Защо жените си "крият" годините?

  • 3 057
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 758
От известно време ме мъчи тоз въпроЗ.....какво целят с това Thinking
Един ден всичко излиза наяве....

И отговори от рода на " от суета", "за да се котират пред по-младите момчета/мъже" не ме устройват Crossing Arms

Не виждам причина да го правят.

# 1
  • Мнения: 87
...а защо си крият гърдите? (тези които ги имат де  Laughing ) Wink

# 2
  • Мнения: 1 895
И аз Laughing
32 години е прекрасна възраст - я някой да посмее да ми противоречи Mr. Green Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 87
И аз Laughing
32 години е прекрасна възраст - я някой да посмее да ми противоречи Mr. Green Twisted Evil
аз съм на 33 , от утре да ми викаш батко... Wink

# 4
  • Мнения: 534
Моите 21 няма защо да ги крия  Flutter

# 5
  • Sf
  • Мнения: 808
Защото никой не ч...кал 40-годишни.

Аз съм на 33, като Мерилин Монро и като Христос... Сравнението ми издиша...

# 6
  • Мнения: 10 758
Защото никой не ч...кал 40-годишни.


да бе, не е.....



Всеки одъртява, по-млад и да иска няма как да стане.

# 7
  • Мнения: 4 585
Абе не съм ги крил. Никога. Ама съм мъж.
А провинциалистите си крием и местоживеенето.
Под Балкана. В Делиормана. Ала бала.

# 8
  • Мнения: 4 978
От известно време ме мъчи тоз въпроЗ.....какво целят с това Thinking
Един ден всичко излиза наяве....
Не виждам причина да го правят.

На 35 съм и никога не ми е хрумвало да крия възрастта си, но вероятно всяка, която го прави има съществена за себе си причина.
Честно казано, предпочитам да "изглеждам по-млада за годините си", отколкото обратното  Wink

# 9
  • Мнения: 10 758
От известно време ме мъчи тоз въпроЗ.....какво целят с това Thinking
Един ден всичко излиза наяве....
Не виждам причина да го правят.

На 35 съм и никога не ми е хрумвало да крия възрастта си, но вероятно всяка, която го прави има съществена за себе си причина.
Честно казано, предпочитам да "изглеждам по-млада за годините си", отколкото обратното  Wink

И аз след 2 месеца ще навърша 35 и никога не съм си крила годините.
Но ми е чудно защо жени, които изглеждат по-млади за годините си, си крият възрастта Thinking

# 10
  • Мнения: 3 740
Защото никой не ч...кал 40-годишни.

Да бе.

Аз пък си ги размахвам наляво-надясно. От суета. И се кефя от реакциите.
44. Добре изглеждат.

# 11
  • на село
  • Мнения: 3 912
Е, че кой ги крие - аз моите съм си ги написала в профила, така че няма скрито -покрито.

# 12
  • Мнения: 25 587
Защото никой не ч...кал 40-годишни.

Да бе.

Аз пък си ги размахвам наляво-надясно. От суета. И се кефя от реакциите.
44. Добре изглеждат.

Ха,ха, пък моят мъж спи с 42-годишна. Нека му!  Mr. Green

ПП Никога не съм си крила годините. Мои са си, що да ги крия?  newsm78
И не се отричам от нито една от тях!

# 13
  • Мнения: 4 978
Но ми е чудно защо жени, които изглеждат по-млади за годините си, си крият възрастта Thinking

Ми, ще чакаме някой да каже, че май досега само некриещи сме писали.

# 14
  • Мнения: 1 234
Ами повечето на мойте годени си ги крият,защото винаги се появява някой,който да каже "абе ти си на 20,нищо не си видяла още,малка си........" и т.н #2gunfire.А не е точно така Naughty.Човек цял живот се учи и има и хора на по 30 години,които още нищо не са видели или нямат ясна представа за много неща.Не ги крия мойте-21 с Mr. Green.Просто когато се появи някой да парадира с по-голяма възраст и опит заемам отбранителна позиция Crossing Arms-не може да се съди за човек по годините.За тези които твърдят че са по-млади обаче не знам.... newsm78

# 15
  • Мнения: 2 792
 ССФ никога не си крие годините, така че сещате се какъв е моя отговор  Laughing

# 16
  • Мнения: 4 068
Защото са смотли/без извинение за думата/. Никога не съм разбирала такива жени и не смятам да се напъвам да ги разбирам тепърва. Не си крия годините, а се гордея с тях и това е то. То ако изглеждам сбръчкана 70 годишна бабичка и на 20 да кажа, че съм няма да стана по-интересна.

# 17
  • Мнения: 3 447
ССФ никога не си крие годините, така че сещате се какъв е моя отговор  Laughing
Mr. Green
Теми от този род са предварително обречени на провал, както добре знаем  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 3 064
И аз не си ги крия, радвам им се Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 3 833
Не само жените си крият годините. Някои мъже също го правят. На мен пък ми е омръзнало като ме попитат на колко години съм, и аз като си кажа на 20, и всички - изглеждаш по-малка. Аз пък не мисля така, просто има доста момичета на по 20, които изглеждат на по 30, и аз понеже не съм като тях, и едва ли не не си изглеждам на годините. А не може тези точно момичета да бъдат критерий за това, дали останалите имат външен вид, отговарящ на възрастта им.

# 20
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Имаше един период, в който казвах, че съм на 20, без да се замисля, после почвах умно да изваждам, защото се сещах, че трябва да добавя "И..." Сега не казвам 20 без да се замисля, но пак минавам наум смятането.
Мисля, че това се отнася за по-големи жени от пишещите тук. Тези над 50, защото в обществото битува една закостенялост и според годините те слагат в определена кутийка, направо в ковчег те пращат, даже  Mr. Green
А и мисля, че в един момент става безкрайно досадно да се усмихваш и промомърморваш благодарности на репликите "Ама хич не ти личат тези години", сякаш си извънземното.

# 21
  • Мнения: 6 167
хм. не си крия годините, изглеждам  добре за възрастта си.
няма да ги крия и на 69, защото ще изглеждам, като джейн фонда от рекламата на  крема на л'ореал.
с гордост ще си казвам годините, за да жъна комплиментите. Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 4 423
Никога не съм си ги крила. Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 5 289
Не ги крия,на 25 съм.Обаче като бях по малка и все си прибавях 1 година,толкова бях свикнала че в един момент бях сигурна че съм на толкова. LaughingТо на мойте години няма какво да им крия,обаче ми е кофти,защото стана ли на 30 години и край,вече остарявам кой кво ще да ми говори.От 30 год нататък времето направо си лети,то сега не усещам как бързо си минава времето,а тогава незнам. Whistling

# 24
  • Мнения: 1 895
обаче ми е кофти,защото стана ли на 30 години и край,вече остарявам

Стара ли ме нарече? Twisted Evil Mr. Green

# 25
  • Sf
  • Мнения: 808
Шегувах се Simple Smile За 40-годишнте Simple Smile Не го ли помните вица? За 70-годишния дядо, който се женел за 20-годишна мадама?

Не се оправдавам Simple Smile

Клюкарникът освен, че пръска и съска напоследък според някои заключени теми, вече и подскача като ощипан  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 517
Аз пък се питам друго: кой е насадил мнението, че жена не бива да се пиота за възрастта? А?
И колкото и изтъркано да прозвучи, по-важното е вътрешната ти нагласа и излъчването ти към света, а не самата цифра.
Това за годините, може би е породено от всеобщото налагано мнение, че жените са красиви, а мъжете са силни. Думата красота пък се асоциира с думата младост...и т.н. и т.н.

Аз съм на 29, все същото диване от преди 10 години.

# 27
  • Мнения: 5 622
...а защо си крият гърдите? (тези които ги имат де  Laughing ) Wink
Хаха....това ми хареса  Joy


По темата- аз не си ги крия(нито годините, нито гърдите  Joy). Тази година чуквам 30  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 5 393
Не си крия годините и не знам защо някои жени го правят.

# 29
  • Мнения: 448
От известно време ме мъчи тоз въпроЗ.....какво целят с това Thinking
Един ден всичко излиза наяве....

И отговори от рода на " от суета", "за да се котират пред по-младите момчета/мъже" не ме устройват Crossing Arms

Не виждам причина да го правят.
И аз не виждам причина.Не съм си крила годините досега-33,не смятам да го правя и в бъдеще.

# 30
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз не ги крия , че защо да го правя  newsm78

# 31
  • Мнения: 459
27, до сега не съм ги крила.

# 32
  • Мнения: 6 992
Не си ги крия. Просто не ми личат Rolling Eyes Юли ставам на 23 Grinning

# 33
  • Мнения: 3 423
Аз не ги крия, но сигурно гледам
лошо, та ми дават поне 5 по-малко.

# 34
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Не крия годините си,но от 2-3 години насам старая се да избегна,ако може,тази тема.Не ми се слушат реплики от сорта:ау,не ти личат годините,изглеждаш по млада.И тука срещнах мнения,че след като си навършиш 30 години неприлично е  да изглеждаш млад.

# 35
  • Мнения: 5 103
Нямам какво да крия 22 правя скоро.

# 36
  • Мнения: 4 978
...И тука срещнах мнения,че след като си навършиш 30 години неприлично е  да изглеждаш млад.

Е, и аз като бях на 18-20 г. мислех, че 30-годишните за нищо не стават  Wink

# 37
  • Мнения: 1 099
Като млада се мъчих да изглеждам по-голяма, сега се мъча да изглеждам по-млада, ходи ги разбери женските умове Stop Stop

# 38
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Не крия годините си,но от 2-3 години насам старая се да избегна,ако може,тази тема.Не ми се слушат реплики от сорта:ау,не ти личат годините,изглеждаш по млада.И тука срещнах мнения,че след като си навършиш 30 години неприлично е  да изглеждаш млад.
не ги крия, но най ми е интересно, като ми казват директно това, за колко ме вземат, нали съм до агнешкото, свалят веднага! ама я съм казала на колко съм и ще има о4и на пала4инки  и безсънни нощи как, защо, кой, къде! замъл4авам си и така!нали съм над 4..по-важното е да не ми ли4ат!

# 39
  • Мнения: 2 047
  Жените си крият годините заради младите мъже. Laughing

# 40
  • София
  • Мнения: 3 833
Не знам дали е заради младите мъже, ама като си помисля колко недотам млади мъже (45 и нагоре) се кълнат, че жена над 20 не е жена за тях, и че аз с моите 20 съм била хм, младолика (направо е нелепо да кажеш за 20-годишна, че е младолика, ама са ми казвали), пък за 30-годишни да не говорим, абсурд, те заникъде не били вече, направо се чудя... Нещо мъжете много си повярваха и изнагляха напоследък.

# 41
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Не знам дали е заради младите мъже, ама като си помисля колко недотам млади мъже (45 и нагоре) се кълнат, че жена над 20 не е жена за тях, и че аз с моите 20 съм била хм, младолика (направо е нелепо да кажеш за 20-годишна, че е младолика, ама са ми казвали), пък за 30-годишни да не говорим, абсурд, те за никъде не били вече, направо се чудя... Нещо мъжете много си повярваха и изнагляха напоследък.

Има един лаф- то те не са виновни а акушерката

# 42
  • София
  • Мнения: 2 381
За да се правят на по-млади, ако изглеждат такива. Понякога - защото са с по-млад от тях мъж. Глупаво ми се вижда, ама, знае ли човек, като стигна определен авъзраст и аз може да крия.   hahaha  Joy  hahaha

# 43
  • Мнения: 10
Никога не съм крила годините си, но смятам, че жените (най-вече) го правят от желание да се харесат повече на представителите на другия пол.

# 44
  • Мнения: 948
Никога не съм си крила годините.След броени дни ставам на 27. Hug

# 45
  • Мнения: 286
И аз не ги крия - на 31 съм. Но ако реша да ставам секретарка може и да ги редуцирам малко  Mr. Green  Joy

# 46
  • Мнения: 532
Аз си мисля (от позицията на моите 41) че до 40 можеш и на челото си да ги напишеш.Ама след това що ми  е да отговарям на въпроси-" Абе ти на колко години си?" , "Е, на колкото си искам,що питаш?" Twisted Evil

А иначе  е приятно да чуеш" Аууууу, изобщо не ти личат" Flutter

# 47
  • Мнения: 238
Никога не съм ги крила!
Все по-често попадам на мъже които си спестяват няколко годинки,явно суетата е за всички .

# 48
  • Мнения: 4 138
никога не съм ги крила. юли ставам на 44. незнам дали ми личат, а и не ми пука. на колкото съм-на толкова.
за младите мъже не сте прави. напоследък разни дечковци налитат усилено на каки, ама много услилено Mr. Green
за мен все пак едно момче на 25 е дечко..........

# 49
  • Мнения: 3 251
Знам ли?! Thinking
Поне моите не съм ги крила - на 18 Э съм.  Grinning и да ми или не ми личат - това е положението.
Не знам обаче дали ще разсъждавам така, като стана на 60 г./живот и здраве!/ примерно...

