Бижутата Сваровски

  • 47 319
  • 209
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
А тези са си класика просто- халки, какво модно може да има в тях...

Какво НЕмодно значи  Wink
Да ти кажа честно, когато човек е готов да даде много пари за нещо, още няколко лева отгоре не променят готовността му да ги даде тези много, били те обосновани или не. Така разсъждавам аз. Ако съм си харесала нещо и съм прежалила парите - прибавям надценката и го взимам. Ако не го направя, значи и първоначалната цена е нямало да дам. Понеже на мен и 130 за обици ми се вижда много и необосновано (изключвам, разбира се, благородни метали и камъни). Та ако 130 ще дам, ще дам и 170  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 622
Бубе,

права си Cry

ти какво друго имаш от Сваровски?

Едва ли ще мога да ги иброя всички(не че са чааак толкова много де), но висулка, гривна, пръстени, обеци..от всичко имам  Crazy

Много искам и тези халки, но ще видим какво ще стане. Много ми се струват 170 за тези и това е  Crossing Arms

# 17
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Аз един часовник съм си харесала.......ама той е към 1300 и изобщо нямам шанс Cry трябва мнооооооооого да си спестявам от закуските за него newsm45

# 18
  • Мнения: 27 524
Така като го гледам - нищо не си загубила с липсата на шанс.
Даването на толкова много пари за едната пуста мода и хвалба е просто смешно и жалко  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 5 605
Няма значение дали се продават в Бг или не. Сваровски, купен от специализиран магазин си е Сваровски. Значи би трябвало да са еднакво качествени/некачествени навсякъде....

Мен, обче ме озадачи този драстичечн скок в цените..На какво отгоре, питам аз....
Не съм много съгласна. На купените от тук неща много бързо им изпопадаха камъните. А от другаде - ми не са мръднали...

# 20
  • Мнения: 5 622
Така като го гледам - нищо не си загубила с липсата на шанс.
Даването на толкова много пари за едната пуста мода и хвалба е просто смешно и жалко  Wink

защо бе любима смяташ, че примерно този часовник би си го купил някой с цел хвалба?   newsm78

Аз съм ги виждала и на мен също много ми харесаха.Особено тоя с прозрачните камъни! Блестят страхотно!На мен именно това ми харесва в Сваровски!Едва ли няко си ги купува за да се хвали?!

Същото е и с диамантите, дето така ме заядоха някои за тях..Харесват ми не защото са диаманти, а защото имат по-особен блясък, не е като стъклото или циркония или каквото и да е там друго.

Но 1300 лв за часовник)и то Сваровски..) са направо грехота да се дадат, даже и да ги имаш  Stop

# 21
  • Cофия
  • Мнения: 1 212

Но 1300 лв за часовник)и то Сваровски..) са направо грехота да се дадат, даже и да ги имаш  Stop

и аз с това се успокоявам Laughing

# 22
  • Мнения: 27 524
защо бе любима смяташ, че примерно този часовник би си го купил някой с цел хвалба?   newsm78

Много хора си взимат Сваровски понякога не защото е особено красиво, а защото е марково и уж хубаво. Ама 1000лв за НЕмарков часовник, защото Сваровски са за неизвестен вид камИчета, а не за часовници... това са много пари, хвърлени заради едната фукня да е Сваровски, затова така мисля. Ама може и да не съм права, де.
Иначе и аз си харесах един такъв, ама за по-малко пари, за 69 евро, ето го
http://82.165.43.190/ebay/besteuhren/u897eb_FR_01.jpg

# 23
  • Мнения: 27 524
Ето за 1 евро и 99 цента чудни обици на Сваровски от вечния и бей  Grinning

     

Гривна със Сваровски от Гуен Стефани за 10 евро:



А аз метнах око на това, пак на Сваровски и пак за 1,99 и мисля да си го заръчам  Flutter




Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 20:55 от Блонди

# 24
  • Мнения: 5 622
защо бе любима смяташ, че примерно този часовник би си го купил някой с цел хвалба?   newsm78

Много хора си взимат Сваровски понякога не защото е особено красиво, а защото е марково и уж хубаво. Ама 1000лв за НЕмарков часовник, защото Сваровски са за неизвестен вид камИчета, а не за часовници... това са много пари, хвърлени заради едната фукня да е Сваровски, затова така мисля. Ама може и да не съм права, де.
Иначе и аз си харесах един такъв, ама за по-малко пари, за 69 евро, ето го
http://82.165.43.190/ebay/besteuhren/u897eb_FR_01.jpg

Да, може и да си права  Thinking Но който прави така, наистина е адски тъпо, защото Сваровски не са наистина нищо особено. НА мен ми харесват, да, но да си ги купувам, замо защото са Сваровски и да хвърлям пари на вятъра е абсурд просто. НО си права....100% има и такива хора  Crazy

Ето за 1 евро и 99 цента чудни обици на Сваровски от вечния и бей  Grinning

     

Гривна със Сваровски от Гуен Стефани за 10 евро:



А аз метнах око на това, пак на Сваровски и пак за 1,99 и мисля да си го заръчам  Flutter






Егати..Но както ти бях казала и преди, нещо не мога да се оправя с тоя И-бей  Crossing Arms При теб е малко по-лесно...но тук е почти невъзможно да се пазарува от там..Доставката най-малкото ще е по-скъпа от самата стока..100%  Close

Иначе ако имах възможност с кеф бих си купила гривната, по-горе, ама, на  Crossing Arms  Tired

# 25
  • Мнения: 27 524
Ето тук има над 500 неща с тез камъчета на съвсем прилични цени  Peace

# 26
  • Мнения: 1 153
А да ви попитам дали сте чували да има речна перла newsm78

# 27
  • Мнения: 803
Имам комплект на Сваровски от Германия (колие и обици). Беше ми подарък и колието съм го слагала точно 3 пъти. Верижката се окисли и почерня, не знам от какво - може би от парфюм или ако съм се изпотила (примерно).
Та няма разлика дали са от БГ или от някъде другаде. Качеството е на едно ниво.

# 28
  • Мнения: 48
Ако наистина така бързо се скапват, както са писали някои момичета, ми то си е грехота да се дават такива грешни пари. Виж за 1.99 евро и аз съм навита.  Joy

# 29
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
А да ви попитам дали сте чували да има речна перла newsm78

Има!
майка ми има едничка направена като висулка за гривничка и е много нежна

Общи условия

Активация на акаунт