Защо жените си "крият" годините?

  • 3 059
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 733
Това е някаква самозаблуда. Именно заради нея много жени изпадат в тъпи ситуации като крият истинските си години.

# 76
  • Мнения: 27 524
От комплекси и елементарщина. От малко акъл.
Не познавам жена, която си ги крие обаче.

# 77
  • Мнения: 77
Не съм и мислила да ги крия.С повечето тук сме набори-в Христовата възраст.По-важното е,че аз се чувствам като на 20,а и тези,които не ме познават също си го мислят.Учудват се от факта,че съм женена,а съм толкова млада,а като разберат,че имам 2 деца,остават със зяпнала уста.  #CrazyПри моите 44 кг. smile3501

# 78
  • Мнения: 10 758
Цомба живее в заблуда..Една да имаше поне..Тюх..
Да бе, да му се не види Close

# 79
  • Мнения: 3 268
Това е някаква самозаблуда. Именно заради нея много жени изпадат в тъпи ситуации като крият истинските си години.
Да,така е.Човек трябва да остарява с достойнство.

# 80
  • Мнения: 3 674

Ха,ха, пък моят мъж спи с 42-годишна. Нека му!  Mr. Green


И моя така  Grinning ...спи с ..41 годишна Shocked......Ама май му хресва JoyПоне не се оплаква Mr. Green

# 81
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...на 69, защото ще изглеждам, като джейн фонда от рекламата на  крема на л'ореал.

ама това тя ли е била  Shocked... изглежда ужасТно  Sick

Абе на кой му пука на колко съм, каква съм, що съм и т.н. Лични дела са туй Wink

# 82
  • Мнения: 68
Аз съм се изкарвала по-голяма. Защо? Ми по две причини- за майтап, да видя дали ще мина за по-възрастна- не минавам, а втората причина- защото ми писна да цъкат с език разни познати- на 24 години, а вече с три деца и два брака зад гърба си.  Crazy


  Жените си крият годините заради младите мъже. Laughing

Точно обратните наблюдения имам аз. Младите мъже нямат нищо против да излизат с кака. Говоря за разлика до 10 години. Моят мъж е  2 години по-младичък, но като сме заедно мен ме изкарват по-младата.  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 620
Мен ми е направило впечатление,че жени,които наистина изглеждат по-млади си крият годинките в един даден момент.Предполагам,че комплиментите от рода:"ама не ти личат изобщо годините!:"Изглеждаш много по-млада!","ти си като ученичка" започват да им липсват и те осъзнават,че остаряват и все рядко ще ги чуват ,та за това послъгват или премълчават възрастта си.Иначе просто не намирам логика в тая работа.И да ви споделя един смешничък момент в това отношение с прабаба ми (лека и пръст).Та тя беше на 80 и кусур години,и взела та си поправила в паспорта годината на раждане с химикалка Joy.....с една година се подмладила hahaha,поне да беше "заличила" 10,а тя само 1.Луда работа. Joy

# 84
  • София
  • Мнения: 550
Честно казано не знам защо ги крият. Във всяка възраст си има очарование.

Баща ми разказваше, че баба ми (неговата майка) дълги години е била на 35  hahaha

# 85
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Никога не съм си крила годините и не разбирам жените, които го правят.
И аз. Много тъпо ми се вижда.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 775
Не знам  newsm78, не съм ги крила никога.

Общи условия

Активация на акаунт