За спирането на водата.

  • 674
  • 12
  •   1
Отговори
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Днес нямаме вода от сутринта. Обадих се във ВиК да попитам за причината и единистерясал чичко само дето не ми тегли една. Оказа се, че е някаква профилактика а не авария. Питам аз, не е ли редно хората да бъдат уведомени преди това? Аман вече от тия малоумници #2gunfire. Знам , че в по - големите градо съобщават предварително, но при нас няма такова нещо. Къде да се жалвам вече незнам Tired

# 1
  • София
  • Мнения: 2 356
В сайта на Софийска вода има възможност да се абонираш да те уведомяват по е-майл за района в който живееш. Аз съм се абонирала, не помня от къде точно в сайта беше, макар да не следя това, което ми пращат.

п.п. не видях къде живееш, извинявай, ако не си в София, не знам.

# 2
  • София
  • Мнения: 462
Е каква профилактика по никое време? Тези си правят каквото искат...
 При нас пък от месец насам, топлата вода е кът,не знам някой от входа ли върти кранчетата ,ама не се живее вече!Нагаждам си програмата според водата,и през 15 мин ходя да проверявам има ли, няма ли... Twisted Evil
Тече от крана леееееко хладка вода,с която и ръцете да си измиеш ти става студено.От 1ви до 10ти етаж има топла вода, от 10ти до 18ти има грънци! И всяка сутрин се чуват някакви трясъци горе от абонатната! Пак си сменят радиаторите,да ги вземат дяволите да ги вземат!

# 3
  • Мнения: 2 229
На нас онзи ден я спряха, за 1 ден, майсторите предупредиха 15 минути преди да я спрат. Rolling Eyes

# 4
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Не съм от София, но мисля , че тези идиоти са ДЛЪЖНИ да предупреждават . Гнусните гадове са много изпълнителни при събиране на безбожните си сметки Twisted Evil, а ние потребителите кучета ни яли #Cussing out

# 5
  • Мнения: 1 983
Ние нямахме онзи ден и вчера до обед.Обадих се в нашия ТЕЦ и ми казаха, че след няколко часа ще имаме.Но причина не ми казаха. newsm78

# 6
  • Мнения: 7 109
СиАтъЛ, ако от това ще ти олекне и в София не си признават кога кой са си харесали да го оставят без вода.  Grinning
Но съвестно слагат съобщения кога ще бъдем отчетени.

# 7
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Но съвестно слагат съобщения кога ще бъдем отчетени.

Така и трябва да бъде.
Оказа се, че при профилактика ВиК имат задължението да уведомят САМО общината и пожарната , представяте ли си Shocked?
Ами ако бях с детето на разходка и бойлера ми беше включен?
Това е безумие според мен #Crazy

# 8
  • Мнения: 4 585
Ний у нашту селу пийми най-скъпата и мръсна вода.
Тя не става за пиене де. Затуй наблягаме на ичкия.
2.30 с ДДС - "Дунав" - ООД. ВиК - Вода и Кал.
При спиране на водата и оттичането и се създава вакум,
който през спуканите им тръби засмуква разни отпадни
води от почвата и при пускането на водата, мръсна
вода потича.

А на бойлера ти моме Сиатъл нищо няма да му стане, защото няма да се изпразни.
Има една джаджа, възвратен клапан се казва, която пропуска студена вода само
в една посока - от тръбата към бойлера.

# 9
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Бойлерът ми не изключва Rolling Eyes Въпросът далеч не е в моя бойлер Wolf , принципен е въпроса ПРИНЦИПЕН Tired. Тук имаме продавач и купувач. Плащаш, следователно трябва и да получаваш насреща а не ....цитирам: "Ний у нашту селу пийми най-скъпата и мръсна вода.
Тя не става за пиене де. Затуй наблягаме на ичкия.
2.30 с ДДС - "Дунав" - ООД. ВиК - Вода и Кал" все пак.

# 10
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670
В сайта на Софийска вода има възможност да се абонираш да те уведомяват по е-майл за района в който живееш. Аз съм се абонирала, не помня от къде точно в сайта беше, макар да не следя това, което ми пращат.

п.п. не видях къде живееш, извинявай, ако не си в София, не знам.

Къде е тази услуга, че нещо не я намирам. Ако не ти е трудно,  може ли да дадеш линк, моля.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 356
В сайта на Софийска вода има възможност да се абонираш да те уведомяват по е-майл за района в който живееш. Аз съм се абонирала, не помня от къде точно в сайта беше, макар да не следя това, което ми пращат.

п.п. не видях къде живееш, извинявай, ако не си в София, не знам.

Къде е тази услуга, че нещо не я намирам. Ако не ти е трудно,  може ли да дадеш линк, моля.

http://www.sofiyskavoda.bg/index.php най отдолу в страницата има абонамент за съобщения.

# 12
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670
Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт