Бижутата Сваровски

  • 47 317
  • 209
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 764
Вчера като се разхождах по главната се спрях до едно магазинче за злато и сребро,че детето се заигра там де,и гледам камъни сваровски.Викамси, я да питам колко струват,може пък да са по-евтини.Продавачката ми казва около 30 лв.Питам аз сваровски ли са,а тя-не.Ми то имало и фалшиви,които да ви кажа много не се различават от истинските.Та мисълта ми е,ако не ви се дават пари за истински и мислите,че ще го носите едно лято-ето ви решение.Щото и аз си задавам въпроса какво им е на сваровските пък толкоз по-скъпото,айде да е диамант-разбирам.

# 31
  • Мнения: 5 622
Имам комплект на Сваровски от Германия (колие и обици). Беше ми подарък и колието съм го слагала точно 3 пъти. Верижката се окисли и почерня, не знам от какво - може би от парфюм или ако съм се изпотила (примерно).
Та няма разлика дали са от БГ или от някъде другаде. Качеството е на едно ниво.

И аз така казах. А това дали ще падне камък или не е въпрос на късмет..Друг е въпроса, че за тези цени не би трябвало да падат камъни  Stop Аз почти нямам бижу на Сваровски, дето да не му е паднал камък..Верно, че не си личи, но не с това трябва да се успокоявам..Добре, че имат гаранция...

# 32
  • Мнения: 206
Няма смисъл да си купуваш бижата на Сваровски. Нито камъните са истински нито са сребърни. Плащаш много само за марката. Нали занеш, че всеки знае бижутата на Сваровски

# 33
  • Мнения: 1 906
Аз имам колие и обеци от Италия. Камъчетата са си на мястото и цвета на верижката изобщо не са се променили. Много съм доволна.
Явно съм имала съсмет  Rolling Eyes.

# 34
  • France
  • Мнения: 726
Моята информация е, че бижутата се правят от австрийската фирма "Сваровски", чиито собственици са евреи. Те не ползват дори евтини полускъпоценни камъни, а стъкълца, които били уж кристали, за които не е ясно дори къде се добиват. Иначе са ефектни и ако са оригинални- качествени. Доколкото разбирам от вас, тук се продават много ментета. За тези пари по-добре злато.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз имам това

Нося го от 3-4 месеца, не е мръднало. Почти всеки ден съм с него. Вечер го свалям, не го мокря, внимавам с парфюма.
От магазина в Скай Сити е.

# 36
  • Мнения: 27 524
А да ви попитам дали сте чували да има речна перла newsm78

Да, има. Аз имам едно колие от речни перли. Те са едни такива длъгнести и рошави. Не са гладки, имат ръбчета, неравни са и не са кръгли. Матови на цвят. Интересни са, но са все дребнички, а аз не съм голям фен на дребните бижута.

# 37
  • София
  • Мнения: 18 679
За любителите на непретенциозни бижута с кристали, обръщам внимание и на още една фирма - Фосил Simple Smile Гледам, че тук много коментирате Сваровски, които не са лоши, но и Фосил не им отстъпват. Наскоро мъж ми ми подари гривна-часовник с разни фигурки - жестока е Hug Детинска такава, дрънкаща, но ме кефи неистово Grinning

# 38
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Не съм много съгласна. На купените от тук неща много бързо им изпопадаха камъните. А от другаде - ми не са мръднали...
При мен е точно обратното - тези купени от бг не са мръднали, другите (купувани от фрее шопа едно време и от италия) изпопадаха и аз ги носих именно в тукашните магазини и ми ги смениха  Mr. Green Така,че явно е до късмет  newsm78

# 39
  • Мнения: 2 407
Ей тези неща по 1 .99 евро нещо са ми много ефтини,къде е уловката?
Иначе са много хубави!

# 40
  • Мнения: 5 622
За любителите на непретенциозни бижута с кристали, обръщам внимание и на още една фирма - Фосил Simple Smile Гледам, че тук много коментирате Сваровски, които не са лоши, но и Фосил не им отстъпват. Наскоро мъж ми ми подари гривна-часовник с разни фигурки - жестока е Hug Детинска такава, дрънкаща, но ме кефи неистово Grinning

Дай линк ,нещо де  Wink

# 41
  • Мнения: 1 153
 Rolling EyesА моите речни перли са зелени и гривната с камъни и 2 перли е много евтина,дали са истински ,а и са кръгли  ooooh!

# 42
  • Мнения: 4 202
Фосил и аз ги харесвам, но не са много по евтини от Сваровски.
Те са с по-младежка и по-спортна линия.

Ето линк:
http://www.fossil.com

Е относно часовниците, не са 1300 лв. де, а са около 100-150 лв.

# 43
  • Мнения: 393
  От Swarovski имам ето това ...
 
 


Въобще не ги купувам , защото са модни , когато за първи път видях бижу на сваровски въобще и не предполагах колко известна марка са .
Обичам блясъка на камъчетата сваровски ... харесвам въобще този стил .

# 44
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Фосил и аз ги харесвам, но не са много по евтини от Сваровски.
Те са с по-младежка и по-спортна линия.

Ето линк:
http://www.fossil.com

Е относно часовниците, не са 1300 лв. де, а са около 100-150 лв.


разгледах сайта, наистина са хубави.
харесах това

Общи условия

Активация на акаунт