# 50
Скоро ставам на 50, но изглеждам на мноооооооого по-малко, и въпреки всичко никога не съм си крила годините.Може би трябва вече и аз да послъгвам, какво ще ме посъветвате?  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 1 424
Не ги крия- на 19 съм  Grinning  Глупаво е да си криеш годините,независимо на колко си   Rolling Eyes

# 52
  • София
  • Мнения: 6 743
По темата - не си ги крия  Peace
А какво е ССФ  Thinking - средно статистическа форумка ли  newsm78  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 2 811
Аз започнах да си крия годините, по-точно да ги намалявам с две, преди много време. когато бях на 19 и половина. за мое съжаление, всичките ми познати започнаха да мислят, че съм на тези години и даже рождения си ден така го празнувам. естествено даже приятелят ми не е виждал личната ми ката:)) причината преди много време беше, че много ме беше срам в университета, че съм по голяма с две години от колегите, тъй като бях учила друга специалност преди това Simple Smile)) и те просто сметнаха, че съм техен набор. тогавашният ми приятел беше по малък от мен с две години, сегашният ми е набор, но се мисли за батко...даже аз забравям на колко съм и само в работата ме раздуха, защото пиша егн на договора. иначе си ми дават не повече от 21-22, а аз съм на 24. така де 26:)) Аз съм абослтно за криенето на възрастта, защото майка ми е на почти 60 не й личат и приятелят и който е помалък от нея със 7 години се мисли за по голям. ами след определена възраст като си кажеш годините, ако ще да изглеждаш супер, винаги ще има предрасъдъци. не мисля, че човек трябва да се лишава от живота , който иска да води и койрто може да вод само защото е на еди колко си. и според мен мъжете и работата са основно причините. за нещастие в работата няма как да излъжеш,заради издайническата лична карта, но поне мъжете...все пак едно е да ти кажат "браво, изглеждаш супер за годините си" друго е да ти кажат "много си секси , дай си телефона". 

# 54
  • София
  • Мнения: 6 743
Сериозно ли говориш  newsm78 

# 55
  • Мнения: 82
Хи4 не ги крия на 28 съм......ама пове4ето 18 годишни ги слагам в малкия си джоб Whistling

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Хич не ги крия и даже забелязвам, че досто повече привличам младежта, като си каже истинската възраст  Hug Което чудесно ме устройва  Laughing

# 57
  • София
  • Мнения: 1 654
През септември ставам на 30. Обичам си възрастта, чувствам се добре и никога не съм я крила

# 58
  • Мнения: 7 110
  Жените си крият годините заради младите мъже. Laughing
Крият си ги заради другите жени  Grinning И се щавят заради това. И се контят заради конкуренцията.  Grinning

Аз по едно време лъжех, че съм на повече. За да ми казват, че изглеждам младея за възрастта си. Flutter  Simple Smile
 

# 59
  • Мнения: 990
Не ги крия на 27 г. съм  Wink

# 60
  • Мнения: 80
И аз Laughing
32 години е прекрасна възраст - я някой да посмее да ми противоречи Mr. Green Twisted Evil
Само да е посмял и аз съм на 32!!!! Никога не си крия годините !!!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 61
  • Мнения: X
 Joy Joy  Joy

На края се оказа ,че жените не си крият годините.

# 62
  • Мнения: 1 418
Не си крия годините.Който ме познава знае това.
Акъл няма да ми дойде обаче.За протокола-
октомври навършвам 39.

# 63
  • Мнения: 6 618
Никога и през ум не ми е минавало да си крия възрастта.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 171
В интерес на истината понякога посмалявам една-две годинки /вместо на 33, на 32/ или пък загадъчно казвам, че съм в ранните 30.

# 65
  • Мнения: 24 467
Аз не си ги крия, а се гордея с тях!
/32- и съм още с акъл си, т.е. нямам склероза напр., а това е повод за гордост/

# 66
  • Мнения: 1 533
Чак не се гордея с годините си, но никога не крия. Предпочитам да си призная че съм на 38 и да си помислят - стара чанта, ама прилична, отколкото да кажа, че съм на 33 и хората да си кажат - как се е спаружила за 33 годишна.

# 67
  • Мнения: 1 937
Не ги крия. Приятно е да те изтипосат на всефорумско ослушание с тема за ЧРД Mr. Green
Днес даже хлъцнах удивено, че Марчето е само на четвърт век!

Иначе - крият ги жените, защото са крадли ... на време.
Къде с успех, къде без. Но им пука.

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 11:38 от Verdad

# 68
  • Мнения: 3 268
Никога не съм ги крила,напротив.Това обаче не значи,че не искам да съм по-млада.Времето върви за съжаление само напред и в такъв случай дано ми даде още малко младост.

# 69
  • в Низината
  • Мнения: 705
Някои жени крият годините си. Аз след по-малко от месец ще стана на 26, но всички смятат, че изглеждам с 2-3 години по-млада. И защо тогава да си крия годините?

