Какво правим с простите хора?

  • 7 450
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 822
Лиске,аз и в темата за дразненията писах,че не разграничавам "аз"-а си от "ние"...Затова искам бесилка...

# 16
  • Мнения: 3 423
Лиске,аз и в темата за дразненията писах,че не разграничавам "аз"-а си от "ние"...Затова искам бесилка...

па, па, па, па, па, така става ли?
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 17
  • Мнения: 1 100
Да, имам контакти с такива хора. В зависимост от настроението ми, реагирам по различен начин. Ако съм на кеф, ще направя учтиво забележка. Ако съм в нормално настроение, ще ме развеселят. Ако съм в подтисната искам и аз като niara да се кача на бесилото, това ме подтиска още повече. Ако съм в мнооого кофти настроение съм злъчна, правя злобни забележки. Наскоро 1 човек ми беше дал бележка, на която имаше 3 думи и в една от думите имаше 3 правописни грешки. Тъпи, малоумни грешки, които само идиот би направил, скъсах листа, защото иначе трябваше да скъсам някой от бой.

# 18
  • Мнения: 2 386
Имам такива контакти-неизбежно е...
Студенка съм и ако знаете каква е 'днешната младеж'... Rolling Eyes

По принцип обяснявам по веднъж, но като ме стегне шапката започва яката пъразлка. Напоследък по-често правя второто,ама тоне се издържа...Може ли да обяснявам търпеливо намлади хора,че турците не ги образват изоснови  Shocked  Joy...А? Rolling Eyes

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Отг. 6

С прости думи Wink

# 20
  • Мнения: 221
Зависи от смисъла на думата, ако е в смисъл на ниско образован човек -> обяснявам с думи прости, ако е в смисъл - поведение (простак)-> не общувам. И в двата случая не влизам в спор.

# 21
  • Мнения: 4 726
Споря, в повечето случаи без особен смисъл.

# 22
  • Мнения: 5 539
Имам такива контакти-неизбежно е...
Студенка съм и ако знаете каква е 'днешната младеж'... Rolling Eyes

По принцип обяснявам по веднъж, но като ме стегне шапката започва яката пъразлка. Напоследък по-често правя второто,ама тоне се издържа...Може ли да обяснявам търпеливо намлади хора,че турците не ги образват изоснови  Shocked  Joy...А? Rolling Eyes

О, знам я днешната младеж! Whistling

# 23
  • Мнения: 1 418
Имам контакти с такива хора-естествено.Опитвам се да ги
игнорирам.Все пак работя с клиенти и не мога да не разговарям,
дори и да искам.

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм си написала за моето "просто". И съвсем сериозно го мисля.
Пък на чуждото "просто" реагирам по всички описани в анкетата начини. Зависи от конкретния случай.

# 25
  • Мнения: 3 405
Не поддържам подобни контакти, нямам нерви.

Имам предвид прости от моята гледна точка.

# 26
  • Мнения: 1 113
До скоро такива хора ме изкарваха от равновесие. От обяснения ми се запенваше устата - файда никаква. Вече започнах да се уча на рутинна усмивка и мисловно "майната ти!"

# 27
  • Мнения: 1 520
Честно казано нямам нерви за подобни обяснения.

Отбягвам дългото общуване. Като няма какво да си кажем. Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 629
Много от вас са написали, че отбягват общуването. Понякога общуването е задължително, обаче. Тогава?

# 29
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Много от вас са написали, че отбягват общуването. Понякога общуването е задължително, обаче. Тогава?
Добър ден. Много добре, сър. Довиждане.
 
Това е спасителен полуигнор, съзнанието блуждае, организмът реагира.
ПП. Лиске, винаги има по-прости, всеки коментира за собствените си по-прости

Общи условия

Активация на акаунт