"Johnson's Holiday Skin Body Lotion" vs "Dove Summer Glow"

  • 7 276
  • 65
  •   1
Отговори
# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 816
Второто.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 160
Първият

# 3
  • Мнения: 1 339
От Johnson's Holiday Skin Body Lotion хич не съм доволна  Naughty
Или аз не разбрах как да го ползвам или наистина е кофти. Като тен добих някакъв такъв, но всичките ми дрехи продобиваха оранжевикав цвят. Много е кофти.  Tired

# 4
  • Мнения: 1 432
Dove. Мноого съм доволна  Peace

# 5
  • Мнения: 2 229
А те за какво са? Тен някакъв или с блестящи частици? newsm78

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 415
DOVE  Peace

# 7
  • Germany
  • Мнения: 2 006
Johnson's Peace Всъщност аз само него съм ползвала, в по-тъмния му вариант и съм доволна. Но и моята кожа си е по-тъмничка и много добре ми се получи, не съм имала петна и не съм била оранжева.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 749
Само Джонсън'с съм пробвала, за по-тъмна кожа е моя. Взех го след като бях станала много тъмна от солариум и да си поддържам тена. Не станах на петна, обаче миришеше ужаснооо  Sick И имам някакви бледи спомени, че ми цапаше някои дрехи, ако не са минали поне няколко часа от намазването.
Не бих го купила пак. Въобще тези лосиони не ми харесват  bowuu

# 9
  • Мнения: 4 170
Dove Summer Glow,ползвала съм го и съм доволна. Peace

# 10
  • Мнения: 1 241
първото
от година го ползвам
не съм пробвала Дав, мо мисля и него да пробвам, може пък по- да ми хареса Wink
ще следя резултата

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Ползвала съм само първия. Става страхотен тен, но след първото изтъркване на тялото със скраб/аз го правя 1-2 пъти седмично/, остават петна, особено по местата, където има изпъкнали кости/например на пищяла Sick/ Ще пробвам и този на Дав.

# 12
  • Мнения: 5 317
Препоръ4вали сами на Дав.

# 13
  • Мнения: 87
a da mi kajete ne6to za losiona avtobronzant na Garnier?

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Джонсън  Peace

# 15
  • Мнения: 134
Ползвала съм този на Джонсън и въпреки че съм доста светла за една седмица придобих много приятен и равномерен тен, но задължително преди всяко нанясане си правих пилинг на цялото тяло. На петна станах когато спрях да мажа и почна да се изтърква. Не ми е цапал дрехи, но пък кожата ми миришеше наистина странно, незнам какво слагат вътре?? Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 4 493
Ползвала съм този на Джонсън и въпреки че съм доста светла за една седмица придобих много приятен и равномерен тен, но задължително преди всяко нанясане си правих пилинг на цялото тяло. На петна станах когато спрях да мажа и почна да се изтърква. Не ми е цапал дрехи, но пък кожата ми миришеше наистина странно, незнам какво слагат вътре?? Thinking
А кога се мажеше - сутрин или вечер и по колко време след това не си обличаш дрехите за да не се боядисат???

# 17
  • Мнения: 11 003
Ползвала съм на Johnson's и съм доволна.
Не цапа дрехите, обличах се веднага след намазване.

# 18
  • Мнения: 6 958
опция 3  Peace

# 19
  • Мнения: 211
Аз имам първото за по-светла кожа. Тялото става хубаво, макар че аз го ползвах доста кратко, защото ръцете ми станаха на петна. По-точно между пръстите  в сгъвките стана жълтеникаво . И никак не ми хареса. Първо се изхитрих и карах мъжа ми да ме маже , но нещо ме домързя . Ако някой знае как да се избегне този "ефект" моля споделете!

# 20
  • София
  • Мнения: 4 294
Препоръ4вали сами на Дав.
Не съм ги ползвала, но са ми препоръчали  ДАВ

# 21
  • Мнения: 2 677
Dove Summer Glow. Козметиката на Johnson не ми допада никак.

# 22
Нито едно от двете Naughty
Ползвала съм ги и изобщо не съм доволна Crossing Arms

# 23
# 24
  • Мнения: 134
dioni, мажех се един път на ден след пилинг и къпане - вечер, за да мога след това да си постоя както майка ме е родила, не смеех да рискувам да се облека. Изчаквах да попие /4-5 минути/ преди да си сложа бельото и пижамата. Стана наистина много равномерен, все пак се контех за сватбата  Blush  Миризмата си заслужаваше, на снимките изглеждам така, все едно съм се върнала от Карибите  hahaha /иска ми се!/

tanitka, в началото и на мен ми се цапаха много ръцете, изглеждах като да съм белила орехи  Grinning  Оказа се, че ръцете трябва да се измиват веднага след като се намажеш, иначе няма изчистване в продължение на няколко дни.