# 70
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Чак не се гордея с годините си, но никога не крия. Предпочитам да си призная че съм на 38 и да си помислят - стара чанта, ама прилична, отколкото да кажа, че съм на 33 и хората да си кажат - как се е спаружила за 33 годишна.

Наздраве, наборе! Hug Heart Eyes

Не съм си ги крила никога. Истината е, че на 20г изглеждах като на 30. Но и сега изглеждам така, вече 20 години...

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 13:04 от ДЕ ВАня

# 71
  • Мнения: 4 733
Никога не съм си крила годините и не разбирам жените, които го правят.

# 72
  • БГ
  • Мнения: 351
Чак не се гордея с годините си, но никога не крия. Предпочитам да си призная че съм на 38 и да си помислят - стара чанта, ама прилична, отколкото да кажа, че съм на 33 и хората да си кажат - как се е спаружила за 33 годишна.
Peace
и аз така не ги крия (40),но те си ми и личат  Laughing

# 73
  • Мнения: 677
Цомба живее в заблуда..Една да имаше поне..Тюх..

# 74
  • Мнения: 4 451
Защото сме младолики и не ни личат Mr. Green. Що сами да се издаваме?

# 75
  • Мнения: 4 733
Това е някаква самозаблуда. Именно заради нея много жени изпадат в тъпи ситуации като крият истинските си години.

# 76
  • Мнения: 27 524
От комплекси и елементарщина. От малко акъл.
Не познавам жена, която си ги крие обаче.

# 77
  • Мнения: 77
Не съм и мислила да ги крия.С повечето тук сме набори-в Христовата възраст.По-важното е,че аз се чувствам като на 20,а и тези,които не ме познават също си го мислят.Учудват се от факта,че съм женена,а съм толкова млада,а като разберат,че имам 2 деца,остават със зяпнала уста.  #CrazyПри моите 44 кг. smile3501

# 78
  • Мнения: 10 758
Цомба живее в заблуда..Една да имаше поне..Тюх..
Да бе, да му се не види Close

# 79
  • Мнения: 3 268
Това е някаква самозаблуда. Именно заради нея много жени изпадат в тъпи ситуации като крият истинските си години.
Да,така е.Човек трябва да остарява с достойнство.

# 80
  • Мнения: 3 674

Ха,ха, пък моят мъж спи с 42-годишна. Нека му!  Mr. Green


И моя така  Grinning ...спи с ..41 годишна Shocked......Ама май му хресва JoyПоне не се оплаква Mr. Green

# 81
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...на 69, защото ще изглеждам, като джейн фонда от рекламата на  крема на л'ореал.

ама това тя ли е била  Shocked... изглежда ужасТно  Sick

Абе на кой му пука на колко съм, каква съм, що съм и т.н. Лични дела са туй Wink

# 82
  • Мнения: 68
Аз съм се изкарвала по-голяма. Защо? Ми по две причини- за майтап, да видя дали ще мина за по-възрастна- не минавам, а втората причина- защото ми писна да цъкат с език разни познати- на 24 години, а вече с три деца и два брака зад гърба си.  Crazy


  Жените си крият годините заради младите мъже. Laughing

Точно обратните наблюдения имам аз. Младите мъже нямат нищо против да излизат с кака. Говоря за разлика до 10 години. Моят мъж е  2 години по-младичък, но като сме заедно мен ме изкарват по-младата.  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 620
Мен ми е направило впечатление,че жени,които наистина изглеждат по-млади си крият годинките в един даден момент.Предполагам,че комплиментите от рода:"ама не ти личат изобщо годините!:"Изглеждаш много по-млада!","ти си като ученичка" започват да им липсват и те осъзнават,че остаряват и все рядко ще ги чуват ,та за това послъгват или премълчават възрастта си.Иначе просто не намирам логика в тая работа.И да ви споделя един смешничък момент в това отношение с прабаба ми (лека и пръст).Та тя беше на 80 и кусур години,и взела та си поправила в паспорта годината на раждане с химикалка Joy.....с една година се подмладила hahaha,поне да беше "заличила" 10,а тя само 1.Луда работа. Joy

# 84
  • София
  • Мнения: 550
Честно казано не знам защо ги крият. Във всяка възраст си има очарование.

Баща ми разказваше, че баба ми (неговата майка) дълги години е била на 35  hahaha

# 85
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Никога не съм си крила годините и не разбирам жените, които го правят.
И аз. Много тъпо ми се вижда.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 775
Не знам  newsm78, не съм ги крила никога.

Общи условия

Активация на акаунт