Няма нужда да сме мнителни, тестовете ще са положителни! 23.04-29.04

  • 13 832
  • 487
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Здравейте момичета!Хайде и аз да се разпиша в новата темичка.
Захаросана ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !Нека всички твои желания бъдат мои пожелания и бъди винаги здрава, красива и много щастлива!
Пресъединявам се и аз.
Честит мини рожден ден на Уиш!

# 16
  • Мнения: 712
Добро утро! Честито на всички рожденици - малки и големи   party023 Много щастие и сбъднати мечти и нека това бъде една прекрасна година, която да остане завинаги хубав спомен!
Как сте, милички? На мен кратката еднодневна почивка ми се отразява много зле и едва гледам, а е едва понеделник сутрин  smile3507 Направо не знам как ще додрапам до петък, чакам го с такова нетърпение... Още повече, че ми предстои хубаво и отдавна чакано пътуване към родния дом  smile3508 smile3501 Точно по тази причина имам чувството, че дните се влачат...
като казах пътуване... Голди, лек път, мила, и упех. Дано това е последното ти такова пътуване, а след това - само леки разходки  smile3503

# 17
  • София
  • Мнения: 3 688
Добро утро момичета
Заглавието на новата ни седмична темичка много ми хареса:)
Уиш честит мини рожден ден на мъничето!
На всички нечакащи тази седмица успех,мен ме бройте чак за следващата:)

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Свате, утре се прибирам в Бургас; нали от 25-ти съм камондирована на Флората Wink Освен това, ще пътуваме с дребния Mr. Green
Като казахте един почивен ден, да ви разкажа как мина моят - ами, работих Crazy
Ходихме по магазините, мъж ми се обзаведе от главата до петите; аз, естествено не си намерих обувки и утре ще търся в София Crossing Arms и реши да почерпи в заведението на един приятел. Оказа се, че сервитьорката е напуснала и той трябва да се оправя сам в неделя. Добре, че поне в неделя няма кухня, уж. Та от 1.30 до 7.30 вечерта бях сервитьорка. Че и един клиент си помисли, че наистина съм сервитьорка и като вика "хубавице, може ли още една бира", мъжът ми -  #Crazy На всичкото отгоре, клиентите не искаха да приемат, че няма кухня, та пържих и риби, картофи и т.н., и т.н. И този ми ти приятел, като прегърна идеята след работа да работя и при него 3-4 часа... Crazy, цял ден се опитваше да убеди мъжа ми, че няма да е лошо да започна работа и там. По едно време толкова се вживя, че ми предложи да напусна работа и да се преместя в бистрото за постоянно hahaha Такъв смях сме се смяли с мъжа ми после. Беше ми много забавно, като ученичка много исках да съм сервитьорка, но баща ми така и не ми разреши, и вчера видях какво е Laughing Е, накрая се прибрах с 1лв. бакшиш и една бира от собственика Joy

# 19
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Здрасти и от мен,
искам да спяяяяяяяяя,много съм капнала бе хора,квай тъз пролетна умора дето ме е гепала незнам newsm78
Н а всички рожденници много здраве и щастие,то всичко друго ще се нареди,
на всички нечакащи дано да не дочакате
Много прегръдки от мен изпращам ви много от моето суперско НАСТОЕНИЕЕЕ,да се  заразите и вие дано.
МНОГО МИ Е ГОТ И СЪМ МНОГО ЩАСТЛИВА  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 780
Здравейте момичета честита ви нова седмичка дано да ни донесе мнооого положителни тестчета и усмивки  Hug
на всички имащи повод за празнуванe много щастие здраве и усмивки  Hug  bouquet  bouquet  bouquet

на тия дето ще ловят яйце успех стискам палци да го хванете
на чакащите /не чакащите  Mr. Green положителни резултати само да има

