства,а защото преди да е нарека миризлива.....,тя се заяде с мен.Но никой не споменава,че Как'Сийка се заяде с мене.Признайте,че "старите" форумки се защитавате и щом дойде нов и не е съгласен с вашето мнение го оплювате,изпитал съм го лично!А той като ви отвърне на удара го разпъвате. #2gunfire #Cussing out Twisted EvilПриемайте го на майтап и не се впрягайте излишно.Не ми пука кво мислите за мене,не ви познавам и не ми трябва.Ако беше joro01 нямаше да има такова напрежение, а щеше да има щастливи и задоволени форумки.Давай Лиске,оплюйме!

# 133
  • Мнения: 25 599
.Ако беше joro01 нямаше да има такова напрежение, а щеше да има щастливи и задоволени форумки.Давай Лиске,оплюйме!

Ама разбира се!  Shocked
Жоро 01 е мъж! Меценат и патриот, ако разбираш какво искам да ти кажа. И има Нокия и Бенц, все пак! И знае много добре за какво мечтае едно пиче!
А ти какво имаш?  Whistling

# 134
  • Мнения: 560
 smile3507Офффф,не знам,ето пак ми доскуча...
Ай си говорим за пишки,казарма,футбол и лети джанти,а?

# 135
  • Мнения: 25 599
smile3507Офффф,не знам,ето пак ми доскуча...
Ай си говорим за пишки,казарма,футбол и лети джанти,а?

Ти пък кога си била в казармата?  newsm78

За първото ти вярвам, че може и да разбираш...  Mr. Green

# 136
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
....Приемайте го на майтап и не се впрягайте излишно.Не ми пука кво мислите за мене,не ви познавам и не ми трябва....
Майтапът няма нищо общо с изразните средства, използвани от седмокласниците в голямото междучасие пред кафето.

Проблемът с клюкарника е, че от общо 100% пишещи тук, четящите са под 10%.
Всеки трябва да е оригинален. На всяка цена. Четенето не се брои. Не носи точки.
Дори някой да е имал какво да каже, мнението е в "торбата", а тя е голяма, широка и дълбока. И кръгът се затваря.

# 137
  • Мнения: 154
С бг-мама съм откакто се роди детето ми - повече от 4 години. Много ли е, малко ли е не знам. Във форума съм "новак" - рядко поствам, но редовно чета. Старая се да не обръщам внимание на цинизмите, грубото отношение и нападките, защото не искам да си развалям удоволствието... Но при такива груби нарушения на добрия тон и на мен ми става тягостно. Все пак войната между нови и стари ми се струва доста детинска, не мислите ли?

# 138
  • Мнения: 9 903
С бг-мама съм откакто се роди детето ми - повече от 4 години. Много ли е, малко ли е не знам. Във форума съм "новак" - рядко поствам, но редовно чета. Старая се да не обръщам внимание на цинизмите, грубото отношение и нападките, защото не искам да си развалям удоволствието... Но при такива груби нарушения на добрия тон и на мен ми става тягостно. Все пак войната между нови и стари ми се струва доста детинска, не мислите ли?

моля, дай пример/цитат на война между нови и стари.
За тази война непрекъснато четем, а къде точно се води, никой не е наясно.

# 139
  • Мнения: 10
.Ако беше joro01 нямаше да има такова напрежение, а щеше да има щастливи и задоволени форумки.Давай Лиске,оплюйме!

Ама разбира се!  Shocked
Жоро 01 е мъж! Меценат и патриот, ако разбираш какво искам да ти кажа. И има Нокия и Бенц, все пак! И знае много добре за какво мечтае едно пиче!
А ти какво имаш?  Whistling
Имам три декара лозе,5 декара ниви и 2 декара ливади.Имам куче и коте.А ти какво имаш?

# 140
  • Мнения: 1 992
С бг-мама съм откакто се роди детето ми - повече от 4 години. Много ли е, малко ли е не знам. Във форума съм "новак" - рядко поствам, но редовно чета. Старая се да не обръщам внимание на цинизмите, грубото отношение и нападките, защото не искам да си развалям удоволствието... Но при такива груби нарушения на добрия тон и на мен ми става тягостно. Все пак войната между нови и стари ми се струва доста детинска, не мислите ли?

моля, дай пример/цитат на война между нови и стари.
За тази война непрекъснато четем, а къде точно се води, никой не е наясно.

Тази "война" е като Студената война. Mr. Green

# 141
  • Мнения: 6 029
ий че готина тема, изък че не можах да я хвана отначало... и къде е верно тая война, да хода да гледам сеир...?

# 142
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Хубаво е да имаш лозя,ниви и ливади  Stop но още по-хубаво е да имаш елементарно възпитание,чувство за мярка и такт!Много ценни нещица са в живота Hug
 newsm78 като гледам тука колко нещо сте изписали...има къде -къде по-сериозни теми за разискване,и колко  са се хванали на въдицата на търсещите сеири Sick
 newsm78немисля,че има война между нови и стари...има неуверени нови дето си мислят, че не ги искат старите,пък то зависи и къде пишеш Rolling Eyes

# 143
  • Мнения: 6 029
Хубаво е да имаш лозя,ниви и ливади 

уау.... ма аз нямам:(

# 144
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 то и аз нямам..други се хвалят с тях

# 145
  • Мнения: 3 861
.Ако беше  нямаше да има такова напрежение, а щеше да има щастливи и задоволени форумки.....


Въртим, сучем и все до joro01 опираме накрая  Mr. Green Mr. Green Mr. Green....

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 01:51 от доня КОПРИВА

# 146
  • France
  • Мнения: 726
Според вашите разбирания аз съм "новак". Но като такава, усещам напрежение в някои подфоруми (1-2 пъти и аз го създавах). Но напоследък, наистина има " кръв и пот", особено гук.
Случвало ми се е да апелирам към спокойствие, но уви, глас в пустиня.
Преди 2 дена пуснах тема "Професионална деформация или деформация на професията". Въпреки два уточняващи постинга, имаше злобни забележки, целящи моето злепоставяне.
Наложих си игнориране на тези "елементи", НО СА МНОГО и не мога да ги запомня. Свремето и това ще стане.

# 147
  • Мнения: 3 405
Имала съм късмет, значи, че от няколко дни само "прелитам" от тук Grinning Много неща не знам как са се развили, изтървала съм нови теми, битки и пр. Но пък навън е пролет, морето напомня за себе си, слънцето се усмихва...

# 148
  • Мнения: 393
Чета, чета и пак чета  Thinking. Опитвам се да разбера защо някои потребители не проявяват толерантност към мнението на други. Всеки има право на свое лично мнение - независимо пола, местоживеенето и ред други фактори. Все пак това е открит подфорум "Клюкарник". Защо трябва да се превръщаме в махленски клюкарки/клюкари. Защо трябва да реагираме като "татко" Сталин -  "Който не е с мен е против мен" newsm78.
Не смятам да има разлика между "нови" и "стари" потребители. Не смятам, че ние живеещите извън граница сме по-различни от тези, живещи в България. Просто, така се е получило - по едни или други причини. Не смятам, че живеещите в големи градове са нещо повече от тези, живеещи в села и малки градчета (незвисимо дали са в България или в чужбина).
Доста спорове са се водили (а и досега се водят) по темата "Кое е първичното - кокошката или яйцето?" Всяка страна дава доводи в подкрепа на своята теза.
Нека проявим малко ТОЛЕРАНТНОСТ към мненията, различаващи се от нашето.
  bouquet

# 149
  • Мнения: 2 724
Всъщност къде е проблема, не разбирам ?Ако на някой не му харесва в клюкарника, най -лесното решение е да не влиза там .

