Какво правим с простите хора?

  • 7 445
  • 111
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 386
Имам такива контакти-неизбежно е...
Студенка съм и ако знаете каква е 'днешната младеж'... Rolling Eyes

По принцип обяснявам по веднъж, но като ме стегне шапката започва яката пъразлка. Напоследък по-често правя второто,ама тоне се издържа...Може ли да обяснявам търпеливо намлади хора,че турците не ги обрязват изоснови  Shocked  Joy...А? Rolling Eyes

О, знам я днешната младеж! Whistling



Глупав коментар.Под нивото ми е да се обяснявам, но все пак-не ми работи клавиатурата!

Но защо да влезем в положение на някого като можем просто да го оплюем.. Whistling

# 46
  • Мнения: 6 315
Много от вас са написали, че отбягват общуването. Понякога общуването е задължително, обаче. Тогава?

Аз имах предвид не добродушните прости хора (то и аз спадам към тях в някои отношения) а другите. Ако ми се наложи... реагирам според ситуацията. Понякога ги карам да се чувствам зле, понякога гледам да съм мила и добра Simple Smile.

# 47
  • Мнения: 1 992
Разделили сте ги на добри и лоши. За мен простият човек е олицетворение на злоба, агресия, липса на толерантност. Няма добър прост, няма лош прост. В такъв случай, ако ми се наложи да контактувам с прост, обяснявам веднъж, и ако не разбере, почвам да го пързалям.

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 00:09 от криста

# 48
  • UK
  • Мнения: 3 959
С риск да прозвуча злобно, що решихме че по дефолт тука няма прости?
Иначе зависи какво ме свързва с тоя прост човек, прост може да е и шефа ми, знаете.

# 49
  • Мнения: 139
Старая се да ги избягвам.
Определението ми за простак:
1. Говори с прекалено висок глас, да не би някой на разстояние от 50 метра да не е чул.
2. Има навика да псува, да се кара, да крещи, без оглед на място, ситуация ....
3. Откровено глуповати хора с празен поглед. И да обясняваш и да не обясняваш и 100 пъти да повториш, резултата клони към -безкрайност. Имах едно време съученичка, блестящ пример, само като те погледне и ти става ясно защо има вицове за самотни мозъчни клетки.
4. Човек без всякаква култура, на поведение, на хранене, без хигиенни навици.
5. На кратко - Бай Ганьо.

# 50
  • Мнения: 3 405
А, как познавате кой е прост и кой не е такъв?

Е, всеки си има собствени критерии за простотията по хората Simple Smile

# 51
  • Мнения: 845
Игнорирам ги, защото ме дразнят и не ми се влиза в безмислени спорове Naughty

# 52
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Иска ми се да обясня веднъж и да ги оставя да се спасяват, но професията ми вече май ме е поизкривила, та понякога несъзнателно се улавям да се обяснявам, да повтарям и потретвам, докато се уверя, че отсрещният ме е разбрал. И като разбера, че е прост, не неук, а прост, тогава вече съжалявам за всичките усилилия, които съм хвърлила в обяснения.
Отговорих с първа опция.

# 53
  • Мнения: 1 418
На кратко - Бай Ганьо.
Калеко Алеко

# 54
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Усмихвам се ..... винаги се усмихвам ...  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 5 539
Имам такива контакти-неизбежно е...
Студенка съм и ако знаете каква е 'днешната младеж'... Rolling Eyes

По принцип обяснявам по веднъж, но като ме стегне шапката започва яката пъразлка. Напоследък по-често правя второто,ама тоне се издържа...Може ли да обяснявам търпеливо намлади хора,че турците не ги образват изоснови  Shocked  Joy...А? Rolling Eyes

О, знам я днешната младеж! Whistling



Глупав коментар.Под нивото ми е да се обяснявам, но все пак-не ми работи клавиатурата!

Но защо да влезем в положение на някого като можем просто да го оплюем.. Whistling


Оплюта ли се почувства? Rolling Eyes Поради що?
Добре, че беше червеният шрифт, иначе нямаше да усетиш, че те пързалям. Принципно вече не ми правят впечатление правописните грешки във форума, но в теми и изказвания от такова естество някакси се набиват на очи...

пп: не дължиш обяснение никому, макар че това с клавиатурата е номер 1! Laughing Ако видя някъде да продават клавиатури, които не допускат правописни грешки, ще ти купя една за подарък. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 2 716
Относно разделението:
Разделям на по-прости и по-сложни от мен. Щото аз, за себе си, съм си централно понятие в наличния свят  Blush

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 21:38 от мама_знае

# 57
  • Мнения: 167
Хлъзгам ги тънко, но и дебело да беше, не биха разбрали. После се хиля.


Ми аз чесно да ви кажа опитвам се да избягвам контактите с такива , ама ми се налага и за това така практикувам през деня ги хлъзгам вечер се веселя на аванта smile3532 newsm48

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Като по-млада се мъчех да "просвещавам" Сега не ми дреме, да се оправят. Гледам да ги заобикалям, ако не мога - клатя глава като ги слушам или отговарям едносрично.

# 59
  • Мнения: 1 517
"Прост" го асоциирам с ниско ниво на интилигентност. Или по-точно нивото им е по-ниско от моето. Щото аз също съм проста за някои хора, стигнали на много по-високо стъпало. Няма нищо общо с образование.
Общувам и с такива хора. Прости, но по отношение на моето ниво. Понякога се нервя. Но от баща си знам, че към такъв човек просто трябва да си свалиш летвата, да си намалиш претенциите. Дриг изход няма. Или ако можеш да ги игнорираш. Колкото и да се стараеш, не можеш да постигнеш напредък с такъв човек по отношение на простотията му.
Тъй че: или игнор или търпение.

Общи условия

Активация на акаунт