ЗА И ПРОТИВ СОЛАРИУМИТЕ

  • 3 536
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 415
siska79, викаш както и да я озаглавят темата ПАК ЩЕ СИ ПРОТИВ  Laughing  bouquet  Peace
ZornitZa, може би трябва да ползваш специализираните продукти...тенът ти ще е много по-дълготраен и кожата ще е хидратирана по-добре...аз съм на принципа като правиш нещо го прави както трябва Wink...и от опит...ти си решаваш...  bouquet Peace

# 16
  • Мнения: 67
да много е секси и т.н. но на мен ми се появи тъмно петно точно над горната устна/като мустак/вече една година не мога да се отърва от него.....а мажа с какво ли не Close

# 17
  • Мнения: 1 952
да много е секси и т.н. но на мен ми се появи тъмно петно точно над горната устна/като мустак/вече една година не мога да се отърва от него.....а мажа с какво ли не Close

Такива петна излизат при бременост и раждания ,но от солариум не бях чула Shocked

# 18
  • Мнения: 67
ами и аз така си мислех но странното ече през бременноста нямах нищо и 4 мес след като родих започнах да ходя на солариум и затова си мисля че е от това...а ако беше от бременноста щеше до сега да се махне.... newsm78

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
siska79, викаш както и да я озаглавят темата ПАК ЩЕ СИ ПРОТИВ  Laughing  bouquet  Peace

Против ще съм,защото съм посещавала солариум от 2000-2005 и имам неприятни последици по кожата.Спор няма,че се придобива страхотен тен,аз и за това съм ходила толкова години почти без прекъсване.Който иска да ходи на солариум,аз изказах лично мнение!

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 25
Аз съм за , но разбира се без да се прекалява.

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 10:23 от Peti 77

# 21
  • Мнения: 601
"ЗА" солариума и "ПРИТИВ" слънцето. От 10 години ходя редовно на солариум и това по никакъв начин не ми е състарило кожата. За разлика от слънцето. Миналото лято реших да се попека малко на слънце, стига съм стояла под чадъра, та ако знаете какви петна ми излязоха.... Като старческите. Побърках се да ги мажа с лимон, докато изчезнат! 2 пъти в седмицата лятото и 1 път седмично зимата е в границите на разумното. Но е хубаво да се ползват кремове, предназначени за солариум.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 753
ЗА, даже съм пристрастена.  Mr. Green

Имам си домашен солариум и се пека много често.

# 23
  • Мнения: 601
ЗА, даже съм пристрастена.  Mr. Green

Имам си домашен солариум и се пека много често.

Ама, голям ли, бе Иля? Иначе и аз съм пристрастена. Докато бях бременна си купих солариум за лице на Филипс. След консултация с лекар, разбира се! Още си го ползвам, че много бързо ми избелява лицето.

# 24
  • Габрово
  • Мнения: 25
Момичета, някоя от вас , може ли да ми каже някаква програма за ползване на солариум - колко пъти в седмицата, по колко минути и т.н.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 753
ЗА, даже съм пристрастена.  Mr. Green

Имам си домашен солариум и се пека много често.

Ама, голям ли, бе Иля? Иначе и аз съм пристрастена. Докато бях бременна си купих солариум за лице на Филипс. След консултация с лекар, разбира се! Още си го ползвам, че много бързо ми избелява лицето.

Pettya®, и моя е на Филипс. Голям е, за цялото тяло, но е сгъваем и не заема много място.

Много е удобен и си лежиш все пак в къщи, когато си искаш.  Hug

# 26
  • Мнения: 1 952
Иля, завиждам ти Wink

# 27
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Преди време имаше една тема за солариумите тука някъде в BG-MАMMA, където бяха пуснати и статии. В едната пишеше, че в солариума се излъчват 15 000 пъти повече UV лъчи отколкото идват от слънцето и не само това, но сега за съжаление нямам време да ви търся статията.
Лично АЗ съм против. А що се отнася до витамнин Д, то можеш да си го набавиш чрез месото или от слънцето Peace

# 28
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Забравих да пиша, че UV лъчите предизвикват мутации, ако все пак схващате за какво иде реч Shocked

# 29

Общи условия

Активация на акаунт