# 150
  • Мнения: 393
Всъщност къде е проблема, не разбирам ?Ако на някой не му харесва в клюкарника, най -лесното решение е да не влиза там .

 smile3501

# 151
  • София
  • Мнения: 1 524
В Клюкарника е най-лесно да отнесеш някоя и друга обида, къде тънка и с чувство за хумор, къде директна  Mr. Green  Mr. Green
Когато няма смислени аргументи против дадено мнение, обикновенно се започват обидите, без преди това да си обиждал някого го отнасяш, но то това си е клюкарник в крайна сметка  hahaha

# 152
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
то сега стана такава работата-да не си показваш предпочитанията, да си плюеш на обсипания със звезди небосвод и да не си слаб, щото трябвало да си толерантен.
Винаги давам примера си със старата компания и новака в нея-нормално е да не е част от компанията. Ако иска да е там, си намира начин, а после може и да промени поведението на компанията, ако не иска-търси си друга компания.
2225666те мнения, които са изписани под ника ми са малка част от другата плява, която съм изписала и говорят само за две неща-тук съм отдавна и/или съм пристрастена.
Пък, нови или стари-едната част са ми безразлични, за друга част си сменям мнението във времето, а за останалата част-първото ми впечатление не ме оставя.
И продължавам да си пиша, въпреки че често забелязвам как писаниците ми остават без коментар, да взема да си загубя самочувствието ли  newsm78

# 153
  • Мнения: 2 924
така...
чакам си нещо и си викам я най-после след доста време да надникна в клюкарника...
И що да видя?!!
Нищо не видях,поне нищо ново и непрочетено.
Като стар вестник забравен в тоалетната и попрелистван в момент на дълбокомислие Simple Smile
Откак не чета и пиша никъде освен в Хоби,вярвайте ми форумът ми изглежда като райско
местенце ,където постоянно искам да се връщам.
Не се чувствам нито стар потребител,нито нов.
Нямам нужда да бъда част от никоя група,не мога да създавам и приятелства тук.
Навремето влизах само в клюкарника-преминавах през етап от душевното ми развитие, когато имах нужда
да погазя в калта и съответно да се изцапан от пръските, скачайки там:)
Сега вече преминала през преизподнята и пречистила се си спомням с умиление за онзи етап- когато не
бях пораснала и ми харесваше да се държа като дете и да си играя с другите деца:))

# 154
  • Мнения: 2 353
  Франзела, ни мой. Ако ти се губи, загуби си дистанционното.

# 155
  • Мнения: 2 724

Сега вече преминала през преизподнята и пречистила се си спомням с умиление за онзи етап- когато не
бях пораснала и ми харесваше да се държа като дете и да си играя с другите деца:))

На мен пък ми харесва понякога да съм дете, да се държа като дете, и да си играя с такива като мен   Mr. Green .

# 156
  • Мнения: 2 792
   Което ме подсеща, че и ти си в оная горната група  Laughing, казах аз, че ще допълвам и дописвам  Crazy

# 157
  • Мнения: 3 423
   Което ме подсеща, че и ти си в оная горната група  Laughing, казах аз, че ще допълвам и дописвам  Crazy

Само да не се налага да се плаща
членски внос, че бързо ще изляза.

# 158
  • Мнения: 2 792

Само да не се налага да се плаща
членски внос, че бързо ще изляза.
Ние вече си го плащаме членския внос, мрънкането на разбралите-не доразбралите  и обидените от нашата злоба  Mr. Green

# 159
  • Мнения: 3 447
Само да не се налага да се плаща
членски внос, че бързо ще изляза.
Не само, че се плаща членски внос, ами и благотворителна дейност се развива - всяка неделя между 2 и 4 в Южния парк новаци могат да ни целят с развалени домати напълно безплатно, за разтоварване на напрежението.

# 160
  • Мнения: 25 599
Ба, ша бия толкоз път за едни домати!  Stop
Поне някое вмирисано яйце да имаше...  Crossing Arms

# 161
  • Мнения: 3 447
Ба, ша бия толкоз път за едни домати!  Stop
Поне някое вмирисано яйце да имаше...  Crossing Arms
Няма да биеш път бе, поемаш дежурството по местожителство -  из страната също има новаци, които искат да ни освиткат, я.

