Отворена кака ли сте?

  • 3 227
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 726
 Имаше едно време такъв лаф и сега го има , но значението му е малко преекспорнирано. За реалността става въпрос, не за нета Whistling В деиствителност такива ли сте разтропани или ползвате виртуалното за да тренирате?

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 14:46 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 27 524
"Отворени кака"?
"Отворена как"?

 hahaha  Hug

Не съм.

# 2
  • Мнения: 4 726
Тц,тц,тц Simple Smile Едно " к " изтървах, но понеже съм отворена си го допълних Crossing Arms К-тата не са за изпускане Whistling

# 3
  • Мнения: 5 622
От заглавието разбрах, че питаш за "отворени крака", но в анкетата питаш друго  Crazy

В крайна сметка разбрах за какво иде реч, но пък не знам как да гласувам.  Thinking

# 4
  • Мнения: 27 524
Къде К, аз видях едно изтървано А и едно сбъркано И  Joy
Ох, голям си образ  Grinning

# 5
  • Мнения: 4 726
Моля, моля. Краката и по-точно товорените такива са в друга тема. Не предизвиквай тонколоната, плийз Laughing
 Оправих всичко Embarassed

# 6
  • Мнения: 5 622
Тъй де, ама пусто, кака, ги прочетох като крака-"отворени крака"  Crazy

Ако трябва все пак да отговоря, бих казала, че хората ме възприемат за по-отворена, от колкото съм в действителнот....

# 7
  • Мнения: 87
която не е отворена - аз ше й помогна да влезе в час... Simple Smile ше я отварям по 4 часа дневно...  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 8
  • Мнения: 1 629
не, не съм.

# 9
  • Мнения: 2 258
Отворена съм,много ясно Mr. Green

# 10
  • Мнения: 5 393
Първа опция за мен Sunglasses Joy

която не е отворена - аз ше й помогна да влезе в час... Simple Smile ше я отварям по 4 часа дневно...  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

 rotfImao smile3532 newsm10

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Уча се. На ваш гръб, разбира се.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 493
По-нахакана съм от колкото се представям тук Simple Smile

# 13
  • Мнения: 5 877
Пълна скръб съм Simple Smile

# 14
# 15
  • Мнения: 6 155
Аз съм ССФ, все пак Mr. Green
Затова - първа опция Crossing Arms Sunglasses

# 16
  • Мнения: 1 629
Давайте примери, че да е по-забавно. Grinning За да докажа каква смотла съм, ще спомена, че се хванах на работа без да попитам за заплатата, щото ме досрамя ooooh! Т.е. питаха ме 'Как се оценявате', на което не можах да дам смислен отговор Grinning

# 17
  • Мнения: 4 726
Ми аз...от неудобство, понякога в магазин като меря дреха даже да не се харесам и си я купувам Embarassed

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Давайте примери, че да е по-забавно. Grinning За да докажа каква смотла съм, ще спомена, че се хванах на работа без да попитам за заплатата, щото ме досрамя ooooh! Т.е. питаха ме 'Как се оценявате', на което не можах да дам смислен отговор Grinning
Ааа, тоз въпрос е кофти. Като опре до такова и аз съм смотана.
Но иначе от виртуалното обуване доста ми се ъпгрейдна реалното такова.

Ми аз...от неудобство, понякога в магазин като меря дреха даже да не се харесам и си я купувам Embarassed
Shocked лудичка си.

# 19
  • Мнения: 1 629
Касиди, това с дрехите го преодолях. Трудно и бавно, но се гордея със себе си. Успех!

# 20
  • Мнения: 4 726
Ако не беше нета, прекрасната риза макар и голямо вече щеше да е у мен Embarassed
А аз не успявам и вече си купувам само на око, без да меря ooooh!

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Laughing радвам се, че е нета, тогава - да не ми тежиш на съвестта!
Учи се и го преодолей. Постига се по следния начин. Влизаш. Мериш. Обгрижват те настоятелно и ти виждаш, че пак ще ти е неудобно, ако не си го купиш. Изведнъж - брилянтна идея. "Прекрасно е... имате ли същото, но с перлени копченца? Не? Ах, колко жалко... защото такова ми трябва. Мерси, лек ден."