# 25
  • Мнения: 1 236
Аз ползвам този на Нивея за по-тъмен "загар",доволна съм много,а и не мирише така неприятно като Джонсъна...

# 26
  • София
  • Мнения: 4 493
А новите които има на ГАРНИЕ????
Някой ползвал ли ги е???
Има ли мнения за тях???

# 27
  • София
  • Мнения: 4 493
Четох реклама и на НИВЕЯ - някой ползвал ли го е - рекламата е че хем стяга кожата, хем чернееш  newsm78
Много добре звучи, ама истина ли е  Rolling Eyes
Споделете???

# 28
  • Мнения: 3 447
Миналата година ползвах Dove, доволна съм.

# 29
  • Мнения: 14 486
и мен ме интересува за Гарние, сори че не е по темата но на гарние има и крем за лице, а тези нямат. тялото ти черно пък лицето бяло?!?

# 30
  • Мнения: 27 524
Дав  Peace
По-добри са за всичко от Джонсън.

# 31
  • Мнения: 3 447
и мен ме интересува за Гарние, сори че не е по темата но на гарние има и крем за лице, а тези нямат. тялото ти черно пък лицето бяло?!?
Аз си мазах и лицето с лосиона за тялото... става  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 14 486
Дона искаш да кажеш с лосиона на Дав който си ползвала нали? Grinning и мен ми се струва че така може...

# 33
  • Мнения: 236
Миналата година ползвах този на Джонсън,бях доволна,но имам още от него останал.Сега пак ми се иска да се помажа,но се питам дали мога да си мажа и корема,т.е. дали не съдържа някакви вредни съставки?Иначе -да трябва да си измиеш веднага след намазване ръцете, за да не стават на петна.

# 34
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
и мен ме интересува за Гарние, сори че не е по темата но на гарние има и крем за лице, а тези нямат. тялото ти черно пък лицето бяло?!?

Джонсън има и за лице  Naughty Но на мен не ми трябва- така или иначе лицето ми почернява от първите няколко слънчеви дни, в които съм навън  Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 4 493
Значи новият лосион на НИВЕЯ за стягане и тен още никой не е ползвал  newsm78 Confused

# 36
  • Мнения: 550
добре де, аз имам от миналата година DOVE sunshine body lotion, пак е за тен, каква е разликата с DOVE summer glow, или просто са сменили името?

# 37
  • София
  • Мнения: 971
Мисля да си купя Dove

# 38
  • Мнения: 393
dioni приятелката ми ползва Нивеа за тен и стягане.От тена е доволна, но за стягането според мен трябва да мине месец поне за да се види ефект евентуално Grinning Но й цапа дрехите Naughty Аз мисля Дав да си взема, че да не ме грабне някоя чайка, каквато съм беличка, след месец на плажа Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 4 493
Аз си взех Нивея за светла кожа - и се мажа вече 4-5 дена - определено имам тен, мирише много приятно и досега не ми е нацапало дреха - но след като се намажа изчаквам известно време и тогава се обличам  Peace

# 40
  • Мнения: 1 028
Цапах се с "Дав" миналата година-бива!

# 41
  • София
  • Мнения: 211
 е добре де аз никъде не намирам Дав Summer Glow  има някакъв друг автобронзант с друго име

# 42
  • Мнения: 550
да де, и аз това се чудих по-назад в темата, моят е DOVE SUNSHINE BODY LOTION...

# 43
искам да попитам как се нанася JOHNSON'S HOLIDAY SKIN .някои ми казаха само в едната посока се маже за да не става на петна.така ли трябжа да се нанася?

# 44
  • София
  • Мнения: 211
и след колко време забелязвате тен за Джонсън става въпрос?

# 45
  • Мнения: 3 456
Четох реклама и на НИВЕЯ - някой ползвал ли го е - рекламата е че хем стяга кожата, хем чернееш  newsm78
Много добре звучи, ама истина ли е  Rolling Eyes
Споделете???
Аз ползам сега на Нивея за светла кожа. Преди това ползвах на Джонсън, наистина остава по дрехите и не само . Като се къпя, цялата ми гъба оранжевее. С Нивея тенът става по-лек и повече ми допада. Иначе и на Джонсън дневният го дават да е стягащ...