# 162
  • Мнения: 3 818
Мили ми съфорумки! Колкото и да се поспречквате, вие сте като едни златни мушички пред форумците по футболните форуми. Правих там едно проучване за отзиви за една статия и ми се изправиха косите от толкова злоба, псувни и ужасии! Това се казва кръв и пот...

А ние тука сме си съвсем прилични и готини! Hug

Изобщо не си права за това! Подвизавам се из футболни форуми повече от четири години и някои от тях познавам из основи. Там злобата е напълно привидна. Ако влезеш за малко, ще ти се стори ужасяващо, ако се задържиш за по-дълго обаче, ще разбереш, че там повечето хора са приятели, които работят/учат/забавляват се заедно и всъщност не влагат нищо нито в псувните, нито в обидите. Просто са мъже и комуникират по различен от нас начин. Там не е нищо странно да на напсувате с някого заради мач, с когото след половин час пиете бира заедно мирно и тихо Laughing  Хората влизат, изпускат парата и пак си живеят дружно. И там нещата са много по-непринудени и истински от много други места. Peace

# 163
  • Мнения: 9 903
кръв и пот ще има, докато има хора, които в неделя сутрин отварят ен-тата поред тема, в която съобщават, че им е много мъчно за Слави Трифонов. След като "старо куче" учтиво, приятелски и деликатно посочи линк към съществуваща такава тема и добави, че вече са затворени други 5-6 такива, трета съфорумка някак подминава дадения линк и пита "а какво  е станало със Слави Трифонов"; е, извиньети.....

# 164
  • Sf
  • Мнения: 808
Цялата работа е, защото новаците си мислят, че към тях има различно отношение.

Няма отношение. Е отговорът.  Wink

Аз си спомням като новак никой не ми е обръщал внимание, никой не ме е нападал, нито ме е обиждал Simple Smile

Зависи ти, като новак, как ще подстъпиш към останалите Simple Smile Това може да бъде изведено като лозунг  Mr. Green

# 165
  • Мнения: 3 423
Ба, ша бия толкоз път за едни домати!  Stop
Поне някое вмирисано яйце да имаше...  Crossing Arms
Няма да биеш път бе, поемаш дежурството по местожителство -  из страната също има новаци, които искат да ни освиткат, я.

Не само в страната, но и в чужбина.
На мен пък Кнут ми е отдавна навит.

# 166
  • Мнения: 87
кръв и пот ще има, докато има хора, които в неделя сутрин отварят ен-тата поред тема, в която съобщават, че им е много мъчно за Слави Трифонов. След като "старо куче" учтиво, приятелски и деликатно посочи линк към съществуваща такава тема и добави, че вече са затворени други 5-6 такива, трета съфорумка някак подминава дадения линк и пита "а какво  е станало със Слави Трифонов"; е, извиньети.....
буагхахахаха... и аз за това си помислих...и за още нещо , ама айде сега ше се самоцензурирам , 'щото не моа да напипам верния ритъм още... Wink  Laughing

# 167
  • Sf
  • Мнения: 808
Ей сега вече ще има поредно
Цитат
учтиво, приятелски и деликатно
напомняне за този Кнут  Mr. Green

Liska, ходи виж бухтите, стига с Кнут Simple Smile Плийз Simple Smile

# 168
  • Мнения: 6 167
Кросания, страшен аватар! защо и аз не ги измислям тъй красиви...
По темата - не ви ли писна темата? Mr. Green

# 169
  • Мнения: 25 599
Че какво му е на Кнут? Я какво сладичко меченце!  Heart Eyes Flutter  Hug

Лиске, как е днес Кнут?  Mr. Green

# 170
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Виждам, че разрешихте проблема.
Заключвам темата.

Общи условия

Активация на акаунт