Няма нужда да сме мнителни, тестовете ще са положителни! 23.04-29.04

  • 13 810
  • 487
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 959
Момичета, извинете, че така нахлувам, но ми се ще да ви попитам нещо. Има ли логика в следното ми разсъждение- що телесната температура е леко повишена, то и базалната - също? Нали в крайна сметак все е температура? newsm78
Питам си , защото вече от около седмица поддържам телесна 37/37,2 , а не съм болна. Или пое не се усещам такава - нито кашлица, нито хрема, нито нищо. И не се вдига повече от това.И вече маааалко съм се ошашкала от какво ми е такава Т. За портокола- не работим за бебе (имам си две каки), не пия противозачатъчни, нямам спирала . Очаквам на 4-ти кака М (тоест след около 5 дни) като последните 6 месеца съм много редовна, но съм имала случаи на нередовност Simple Smile.
Много ще съм ви благодарна ако ми отговорите на запитването Praynig

При мен всеки месец след овулация ТТ ми се движи между 37/37.2 дори понякога стига и 37.4, без да е имало бременност. Така че мисля че това е нормално.

# 481
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Wild cat, изчакай тогава до датата на М. А за 0,5 градусовата разлика, предполагам, че е сутрин, тъй като базална Т се мери само сутрин, а телесната когато искаш. По тази логика, не може винаги да има 0,5 градуса разлика между двете.  Peace

Олимпия, здравей отново! Включи се в списъчето за нечакащи, кажи кога е твоята дата за нечакане  Mr. Green

Вили, ако е добра лекарка, ще разбере. Клостила стимулира отделянето на яйцеклетки, т.е. ако нормално се отделя по 1  на месец, със стимулацията се отделят повече. Тя ще очаква повече от една, така, че или ще разбере, че не пиеш хапчетата, или ще ти каже, че стимулацията е неуспешна. Кажи й, че не си купила по някаква причина, и толкова. Или въобще не ходи при нея. Peace

Ютурна, номера е да дойдат преди сезона, че майка ми и баща ми работят, и няма да им дадат отпуска точно лятото. Уговорката е за май месец.  Confused В краен случай ще ги пусна с Алиталия през Милано, тъй като съм правила това прикачване и мога да им обясня кое, къде и какво. Иначе, за куриоза, на моя приятелка баща й тръгна с прикачване до Монреал. И човека си сложи табелка на врата, с надпис на английски "Не говоря английски. Пътувам за Канада, Монреал" hahaha. И си пристигнал без проблем  Joy

# 482
  • София
  • Мнения: 959
Вили и от мен честита ти лелка. Хайде изпращай я, че после те чака сериозна работа  fertilization preggo newsm32

# 483
  • Мнения: 340
Вили, и моят съвет е да смениш доктора. Не ми се вижда добре да ти изписват толкова неща на първи преглед. Нека другите момичета да те насочат към добър гинеколог в София.

Не мога да не се сетя за един медицински скеч на великата банда Monty Python. Та в него пациента е на операционата маса, не му се дава право на мнение и не помня дали изобщо го увдомяваха какво смятат да правят. Просто му повтаряха:

You are not qualified

Т.е. ти като пациент не си квалифициран и не можеш да имаш мнение Twisted Evil

Бягайте краченца далеч от такива лекари  Confused

# 484
  • София
  • Мнения: 3 789
Вили, и моят съвет е да смениш доктора. Не ми се вижда добре да ти изписват толкова неща на първи преглед. Нека другите момичета да те насочат към добър гинеколог в София.
Аз при тази лекарка отидох малко случайно. Предишната, при която ходех откакто си направи свой кабинет и се превърна в бизнес-дама, освен това повтаря само заучени реплики и не обръща нужното внимание, претупва набързо прегледа, че други чакат отвън......та ходих при майката на една приятелка, която е ендокринолог, а трябваше да ходя и на гинек-г и тя ме заведе при въпросната док..... при прегледа ми се стори съсредоточена в/у това, което гледа на монитора, въпреки че много не говори и не обеснява, само ако аз я попитам нещо.....и понеже и при 2-те бях с направление, та може би само за 1-та фолик/я ще ходя при нея, а после ще видим...може би ще ходя или в "Св.София" или в клиниката на Щерев, защото са ми много близо....
Но ако можете да ми препоръчате някоя добра гинеколожка (предпочитам жена, чувствам се по-спокойна и комфортно) няма да е зле да посъбера малко повечко инфо....

# 485
  • София
  • Мнения: 3 789
Вили, ако е добра лекарка, ще разбере. Клостила стимулира отделянето на яйцеклетки, т.е. ако нормално се отделя по 1  на месец, със стимулацията се отделят повече. Тя ще очаква повече от една, така, че или ще разбере, че не пиеш хапчетата, или ще ти каже, че стимулацията е неуспешна. Кажи й, че не си купила по някаква причина, и толкова. Или въобще не ходи при нея. Peace
Вес, знаеш ли кое ме озадачава в случая- че предишната лекарка при която ходих при прегледа с УЗ ми каза,че вижда 2 фоликула, тази сега ми каза че яйчниците ми са пълни с фоликули...защо тогава реши да ме стимулира, при условие, че аз си имам и без стимулация.... newsm78  Ето това нещо ме хвърля в "размисли и страсти"..... Thinking
Освен това не съм правила и тест за проходимост....защо ми е тогава този Клостил...? newsm78
Нищо не разбирам, ще се побъркам!!!! #Cussing out

# 486
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ами Вили, намери някъде характеристиките на Клостила, разпечатай си ги, и на прегледа с все информациии (вкл. мненията за броя яйцеклетки) директно я попитай за това несъответствие, което те смущава. В крайна сметка не си ничие опитно зайче.  Naughty По-добре тя да знае, че има срещу себе си интелигентен човек, и да мери 100 пъти преди да реже.  Peace

# 487
  • София
  • Мнения: 3 789
Мерси, Вес! Това е добра идея. Благодаря ти, миличка!

Общи условия

Активация на акаунт