# 46
  • Мнения: 3 456
и след колко време забелязвате тен за Джонсън става въпрос?
Аз си взех нощия- намазах се, тен имах още на сутринта, но аз съм много бяла. Зависи от цвета на кожата предполагам, пак повтарям не съм очарована от него.

# 47
  • София
  • Мнения: 211
ама то и нощем крем ли има?

# 48
  • Мнения: 917
Първото  Sunglasses

# 49
Колко пъти на ден се мажете с Dove Summer Gliw и след колко време имаше  разлика?    Ще съм ви много благодарна ако ми отговорите!  Praynig

# 50
  • Мнения: 544
Четвърта опция

# 51
  • Мнения: 1 339
На скоро си взех на Johnson's  за тен, който е и стягащ. За стягащ ефект не мога да коментирам, но определено ми прави хубаво тенче. Но след като се намажа не обличам дрехи веднага ами чакам докато попие почти напълно  Peace Иначе остават много гадни петна  Rolling Eyes
 

# 52
  • София
  • Мнения: 971
Пета опция - пробвах ги и двата, не ми харесаха, ходя пак на солариум. Явно не е за мен, въпреки че имах искрено желание да мина на по-здравословен тен

# 53
  • Мнения: 6 164
Използвам Dove Summer Glow. Вече няколко дни се мажа (по веднъж на ден, както пише в указанията) и доста слабо напредвам с тена. Но поне е естествен на цвят (не е оранжев или подобно) и не ми цапа дрехите. След къпане и търкане с луфа, за да е равномерен тена, засега нямам забележки, нямам петна, цветът е хубав, но много бавно потъмнявам (но и съм доста бяла), явно не трябва да търкам толкова усърдно преди мазане, хехе. Wink

# 54
  • Мнения: 779
този на джонсън го има на промоция в ремедиум,с подарък още един такъв-отиваш за един,взимаш 2 лосиона Peace

# 55
  • Мнения: 6 164
Намазах се втори път за днес, явно с по веднъж на ден няма смисъл, много е бавно.
За пръв път използвам автобронзант и искам да споделя впечатлението си, или поне до момента. Laughing Страхотно е, възхитена съм наистина, тенът е равен, и стои като ФдТ, особено за хора с по-бели кожи, при които тенденциозно при печене на слънце или солариум излизат петна, лунички и тем подобни "забележителности" по кожата. С изкуствен тен такива неща няма, приятно съм изненадана и се чудя защо по-рано не съм се мазала, къде ми е бил умът да се пържа на лампи. Crazy А и е по-здравословно за кожата. Много ми е кеф, може да ви е смешно и да изглежда, че съм открила топлата вода, но се радвам. Mr. Green E, споделих. Wink

# 56
  • Мнения: 630
Ползвах миналата година на Джонсън. Не бях доволна. Получи се хубав тен, но неравномерен. Там, където се изпотявах, не хващаше добре, станах като петниста хиена. Чудя се дали тази година да опитам с друго. А до плажа пак няма да стигна с детето, така че ще имам нужда, но още не съм избрала продукт

# 57
  • Мнения: 2 407
Дъв,много съм доволна.Блести много добре.

# 58
  • Мнения: 187
Dove Summer Glow,ползвала съм го и съм доволна. Peace
newsm10

# 59
# 60
  • Мнения: 3 641
"Dove Summer Glow" Simple Smile

# 61
  • Мнения: 43
Аз миналата година се мазах с тоя Дав и станах супер оранжева и тук-там на петна..За петната аз съм си виновна, но оражевия тен.....нее, никога повече няма да го ролзвам това чудо, толкова бъзици изядох, че..все едно съм изяла 100 кила моркови  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 434
Между тези двата...определено съм за "Dove Summer Glow". Peace

# 63
  • Мнения: 3 830
На Johnson's съм ползвала и съм доволна, понеже придобих тен и не съм доволна, понеже ми изсушаваше кожата, миришеше кофти кожата ми и ми се оцветиха дланите, макар да ги измивах веднага със сапун и топла вода. Crossing Arms

На Dove не съм го ползвала, но предполагам, че ще е по-добър. Peace

# 64
  • Мнения: 550
от къде я изкопахте пък тая тема от преди повече от година? Simple Smile вече е за плаж, мани ги тия мазила Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1 318
От Дав съм доволна. Не ставам на петна и не ми цапа дрехите.

Общи условия

Активация на акаунт