# 22
  • Мнения: 4 726
Не става бре. Чувствам се адски неудобно и имам чувството, че ме гледат на кръв в ръвия момент, в който понеча да се насоча към вратата ooooh! Имала съм случай, последните си пари да дам Tired

# 23
  • Мнения: 5 877
Ахъм... и като кажат, че нямат с перлени копченца, продължаваш:
"А дали очаквате да ви докарат скоро? Кога е следващото зареждане? Благодаря, много сте мили. Хубав ден".

# 24
  • Мнения: 1 629
Абе, неловко си е, поне на мен де Blush Меря само неща, които страшно много са ми харесали и така си отнемам радостта от пазаруването. Касиди, трябва ни терапия Crazy

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Трябва ви терапия, определено. Grinning Не мога да си представя как пазарувам, ако си купувам всяко мерено нещо...то и така не се виждам с един лев, какво остава иначе... А моткането по магазините, обикновено без никакво купуване, е най-прекрасната част от шопинг-ът. Айде, като дойда в Сф/Вн, ще ви уча как се прави.

# 26
  • Мнения: 4 726
На този етап терапията ми е продавалника Simple Smile Гледам и знам,че няма как да премеря. И друго, обикалям по магазините, виждам нещо което ми хареса и пращам мъжо да ми го купи.

# 27
  • Мнения: 1 629
Гледай колко са гласували 'отворени' сме! Да дойдат да разпръснат мъдрост, викам.
Бу, радостта от пазаруването ми е най-голяма, като се разхождам или рано сутрин или късно вечер, когато магазините са затворени. Витрините са прелест Grinning

# 28
  • Мнения: 27 524
Аз меря и после казвам - съжалявам, приличам на наденичка  Laughing

# 29
  • Мнения: 4 726
 А чувствате ли се задължени да оставите бакшиш на шофьора на таксито? Примерно сметката е 3,50 и да ви е неудобно да си чакате стотинките.

# 30
  • Мнения: 6 155
Гледай колко са гласували 'отворени' сме! Да дойдат да разпръснат мъдрост, викам.

Тук съм  Hug

# 31
  • Мнения: 27 524
А чувствате ли се задължени да оставите бакшиш на шофьора на таксито? Примерно сметката е 3,50 и да ви е неудобно да си чакате стотинките.

Не се чувствам задължена, но може би така го възприемам, защото винаги оставям. В заведение също. Ако не мога да го направя, просто не ходя. Но това е друго. Бакшишът е неделима и задължителна част от тези услуги, това си е неписано правило  Peace

# 32
  • Мнения: 4 726
Да, обаче съм попадала на такива тапири, които обикалят целия град за да ти вземат с един лев повече, че не съм им оставяла Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 10 758

Ми аз...от неудобство, понякога в магазин като меря дреха даже да не се харесам и си я купувам Embarassed
Ти сериозно ли  ShockedНикога до сега не ми се е случвало, а като се познавам, едва ли ще ми се случи някога.Меря, ако не ми хареса си го казвам в прав текс и го връщам.Дреме ми на г.за кво ще мислят продавачките, не ми го плащат те.
За бакшише - винаги оставям.не защото се чуствам длъжна, а защото така ми харесва.

# 34
  • Мнения: 27 524
Е, да, в подобни случаи е оправдано. И аз не оставям при лошо обслужване в заведение. Съвсем умишлено и тенденциозно. А в такситата ако знам пътя казвам откъде да мине, ако не го знам... тогава не знам и дали ме  метнал и пак оставям  Laughing

Гласувах с втора опция, обаче като гледам ти какви ги пишеш, аз не съм чак за там май  Laughing

# 35
  • Sf
  • Мнения: 808
Тц, не съм. Правя впечатление, че съм, но иначе не съм. Някаква защита е предполагам. Или се отпускам, пред когото трябва Simple Smile По-скоро не се хабя Simple Smile

Всеки, дори и най-отворената кака, има нужда от увереност, че е на правилен път. И защо да не я получи от най-близките си и приятелите си Simple Smile

Аз го започнах нещо сериозно  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 629
Що бе, Ани, то си е сериозно. Всички търсим одобрение, по един или друг начин. Не ми се психологизира, но там е разковничето към самоувереността. 
Темата си е доста сериозна Grinning

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
А чувствате ли се задължени да оставите бакшиш на шофьора на таксито? Примерно сметката е 3,50 и да ви е неудобно да си чакате стотинките.
Не, не се чувствам. Гледам да имам дребни и да дам. Прочее, тук и не е особено очаквателно да оставиш бакшиш, за ралика от Софията.
Ми, на мен що не щат да ми оставят бакшиш за това, че съм им начертала проекта, за който са ми платили? Хем със сигурност е вложено бая мислене и не е само механичен труд. Тъй де. Като е така - и от мен да не чакат.
п.с. за сервитьорите не важи.