от мен това за сега успешна седмица и мноого късмет  bouquet

# 21
  • Мнения: 851
Goldie:  hahaha hahaha hahaha Много забавен единствен почивен ден  hahaha Поне ти е минал мерака за сервитьорстването  Wink Laughing Mr. Green
Искрено ти желая след това ти идване в София да ходиш само на доки, за да гледаш как расте малкото човече  Hug Вярвам, че този месец е станало, а аз ще те последвам  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 270
Добро утро
браво за темичката, страхотна е.
Честит рожден ден на Захаросана!! Всичко най-хубаво и най-хубавите подаръци   bouquet
На патерици честито и на Котето за РД-то и за малката принцеса също! Да сте живи и здрави и двечките да си празнувате заедно винаги!
Честито на Никита! Много да се обичате и скоро щастието ви да бъде още по-пълно   bouquet
Уиш, честита ви месечинка! Да растете здрави и големи!
Голди стискам палци за прегледа да са ви много хубави резултатите  Hug
Стискам палци за всички чакащи и нечакащи
Бургазлийките, кажете кога ще е Флората че може да ви посетим да се порадваме на цветята а и на вас  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 112
Момичета, много ви благодаря за хубавите пожелания!  Hug  Hug  Hug
Да ви се връщат двойно!!!

Много ми се иска да ви почерпя с една голяяяяяяма торта, ама съм много боса и незнам как да ви я доставя  Embarassed Ще ми помогне ли някой?  Embarassed

Хубава седмичка ви желая и много  EFP
Целувам ви!!!

# 24
  • София
  • Мнения: 3 524
Свате, страшна почивка си изкарала, какво ли става като работиш  Mr. Green Mr. Green Ще се разминем пак, ама ти гледай да мине всичко наред при докито и обущенца да си вземнеш Hug
Хубава и двучертичкова седмичка на всички Praynig

# 25
  • Мнения: 560
И от мен честита нова тема-много ми харесва заглавието-дано донесе късмет на всички.
Захаросана-честити рожден ден и много здраве и усмивки.

Аз още съм отпуск и се излежавам от креват на креват.
Аааа,голям кеф-ей така се живее 100 години.

# 26
  • Мнения: 2 270
rushsf - ти няма ли да дойдеш на срещичката? Hug

# 27
  • Мнения: 802
хайде ЧЕСТИТА НОВА ТЕМИЧКА ! ДАНО ДА Е НА КЪСМЕТЧЕ !

Захаросана, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ! newsm51
да пожеланя и всичко най - хубаво на ПЛАМЪЧЕТО !


а аз да се похваля от събота не мога да спра да ям - пу.. пу .. пу. .. да ме посерат кокошките
/ нали така се казва /
и май сам качила 0,500 гр..
дано така да си хапвам  и тези дни... да имам апетит де ...  newsm17 newsm17 newsm17
та ... то вече е време да заприличам на човек .
Весел ден момичета !
Целувки и  Усмивки от мен .

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Добро утро
 newsm59 Честит рожден ден на захаросана, и да получи най сладкия подарък  stork-boy или stork-girl а защо не и двете наведнъж, така де да няма сърдити  Mr. Green

Малеееее златното ни момиче пак се раздавала. Ми спри се бе душата  Joy  Айде всичко да е наред на прегледа и чакаме новини естествено, че после ще ти досаждаме на флората с кандидат зетя Mr. Green

Бургазлийките, кажете кога ще е Флората че може да ви посетим да се порадваме на цветята а и на вас  Mr. Green
Флората започва от 25.април и ще продължи  newsm78 ми не знам до кога  ooooh! със сигурност обаче ще я има и събота и неделя. Забравих до кога обаче - май до 1-ви май  Joy

Катееее ще изтърбушиш диваните от лежане  hahaha

# 29
  • София
  • Мнения: 1 546
Добро утро момичета и от мен. Simple Smile Аз съм новичка тук... Embarassed
Ние работим трети месец по въпросът за второ слънчице и тази седмица идва да е най-горещата Laughing.
Ако на софиянки им задими от Обеля да знаят, че спалнята ни се е подпалила. newsm62

Захаросана Честит Рожден ден и от мен. И.... Wink да има да почерпиш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт