Слави ослепява!

  • 5 507
  • 66
  •   1
Отговори
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Видяхте ли това:

http://life.dir.bg/2007/04/21/news1597589.html

Има го и в днешния "24 часа", а вчера са давали интервю с него вместо предаването му. Не го харесвам особено, но мисля че е много кофти да ти се случи такова нещо. В такъв случай парите и славата просто нямат значение Confused

# 1
  • Мнения: 4 371
Има цяла тема по върпоса, вече е заключена всъщност.

# 2
  • Мнения: 690
http://www.focus-news.net/?id=f6386 много е тъжно наистина! снощи гледах предаването. Стискам му палци!  Praynig Praynig

# 3
  • Мнения: 3 423
Видяхме го. Гледах тази
сутрин и предаването.
Имаше и тема. Заключиха я.
Много женки виеха, като че
светът свършва. Предаването
на Слави според мене имаше
съвсем друго послание. Това
за изследванията беше между
другото, но женките вникват
предимно в лесните драми.
Не се знае, дали Слави ослепява.
Според мен той вижда много
повече от бая народ, дето няма
физически проблеми с очите.

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Много се изписа в другата тема. Основното за мен е това, че се изправи пред зрителите, на които дължи славата си, и им каза истината - да, може да съм болен, но шоуто продължава. Под шоу всеки да разбира каквото му е удобно.

# 5
  • Мнения: 2 386
Дори да приемем, че си права, защото опира до манталитет...е ли това причина да се затвори темата?
Кръв и пот се леят из целия клюкарник,не само там...Странно нещо е двойния стандарт. Rolling Eyes

Иначе не харесвам Слави по принцип.Гледах го одеве и вникнах във всички форми на драма и не/явно поднесена информация в интервюто.Преекспонирането, посланията м/у редовете, псевдо-партиотизма и т.н. са факт.

Но...две пререкания, 10 страници тема и.. хоп- нека не се коментира повече.....Да,друго си е Кнут..М.Ф...

Размишлявам си на глас тука...

Де Ваня ме изпревари  Hug

# 6
  • Мнения: 3 423
Аз научих и за благотворителността,
за Поли Пантев, за доц. Митко Чакъров,
за Сървайвър, за Биг Брадър, за това, че
Азис е професионалист, за Мартин Захариев,
за Его, за самураите, за търпеливостта и седемте
чувства, за екипа, чух, че Волен Сидеров е един
малоумник и с извратено его, чух думата путка,
чух, че Слави няма да смени компанията на Калинка
с компанията на Екатерина Михайлова, и на галфони,
чиято цел е да се нахранят и да откраднат от европейските
пари, чух, че кампанията "Не сте сами" всъщност идва
доста късно, Слави, другарят Илиев и други са изокали
още при първата присъда, но са останали нечути.
Много неща чух. Накрая чух птиците и следното:
"Аз съм реален, практичен, искам да живея достойно."
Вие чухте ли всичко това?

# 7
  • Мнения: 2 386
А ти как мислиш?!  Rolling Eyes


Вече казах за показността и подтемите.

Но питам, за втори път- това причина ли е да се затвори тази тема и да се обсъждат пълни глупости за сметка на това?Не казвам,че трябва да се превръща в топ новина или в ББ2, но можеше малко да се поразсъждава....
Все едно.

# 8
  • Мнения: 3 423
Мисля, че някои са чули.
Мисля, че други не са.

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
evanescent , не пита нас Laughing

# 10
не чета често тук и не мога да се ориентирам, къде е тази заключена тема?

# 11
  • Мнения: 2 386

Дали?  Sunglasses


А за Яница какво ще кажете?
Ето това беше кофти трик,който е worth mentioning.

# 12
  • Мнения: 3 423
Eто я заключената тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=183921.0;all

Да, и за Яница чух.
Изследванията на Слави
и това, че е при сестра си,
всичко беше между другото.

Тоя, дето водеше интервюто,
ми се струва слаба ракия.
Откъм монтаж също беше слабо.

# 13
  • Мнения: 2 386
Росен-слаба ракия?М-м. Naughty
Просто играе по свирката на когото се налага....иначе е изумителен, понавам го..но това няма значение в момента.

# 14
  • Мнения: 3 423
Росен-слаба ракия?М-м. Naughty
Просто играе по свирката на когото се налага....иначе е изумителен, понавам го..но това няма значение в момента.


В случая беше слаба ракия.
Иначе може да е Бог. Тегаво.
И аз невинаги съм топ.

# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Росен е умен. Но схванат един такъв, като мечок. Явно животът пред камера ну му е амплоа.

# 16
  • Мнения: 2 386
Така е. Очевидно е,че не му е особено приятно да води предаването.Той си е такъв- интелект зад кадър.
Питам се защо Годжи не го замества... Thinking

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Хора, спрете с тези апокалиптични заглавия, на път сме да надминем жълтите вестници Sick

# 18
  • Мнения: 583
Много говорите. Кой е и какъв е Слави, и какво е състоянието му в момента, си знае само той. Някой, който е постигнал това което е в момента Слави, и това което е правил,и  може да каже с ръка на сърцето си, че е на равно с него, тогава да говори. За да използва думи и епитети, значи има право.Кои сме ние да го съдим или обсъждаме? Спрете, като някои жълтурки да ровите в раните на другите. Просто е долно и гадно това, което се пише тук, независимо за кого. Толкова ли нямате с какво да се занимавате та стигнахте до Слави? smile3527 smile3528 

# 19
  • Мнения: 2 386
Моля? newsm78
'Долната тема' с оплюването беше заключена.....Тук да виждаш нещо нередно?
Напротив- съпричастни сме. Аз поне съм, за другите не смея да говоря.

# 20
  • Мнения: 63
Росен-слаба ракия?М-м. Naughty
Просто играе по свирката на когото се налага....иначе е изумителен, понавам го..но това няма значение в момента.

По чия свирка играе?
Аз пък бях под впечатлението, че Слави, като водещ и лице на екипа говори това което Росен и сие подчинени сценаристи му напишат  Confused.
И предаването и страничните дейности на Слави и екип изглеждаха доста по-различно при Любен Дилов син.

# 21
  • Мнения: 2 673
Хора, спрете с тези апокалиптични заглавия, на път сме да надминем жълтите вестници Sick
Peace

# 22
  • Мнения: 3 423
Много говорите. Кой е и какъв е Слави, и какво е състоянието му в момента, си знае само той. Някой, който е постигнал това което е в момента Слави, и това което е правил,и  може да каже с ръка на сърцето си, че е на равно с него, тогава да говори. За да използва думи и епитети, значи има право.Кои сме ние да го съдим или обсъждаме? Спрете, като някои жълтурки да ровите в раните на другите. Просто е долно и гадно това, което се пише тук, независимо за кого. Толкова ли нямате с какво да се занимавате та стигнахте до Слави? smile3527 smile3528 

Извини ме, Корнишонко,
ама постът ти е неадекватен.
Преосмисли го, прочети темата.

# 23
  • Мнения: 26
Стискам палци на Слави!
Преди години и аз , за съжаление , се убедих , че никой от нищо не е „застрахован”.
И парите в някой случаи не са от особена полза.
Пожелавам му „ късмет”!
И на всички нас , също!
  bouquet

# 24
  • Мнения: 780
Стискам палци на Слави!
Преди години и аз , за съжаление , се убедих , че никой от нищо не е „застрахован”.
И парите в някой случаи не са от особена полза.
Пожелавам му „ късмет”!
И на всички нас , също!
  bouquet
  newsm10 дано се оправи   bouquet
преди 10 години и аз бях със същата диагноза , но на дясното око - който не го е преживял - не знае , но не го пожелавам и на най- големият си враг. Може би за  около месец се възстанови , но не на цяло зрението ми на дясното око . От тогава все съм с нагласата , че някой ден ще стане това и с лявото , но каквото ми било писано . Така че знам как се чувства Слави и му пожелавам да се оправи по- бързо .

# 25
  • Мнения: 822
В природата гръмотевиците удрят високите и самотни дървета. Може би той е прекалено висок...Не зная.
Пожелавам му да оздравее!Или по-точно...Каквото и да се случи с него,да се опита да използва славата и името си,за да помага на многото слепи хора и тези с ограничено зрение в България...Животът все пак продължава!

# 26
  • Мнения: 3 423
В природата гръмотевиците удрят високите и самотни дървета. Може би той е прекалено висок...Не зная.
Пожелавам му да оздравее!Или по-точно...Каквото и да се случи със него,да се опита да използва славата и името си,за да помага на многото слепи хора и тези с ограничено зрение в България...Животът все пак продължава!

Това той го каза.
Няма да се дава.

# 27
  • Мнения: 822
Не съм го слушала...Четох само написаното по някои вестници...Дано да продължава да помага!

# 28
  • Мнения: 6 167
предлагам на авторката да смени заглавието си, защото
а/ е шокиращо и б/ не е вярно.

с тоя афинитет към сапунките може да докарате инфаркт на някой някой ден. ooooh!

# 29
  • Букурещ
  • Мнения: 7 830
заглавието е доста "меко" за съжаление.

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
заглавието е доста "меко" за съжаление.
В какъв смисъл е меко? Да не е ослепял вече? На мен ми е супер гадно да чета такива заглавия, все едно се гони тираж. Слави обяви че има здравословни проблеми, не мисля че в случая се драматизира с добри чувства.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
аз съм ЗА оставането на темата
но съм ПРОТИВ заглавието й също
мъчно ми е за Слави и се моля да оздравее  Praynig

# 32
  • Мнения: 172
Не знам нали си спомняте когато преди 10-на години на един концерт Слави каза ,,Сега няма да съм професионалист за 10 минути ,, и говори за някакво момиче, Маги май се казваше. Тогава според мен говори от сърце, но снощи беше нещо друго - снощи той ни вкара в неговия живот. Обикновено Слави влиза в хола ни всяка вечер, а сега ние отидохме там в един труден за него момент.  За мен той е супер и се надявам да се възстанови, но съм сигурма че е много силен и ще се справи със всичко. Чела съм какво ли не за него, в това число и много обидни квалификации и мнения, но искрено се надявам че и най-върлите му антифенове не му мислят зло, а биха му пожелали бързо възстановяване.

# 33
# 34
  • Мнения: 123
Познавам Слави лично и съм щастлива, че мога да нарека себе си негова приятелка.
Не ме изненада по никакъв начин интервюто му и неговият начин да бъде открито и мъжко копеле.
Ще добавя също и бих заложа всичко от себе си, че това, което беше казано, записано и показано- беше Слави на 1000 %, без грам помпозност, показност, желание за афиширане на личната си драма, предизвикване на съжаление, или още повече пък гонене на рейтинг...
Нещо повече- радвам се, че най-накрая се реши да го направи. Крайно време беше. За да пресече всякаквите клюки. Съжалявам единствено, че не разказа почти нищо за това на колко много хора е помогнал в България със здравословни и всякакви други проблеми. И за това как същите тези не са пратили и картичка дори впоследствие.
Не мога да повярвам единствено, че след всичко това, след като един човек решава да смъкне завесата от себе си, да бъде открит, защото уважава публиката си,  да допусне всички лицемери и врагове до слабостта си (които иначе въобще не се интересуват от същия този плешив мизерник, но това не им попречи да се включат с мръсна газ и камъни по темата)- и след всичко това да се продължава изливането на помия и нечовешка злоба именно в този форум.

И се питам - тези "добри" люде, с последно-инстанционното мнение по въпроса, дали случайно се замислят, че утре могат да бъдат на неговото място, а някой друг да ги съди и да се вживява като Господ?!
Не го пожелавам на никого. Но ако все пак ви се случи- спомнете си за едно:
дос-тойн-ство

# 35
  • Мнения: 22 867
Познавам Слави лично и съм щастлива, че мога да нарека себе си негова приятелка.
Не ме изненада по никакъв начин интервюто му и неговият начин да бъде открито и мъжко копеле.
Ще добавя също и бих заложа всичко от себе си, че това, което беше казано, записано и показано- беше Слави на 1000 %, без грам помпозност, показност, желание за афиширане на личната си драма, предизвикване на съжаление, или още повече пък гонене на рейтинг...
Не мога да повярвам единствено, че след всичко това, след като един човек решава да смъкне завесата от себе си, да бъде открит, защото уважава публиката си,  да допусне всички лицемери и врагове до слабостта си (които иначе въобще не се интересуват от същия този плешив мизерник, но това не им попречи да се включат с мръсна газ и камъни по темата)- и след всичко това да се продължава изливането на помия и нечовешка злоба именно в този форум.