# 38
Аз меря и после казвам - съжалявам, приличам на наденичка  Laughing
Peace Embarassed

# 39
  • Sf
  • Мнения: 808
... но там е разковничето към самоувереността. 
Темата си е доста сериозна Grinning

 newsm10 Така е!

За бакшишите - различно - според случая и настроението. Не мога всяка обедна почивка да оставям бакшиш в ресторантчето, където обядвам, нали? А някои таксиметровите шофьори в Сф за съжаление просто си го взимат и изискват бакшиша. Не искам да обръщам темата сега за труда и бакшишите...

# 40
  • Мнения: 5 877
За да дам на Мю пример колко смотана мога да бъда - на първата си работа (водех курс по английски, бях новоизпечена студентка, осемнайсетгодишна, а учениците ми бяха зрели хора)
толкова се смущавах, че първите няколко дни непрекъснато кършех ръце в полата си.  А бях подбрала все черни дрехи, да изглеждам по-авторитетно... смятайте как са изглеждали със слой бял тебешир...
На третия ден обаче ми мина - забелязах, че курсистите също са хора и също могат да се стараят и смущават.

# 41
  • Мнения: 393
Под "отворена кака "  какво имаш предвид ?
Аз от продавачки не се стряскам , нито пък от друг персонал ... винаги говоря ясно и достатъчно високо и на последното интервю за работа без никакъв свян си написах каква заплата искам .
Ако това значи , че съм отворена ... значи съм такава .
Случва ми се често да ходя вместо майка ми на места където са я нагрубили или са се опитали нещо да я прецакат - тогава ми е жал за хората , защото не знаят с кого си имат работа .
Не съм скандалжийка , но не е добре да ме взимат за "патка " !  Laughing Wink

# 42
  • Мнения: 1 629
Сега бъди мила, сметана, и ни сподели откъде и как черпиш отвореност. Сериозно.

# 43
  • Мнения: 393
Сега бъди мила, сметана, и ни сподели откъде и как черпиш отвореност. Сериозно.

Няма нищо интересно за споделяне ... покажеш ли се силен , другите те приемат за такъв .
Всеки си има притеснения от различно естество , въпроса е да не ги показва .

# 44
  • Мнения: 4 726
На опашка като чакам също се оставям да ме пререждат, при това абсолютно безмълвно защото не ми се разправя . Това прави ли ме смотана Tired

# 45
  • Мнения: 27 524
На опашка като чакам също се оставям да ме пререждат, при това абсолютно безмълвно защото не ми се разправя . Това прави ли ме смотана Tired

Да! Освен ако не се касае за възрастни хора, инавилиди, бременни и майки с деца. Въпреки, че те не го правят. Аз си отстоявам правата.  Peace

# 46
  • Мнения: 10 758
На опашка като чакам също се оставям да ме пререждат, при това абсолютно безмълвно защото не ми се разправя . Това прави ли ме смотана Tired
Ма верно си голяма смотла Mr. Green

# 47
  • Мнения: 4 726
Не бе, не е от смотаност. В разни ситуации просто не реагирам като масата хора. Кой е казал, че щом всички правят нещо то е правилното Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 1 400
Ако трябва все пак да отговоря, бих казала, че хората ме възприемат за по-отворена, от колкото съм в действителнот....
Embarassed Blush
И аз....Може би , защото когато съм притеснена или от новата обстановка или от човека с когото говоря започвам да говоря много и бързо Blush. Дъра-бъра... после дори не помня какво точно съм говорила... Не знам защо така newsm78

# 49
  • Мнения: 3 447
Не бе, не е от смотаност. В разни ситуации просто не реагирам като масата хора. Кой е казал, че щом всички правят нещо то е правилното Crossing Arms
И аз се оставям да ме пререждат.
В моя случай - майка ми навремето ме учеше, че възпитаните и културни хора не вдигали скандали, под нивото им било  Tired А в крайна сметка се оказва, че сме просто смотани  Simple Smile
Аналогично и с въпроса за заплатата - признак на лош вкус било да се говори за пари, разбираш ли  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 10 758
Не бе, не е от смотаност. В разни ситуации просто не реагирам като масата хора. Кой е казал, че щом всички правят нещо то е правилното Crossing Arms
Никой не го е казал, ама аз не бих позволила на някой да ме предреди на опашката(щото даде тоя пример), при положение, че аз чинно си чакам 15 мин.ако всеки тръгне да ме предрежда, то къде ще му излезе края.Айде нема нужда.....
не си смотана, просто си спокойна и имаш нерви Wink
Аз не съм такава.

# 51
  • Мнения: 393
На опашка като чакам също се оставям да ме пререждат, при това абсолютно безмълвно защото не ми се разправя . Това прави ли ме смотана Tired

Поне не те смятат за "лоша " .  Simple Smile
Мен редовно ме гледат учудено  , когато на някой отговоря не по начина който е очаквал .
Наскоро седя на опашка в супера , в моята количка има максимум 4 - 5 стоки , търпеливо съм изчакала 4 ма клиенти с пълни колички и с не толкова пълни .
Зад мен , доста изнервена жена държи същото количество стоки , но в ръцете си - тоест дава илюзията , че е с малко неща и ме пита - Извинете , нали няма да имате нещо против да мина пред вас , че бързам ?  Shocked
Какво да й отговоря - Разбира се , минете пред мен , нищо , че и аз нося 4 неща на кръст , нищо , че и аз бързам , нищо , че и аз чакам ...
Е няма да стане , колкото и лоша да изглеждам , като съвсем любезно отговорих - Не , съжалявам ! Joy

# 52
  • Мнения: 4 726
Аз повече няма да изброявам, щото ще ме сметнете за ненормална Tired

# 53
  • Мнения: 10 758
В моя случай - майка ми навремето ме учеше, че възпитаните и културни хора не вдигали скандали, под нивото им било  Tired А в крайна сметка се оказва, че сме просто смотани  Simple Smile

Знаех си аз, че възпитанието ми куца.

# 54
  • Мнения: 3 447
Знаех си аз, че възпитанието ми куца.
Тц, на мен ми куца адекватността  Simple Smile

# 55
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Е, вие за едно пререждане скандал ли вдигате, верно? Има доста по-леки начини за справяне Simple Smile
Обикновено казано с леден глас до "Госпожо, всички чакаме на опашка тук!" или "Съжалявам, бях преди вас" действат чудесно. Ако нещо хъм-мън с още по-леден глас "Моля?" със специфично вдигнати вежди прави чудеса.

# 56
  • Мнения: 393
Е, вие за едно пререждане скандал ли вдигате, верно? Има доста по-леки начини за справяне Simple Smile
Обикновено казано с леден глас до "Госпожо, всички чакаме на опашка тук!" или "Съжалявам, бях преди вас" действат чудесно. Ако нещо хъм-мън с още по-леден глас "Моля?" със специфично вдигнати вежди прави чудеса.

Е и аз така се справям , всявам респект - не вдигам скандали и винаги съм много любезна .
И ако отсреща случайно ми повишат тон - усмивката ми изчезва и доста ледено питам - Вие тон ли ми повишавате ?!
И настават едни обяснения ...  hahaha

# 57
  • Мнения: 10 758
Е, вие за едно пререждане скандал ли вдигате, верно? Има доста по-леки начини за справяне Simple Smile
Обикновено казано с леден глас до "Госпожо, всички чакаме на опашка тук!" или "Съжалявам, бях преди вас" действат чудесно. Ако нещо хъм-мън с още по-леден глас "Моля?" със специфично вдигнати вежди прави чудеса.
Без скандал бе како, аз го правя тихичко, злобничко и с усмивка  Mr. Green

# 58
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
...в този ред на мисли - ако не съм в особено благо настроение, че да разчитам на хорската доброта, безцеремонно и безкрайно любезно вдигам хора по автобусите да ми отстъпят място, ако съм с детето. Непреклонно 'Бихте ли ми отстъпили място?' с тон, който е много мил, но не предполага отказ. И понеже майките им са ги възпитали като нашите, стават. И аз им благодаря.

# 59
  • София
  • Мнения: 4 423
Май не съм много отворена Thinking

# 60
  • Мнения: 3 423
Аз съм плаха, както някои забелязаха.
Но когато трябва, съм отворена. И се
боря. И настоявам. И аргументирам.
Не се дървя излишно, а преценено.

