почистване на хоризонтални щори

  • 22 991
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 315
ако намерите такъв уред пращайте снимка да го видим че този щори са цяла мъка  bouquet

# 16
  • Мнения: 5 462
Tози уред за който говорите го има и на Практикер и струваше 2 - 3 лв. Струва ми се че е бошлаф работа , представлява нещо като гребло само че облицован с платнена материя подобна на валяците за боядисване.Имам чувството че като минеш веднъж щората с това чудо на техниката , освен да вдигнеш прахоляк никаква друга работа няма да свърши.Ама вие ако искате си купете и пробвайте.За мен начина в банята е по удачен.Другото е изчистваш пък той после пак се сипе върху шорите.

# 17
  • Мнения: 1 640
Миене и после поддръжка с антистатичен препарат,за да не събират много прах.
  А вертикалните метални щори дали събират по-малко прах и само с разтрисане да опадва?

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Tози уред за който говорите го има и на Практикер и струваше 2 - 3 лв. Струва ми се че е бошлаф работа , представлява нещо като гребло само че облицован с платнена материя подобна на валяците за боядисване.Имам чувството че като минеш веднъж щората с това чудо на техниката , освен да вдигнеш прахоляк никаква друга работа няма да свърши.Ама вие ако искате си купете и пробвайте.За мен начина в банята е по удачен.Другото е изчистваш пък той после пак се сипе върху шорите.

Ти първо пробвай, пък после да чуем.

# 19
  • Мнения: 2 591
  А вертикалните метални щори дали събират по-малко прах и само с разтрисане да опадва?

с това разтрисане няма ли да си отвориш допълнителна работа  #Crazy newsm78

# 20
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
явно е това,и аз трябва да си купя
http://www.atrakcion.com/product_info.php?products_id=330

# 21
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Благодаря, още утре ще отида да потърся, моите щори не могат да се свалят.
И моите не се свалят-намери ли си уред? Отзиви?
Не можах да го открия, но ще търся още. Може би в Практикер ще го има, ще потърся и там.

# 22
  • Мнения: 5 462
Да в Практикер има такъв уред , но съвсем не изглежда по този начин.Доста по примитивно изглежда (този който аз гледах в Практикер) затова и не го купих.

# 23
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Къде точно се намира в Практикер, при кои стоки ?

# 24
  • Мнения: 5 462
Мисля че беше близо до щорите , но не съм съвсем сигурна.Ако не ги намериш попитай някой от продавачите по сектори ..те ще те орентират.Ако са в час с това което предлагат де... Wink

# 25
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Благодаря, ще проверя и там  Simple Smile

# 26
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Това ме впечатли и мен, иначе аз чистя с четката на Пронто, с прахосмукачката и с антистатичнот Пронто, хамалогия.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Да, и на мен ми хареса-ще го поръчам.

Общи условия

Активация на акаунт