И се питам - тези "добри" люде, с последно-инстанционното мнение по въпроса, дали случайно се замислят, че утре могат да бъдат на неговото място, а някой друг да ги съди и да се вживява като Господ?!
Не го пожелавам на никого. Но ако все пак ви се случи- спомнете си за едно:
дос-тойн-ство


Не го познавам лично, но винаги съм го възприемала по начина, по който пишеш за него. Никога не съм допускала, че това което прави е помпозност ,показия, афиширане. Толкова е искрен в това, което прави, че няма как да не му повярваш. Без фалш, лицемерие, скритост. Затова и немога да  разбера, тези, които видяха в интервюто му начин за повишаване на рейтинг и подобни простотии. Той просто няма нужда от това. Наистина гръмотевиците удрят високите дървета. А той е от тях. Късмет му пожелавам и ще стискам палци да оздравее. Мисля, че всички имаме нужда от хора като него.

# 36
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 686
Дано се оправи, това заболяване е ужасно и никой не заслужава да страда така.

# 37
  • Мнения: 57
Мен ме трогна Слави! Не съм го гледала снощи, преди малко гледах по vbox-а, и ми стана тъжно. Всеки човек в подобни ситуации има нужда от кураж, така че аз ще се моля той да се възстанови. Не съм чела предната тема ... и съм съгласна с Лиска, че има хора, които дори и с проблемно зрение виждат много повече, от други - с перфектно зрение.

# 38
  • Мнения: 147
Снощи гледах "Шоуто на Слави", наистина много е жестоко, това което се случва на него в момента не го пожелавам и най-злия си враг. Дано  Praynig  да се оправи и скоро пак да го видим на екран, а на лято да успеят да направят турне   bouquet .   Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig 

# 39
  • Мнения: 952
и аз го гледах снощи, стана ми много гадно.Просто ще му пожелая да се бори, той това го може най-добре Peace и да се върне,защото шоуто на Слави без Слави няма да е същото Thinking

# 40
  • Мнения: 139
Свалям му шапка. Въпреки болестта и загубата на зрение на едното око, даже за минутка не му пролича на стила и начина на работа през всичките години.
Той е пример за ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ.
Дано оздравее по-бързо. Praynig

# 41
  • Мнения: 254
Слави Трифонов говори за болестта си:
http://www.vbox7.com/play:f32a920d
Дано се оправи човека,ще се моля Praynig!

# 42
  • Мнения: 811

 
Според мен той вижда много
повече от бая народ, дето няма
физически проблеми с очите.
  newsm10 smile3521

# 43
  • France
  • Мнения: 726
Само Слави ли има здравословен проблем?
А хората със здравословнИ проблемИ и пенсия от 100лв?
Може да си позволи лечение в чужбина, след което да се върне здрав, Дай Боже.
Елементарен медиен приом

# 44
  • Мнения: 3 674
Какъвто и да го нари4т хората...и колкото  да го мразят ,аз съм харесвала Слави като 6оу мен на България.Канил е интересни гости... освен това  не е глупак.Се4е му пипето  а и има особенно 4увство за хумор което не на вси4ки им допада...а на мен доста ми допада  Heart Eyes   Моля се за Слави да се оправи и да се върне"на сцената" отново. Praynig

# 45
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ТУК вече не мога да не се съглася със всяка дума в Лискиния пост. Той вече е изцяло на мястото си и е напълно верен и адекватен.

И много бях п/в това, че ТУФ затвори другата тема и то точно с тези й доводи  Naughty Stop Няма нищо вярно с оригинала...

От 53-60 мин., интервю, сигурно за т.нар. болест се говореше за около 5-8мин. и то м/у другото. Но с мед. терминология, което също е показателно.
А колко други верни и интересни, та чак комплицирани нещица каза... Ама кой да чете и слуша...

# 46
  • Мнения: 22
А бе хора Слави е един от малкото достойни за уважение БЬЛГАРИН newsm20,а някой злоупотребяват с болестта пулАз лично се надявам да се оправи скоро Praynig

# 47
  • Мнения: 223
много силни, много верни и истински неща каза.....
дано скоро се оправи

# 48
  • Мнения: 686
Много ми е мъчно за Слави. Много ми е мъчно за всеки човек, който изпитва болка и чието здраве е застрашено или направо вече нарушено!
Не знам обаче за кое ми е мъчно повече. Дали за него и за другите хора, които се борят за здравето си, или за това, че в такъв момент, когато някой го е споделил с други (с всички, с цяла България) се намират "човеци", които остават бездушни.

Надявам се такива между нас, които сме майки, да няма! Много силно се моля. Нито пък виждам нещо лошо в това да обсъдим как сме възприели изповедта и проблема на един човек, който и да е той. В този форум се обсъждат толкова много и най-разнообразни неща (понякога и такива глупости от моя гледна точка), не виждам на кого и как пречи да поговорим за Слави и за това, което се случва с него.

Аз съм имала няколко срещи с него. По повод интервюта, които съм му взимала. Следила съм го "изкъсо"   Wink през годините. Мога да кажа само едно - за тези, които се съмняват, че той не беше откровен в петък, че беше нагласено, измислено, пиарско, ЗА СЪЖАЛЕНИЕ не е така!

Хареса ми много силата и духът на този човек. Винаги съм знаела, че ги притежава, сега отново "опитах" от тях. Хареса ми неговата прямост - за много неща, които той каза, се изискваше смелост. Хареса ми, че направи тази изповед. И се надявам да спечели уважението на хората. Защото е един добър и достоен човек. Ако ли пък не - поне да не буди грозни коментари. Peace

# 49
  • Мнения: 5 622
И на мен ми е много гадно, баси....  Confused

Майка ми също има проблеми с очите и всеки път като видя нещо подобно, ме побиват тръпки, защото не знам какво ще стане и със зрението на майка ми  Rolling Eyes За Слави ми е болно, но за майка ми 10 пъти повече...

Зрението е едно от най-важните сетива..Никой не заслужава да го загуби!!!!!!

# 50
# 51
  • софия
  • Мнения: 4 985
момичета, аз искам друго да питам.
хванах интервюто в края и много ме е яд че не го видях цялото.надявах се че като вляза във форума ще намеря една добронамерена разгърната тема , но уви....

чух когато говореше за Яница че е достоен човек.Коя е Яница? каква е нейната стория?аз харесвам Слави.Харесвам неговата прямост.

моля ви някой който е гледал цялото интервю да ми разкаже - сигурна съм че има нещо ценно в разказа за това момиче. много истина и сила намирам в думите на някой които като цяло не обича да говори.Щом нещо е разказал значи е имало защо.Разкажете ми?!


болеста не мога да я коментирам, но е мъчно че веднага се намериха хора разбиращи от всичко и от всички - като се почне от PR трикове до психология.Жалко е че се коментират незначителни неща вместо  да се вниква между редовете, като случката с Яница например.....

и аз като вас желая бързо възстановяване на Слави!

# 52
# 53
  • Мнения: 280
Знаете ли от къде мога да си изтегля и да гледам интервюто?Ако някой знае,моля за линк Simple Smile Благодаря предварително!

# 54
  • София
  • Мнения: 5 828
Знаете ли от къде мога да си изтегля и да гледам интервюто?Ако някой знае,моля за линк Simple Smile Благодаря предварително!

http://bt.wrzru.com/details.php?id=6498

# 55
  • Мнения: 280
Знаете ли от къде мога да си изтегля и да гледам интервюто?Ако някой знае,моля за линк Simple Smile Благодаря предварително!

http://bt.wrzru.com/details.php?id=6498
Много благодаря! Simple Smile

# 56
  • Мнения: 356
Аз винаги съм "обичала" Слави и ми е много гадно за това което му се случва. Изчетох цялата тема "Гледайте тази вечер шоуто на Слави!!!". Мисля, че той е един много открит и откровен човек. Никой "известен" не е правил неща, каквито е правил той! Всички знаем за какво става дума. Евала! Ей за това го уважавам!!! И наистина се моля да се оправи!  Пък кой каквото ще да си мисли. И това, че Росен е решил да му вземе интервю относно проблема му, не значи че той самият е очаквал това. Слави никога не е показвал своите проблеми пред зрителя. Или поне аз не съм забелязала да го е направил и винаги се е опитвал да помогне на който с каквото може и на това аз му казвам народен човек! Успех, Слави!
И аз съм с проблем като неговия, имах пареза на лицевия нерв и дано и с мен след време не се случи нещо такова, защото той има възможност да опита навсякъде да се излекува. Това не го написах, за да ме съжалява някой, а само да кажа: пазете се от студа и теченията! Именно те предизвикват това заболяване!