Непреклонно 'Бихте ли ми отстъпили място?' с тон, който е много мил, но не предполага отказ.

В такива случаи не оставям на ответната
страна право на избор с това "бихте ли".
Казвам "Място ми трябва, моля станете."
Обикновено няма отказ. Оставиш ли време
за размисъл, може да получиш и отказ.

# 61
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Лиске, щот не ме познаваш на живо Grinning има свидетели, дето могат да потвърдят, че не давам такъв вид, но на глас го докарвам...

# 62
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Само се правя, иначе съм пълен ръб.  Grinning Мда, точно за мен е това....
но обещавам да се поправя..... скоро....  Blush

# 63
  • Мнения: 534
Ами не съм от най-срамежливите  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 4 726
Като акцент по темата, ако се храните на заведение и намерите нещо кофти в салатата примерно, връщате ли я?

# 65
  • София
  • Мнения: 2 271
Като акцент по темата, ако се храните на заведение и намерите нещо кофти в салатата примерно, връщате ли я?
Къде да я връщаме - в чинията ли  Joy
Аз бих я върнала на сервитьора, както и съм правила.
Не съм кой знае колко отворена, но мисля, че знам до къде мога да стигна.

# 66
  • София
  • Мнения: 3 099
Като акцент по темата, ако се храните на заведение и намерите нещо кофти в салатата примерно, връщате ли я?
Връщам я, я! С подобаващ възмУтен тон и поглед, насочен да убива. Ако гарсона реши да се прави на остроумен - викам управителя

# 67
  • Мнения: 3 423
Като акцент по темата, ако се храните на заведение и намерите нещо кофти в салатата примерно, връщате ли я?

Преди 15 години на Репербан
ядох сладолед, разбира се. И
на дъното на огрооомната мелба
намерих косъм. Черен. Нито аз
съм тъмнокоса, нито тогавашният
ми съмелбоядник. Разгласихме
косъма. Предложиха ни или нова
мелба, или 25% намаление на цената.
Не можех да погълна още една мелба.
Но останах впечатлена. Усмихваха се.

Преди 3 години в кафето пред Народния
театър бях поръчала мелба с три френски
сладоледа, ананас и други плодове. Но ми
донесоха само 2 топки и нямаше ананас.
Разговорих сервитьорчицата, момичето
гледаше като че засягам на чест Г-точката й,
казах, че или ще платя по-малко, или да ми
донесат третата топка и ананаса, да си ги доям.
Готвачът казал, че тъкмо се била свършила
консервата с ананаса (?!), пък третата топка
я забравил. Поне потоп да бяха измислили, както
се прави от професионалистите, хванати в
такъв резил. Не ми се извиниха, не ми се усмихнаха,
тръгнах си с чувството на ненамерена Г-точка.
Тази година видях, че го няма това заведение.

Извини ме, Кас, дълго стана. Ама беше важно.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 271
Ей, тая дума 5 минути си я превеждам  Joy

# 69
  • Мнения: 4 726
Мане Liso, ще ме откажеш от сладоледа ooooh! Laughing

# 70
  • Мнения: 3 423
Ей, тая дума 5 минути си я превеждам  Joy

съ-мел-бо-яд-ник

много важна дума
в новия български

# 71
  • в Низината
  • Мнения: 705
Е как, отворена съм я.

# 72
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
И
на дъното на огрооомната мелба
намерих косъм. Черен. Нито аз
съм тъмнокоса, нито тогавашният
ми съмелбоядник. Разгласихме
косъма. Предложиха ни или нова
мелба, или 25% намаление на цената.
Да го беше намерила в началото, по-голямо намаление щяха да ти предложат.
Връщам, разбира се. Без скандал - просто връщам ледено, ако не срещна разбиране от раз. И чаша с чуждо червило по нея съм сменяла (и получих в отговор невероятната реплика "Да ви го пресипя в нова чаша или да ви пусна ново кафе?")

# 73
  • Мнения: 4 726
"Да ви го пресипя в нова чаша или да ви пусна ново кафе?"
ShockedАй стига бе
А пък на мен  един муши крак в пържените картофи се опитаха да ми го представят за копър  Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 3 423
О, мразя чужди червила!
Оглеждам чаши. Оглеждам
и мръвките от дюнера. Ако
са прегорели, ги връщам,
че били ракопредизвикващи.