# 57
  • Мнения: 686
Само да кажа, че и тук го има цялото интервю.
Хубава седмица на всички нас и успех на Слави! Дано пребори болестта!

# 58
  • Мнения: 14 133
Много се изписа в другата тема. Основното за мен е това, че се изправи пред зрителите, на които дължи славата си, и им каза истината - да, може да съм болен, но шоуто продължава. Под шоу всеки да разбира каквото му е удобно.

# 59
  • Мнения: 7 263
Всеки има право на мнение лично за мен Слави Трифонов е един от най-достойните българи. Не искам да ползвам клишета, но той в последните години наистина неведнъж е бил трибуна на истината и на борбата ни да запазим идентичността си на Българи!
Дано се пребори - силен човек като него ще направи всичко, което зависи от него!!!
Шапка му свалям за професионализма и за силата на духа!!!
Бори се Слави!!!

# 60
Дори да приемем, че си права, защото опира до манталитет...е ли това причина да се затвори темата?
Кръв и пот се леят из целия клюкарник,не само там...Странно нещо е двойния стандарт. Rolling Eyes

Иначе не харесвам Слави по принцип.Гледах го одеве и вникнах във всички форми на драма и не/явно поднесена информация в интервюто.Преекспонирането, посланията м/у редовете, псевдо-партиотизма и т.н. са факт.

Но...две пререкания, 10 страници тема и.. хоп- нека не се коментира повече.....Да,друго си е Кнут..М.Ф...

Размишлявам си на глас тука...

Де Ваня ме изпревари  Hug
псевдо-патриотизъм???
Защо ви е толкова странно че някой човек може да е патриот?Има много хора патриоти в България.Сигурно щото някой някога е казал за него че само се прави на патриот и естествено после цяла България юруууууш като стадо овце...все същото повтаря.
Жалко и незряло е че все искаме да очерним успелия човек по принцип.

# 61
  • София
  • Мнения: 289
Прочетох интервюто и ми стана много тъжно. Дано се оправи!

# 62
  • Мнения: 356
Току що изгледах цялото интервю със Слави! Тъжно! Още повече когато заговори за Яница!

# 63
  • Мнения: 2 386
Петенце, ти разбра ли всъщност какво казах аз?.... Rolling Eyes Определено не си.
Имаше друа тема, в която изразих емоциите си.Беше затворена. Аз започнах да оборвам това решение...и тук си разсъждавам на глас за неща, които нямат нищо общо с болестта на Слави и състраданието, което изпитвам...


Ама чукча-писател...

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
...Аз започнах да оборвам това решение...
Започна просто да подмяташ из темите. Но така или инак оборването не би имало смисъл .
...и тук си разсъждавам на глас за неща, които нямат нищо общо с болестта на Слави и състраданието, което изпитвам...
Мнението ти е ясно /поне за мен/.
А ако разсъжденията нямат общо с темата, която ако и гръмко е точно дефинирана, продължаването на писаниците е безпредметно.

# 65
  • Мнения: 2 386
Последен оффтопик:

Но така или инак оборването не би имало смисъл .

Очевидно е имало смисъл, щом тази тема съществува и пишем в нея, нали?  Wink
А 'подмятанията ми' продължиха до момента, в който бе създадена тя и вече имаше къде да продължим разговорите си. Толкова е просто. Peace

Смея да твърдя,че моето отклонение от темата е минималистично в сравнение с разните му там пързалки, размери и застрашени видове, които са станали втора пророда на подфорума.Помислете и за това,моля.

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Не!  Wink
Съществуват още 5 подобни теми заключени или изтрити лично от мен.
Освен това, мисля че е че се изписа предостатъчно по темата и е крайно време да завършим тук тази игра.

Мислим непрестанно!

Общи условия

Активация на акаунт