# 75
# 76
  • Мнения: 5 877
Хехе, аз съм викала сервитьорката да види, че на сламката в шейка има косъм...
и тя ми донесе нова сламка.
Беше изумена, като й казах да смени шейка... дали пък не ми го донесе пак същия?

# 77
  • Мнения: 4 726
Ми мен това направо ме обиди. Crossing Arms Какво ще прави копър в пържени картофи. Явно за много замаена ме взеха Tired, обаче това е един от малкото случаи, в  които преглътнах притесненията и си поисках нова порция картофи. Не биваха нещо на вкус и ги оставих...Може готвача от яд да беше плюл вътре, знам ли ooooh!

# 78
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Ми мен това направо ме обиди. Crossing Arms Какво ще прави копър в пържени картофи. Явно за много замаена ме взеха Tired, обаче това е един от малкото случаи, в  които преглътнах притесненията и си поисках нова порция картофи. Не биваха нещо на вкус и ги оставих...Може готвача от яд да беше плюл вътре, знам ли ooooh!
Мацка, верно ли? Пържени-задушени картофи с копър и масло, полято с бира, не си ли пробвала? Задълже!

# 79
  • Мнения: 4 726
Ама те не бяха соте. Бяха си обикновени пържени картофи със сирене Crossing Arms

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 10:06 от Kasidy

# 80
  • Мнения: 3 569
Като акцент по темата, ако се храните на заведение и намерите нещо кофти в салатата примерно, връщате ли я?

Задължително.
Ако имаш червило по чашата от предната клиентка, която я е ползвала, не би ли върнала колата ? Връщам я, даже леко се поскарввам. Не съм кака, вярно е  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 4 726
Ми не, не я връщам. Поръчвам си нова Embarassed

# 82
  • Мнения: 3 569

Това твойто на нищо не прилича  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 4 726
Отворена съм като копърка с тесла ooooh!...Баси Embarassed Просто не съм конфликтна и оставям да ме прекарват доброволно. И пари раздавам наляво-надясно и забравят да ми ги връщат с години. Някой ако иска съм на разположение Tired

# 84
  • Мнения: 3 423
Е, Кас, като си поръчваш нова,
надявам се поне да не я плащаш.

# 85
# 86
  • Мнения: 87
Някой ако иска съм на разположение Tired
аз искам дупе...  Laughing

# 87
  • Мнения: 4 726
Сори, зеато е. Между другото не се ли намери толкова някой да те плесне, че вече става грозна тая твоя незадоволеност.

# 88
  • Мнения: 1 517
[

Няма нищо интересно за споделяне ... покажеш ли се силен , другите те приемат за такъв .
Всеки си има притеснения от различно естество , въпроса е да не ги показва .


Точно!!! Ама не винаги успявам да се покажа силна.
В магазин нямам проблем. Още с влизането си предупреждавам, че само ще гледам  Mr. Green
Бакшиш оставям ако имам възможност и ако съм доволна.
За заплата - там съм си смотаничка, но смятам да поработя по въпроса.

Не знам това дали е отворено, но като цяло съм идиотски търпелива, все от мен да мине...но интересно пък, не винаги се чувствам прецакана.
Защото съм дебил  newsm78

# 89
  • Мнения: 87
Сори, зеато е. Между другото не се ли намери толкова някой да те плесне, че вече става грозна тая твоя незадоволеност.
...че какво като е заето - аз не искам да го взимам за винаги , а само за временно ползуване...  Laughing
Нищо в природата не е грозно бе драга - въпрос на гледна точка само... Wink

# 90
  • Мнения: 4 726
Дай по темата Simple Smile Точките са ясни на всички Mr. Green

# 91
  • Мнения: 87
Дай по темата Simple Smile Точките са ясни на всички Mr. Green
...ми не мога да се включа пълноценно , защото не съм кака , но ако говорим за батковци... и точки , преди време научих , че и мъжете имали точка "G" Wink

# 92
  • Мнения: 4 726
Щом си знаеш точката, значи си отворен на едни определни места  Mr. GreenРазсмя ме, отивам на работа ухилена Laughing

# 93
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Прекратете спама.

# 94
  • Мнения: 1 517

Аааа такааа, я ги "затвори"  Crossing Arms На отворени ще се правят, ще ми спамят!!!

Общи условия

Активация на акаунт