Рицарки на бялото кантарче - 23.04.-29.04.

  • 23 599
  • 943
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 147
Здраявейте рицарки Simple Smile
Безброй щастливи дни на Айя Heart Eyes
 nbirthda

За протокола, нещо много трудно мърда кантара 74 ме отчета сутринта #Crazy
продължавам по режима, но имам проблем с smile3550

Тани, съжалявам за колегата ти не се отчайвай, такъв е живота Hug и аз мисля ,че ще  #Crazy от много ангажименти от 24 часа 18 съм на "педали" #Cussing out
Но да сме живи и здрави всички , аз искам да видя и гледам внуци, да помагам на децата си, защото на мен не са ми помагали Hug
 Мимка  за какви болежки говориш Stop
Хайде до скоро и лека седмица милички Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 684
Здраявейте рицарки Simple Smile
Безброй щастливи дни на Айя Heart Eyes
 nbirthda

За протокола, нещо много трудно мърда кантара 74 ме отчета сутринта #Crazy
продължавам по режима, но имам проблем с smile3550

Тани, съжалявам за колегата ти не се отчайвай, такъв е живота Hug и аз мисля ,че ще  #Crazy от много ангажименти от 24 часа 18 съм на "педали" #Cussing out
Но да сме живи и здрави всички , аз искам да видя и гледам внуци, да помагам на децата си, защото на мен не са ми помагали Hug
 Мимка  за какви болежки говориш Stop
Хайде до скоро и лека седмица милички Heart Eyes
Hug Hug HugМиличка проблема с 00 го имах и аз след като започнах в продължение( вече 3 седмица)сутрин като станеш на гладно разтвори една супена лъжица мед в топла вода Peace пийвай редовно това нещо и ще си редовна в  smile3550Пожелавам ти големи успехи тая седица hahahaняма начин да не мръдне кантара  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 147
Дива благодаря ти за съвета  bouquet

# 18
  • Мнения: 13 753
Ида да честитя рождения ден на Айя Hug Сетих се аз, че си имаме теле Mr. Green

Айя, ЧЕСТИТО!!!



Никакви болести! Това Хашимото, токсикози и други гадости - забрави Naughty

Само усмивки! А посмее някой да те ядоса, ще го разпердушиним Crossing Arms

Много любов! Да внимават близките ти и не толкова, че ние сме насреща!

А щом не искаш да празнуваш 43, недей Wink Значи за 103 ще е купона Mr. Green Внуците и правнуците ще ни бъдат шофьорите!Пък както караме на пилешки пържолки, салатки и винце, може и сами да си докараме д-тата до Заарата Mr. Green

  bouquet


# 19
  • Мнения: 684
Дива благодаря ти за съвета  bouquet
Hug Hug HugМоля мила Partyнали знаеш трябва да си помагаме, bowuuпък като  знам колко е гадно това с 00 няма начин да не ти помогна с каквото знам  bouquet

# 20
  • Варна
  • Мнения: 5 193
                               Айче-Кравайче Честит Рожден Ден!!!

# 21
  • Мнения: 684
Милички Hugотивам да спортувам пожелавам ви безапетитие  bouquet

# 22
  • Мнения: 384
Цитат
Въпроса вече не е за времето на пенсия, отговорни сме за поколението, което сме създали!
Извинете ме, ама съм и притеснена след случката, и още повече решена да стопя и последната тлъстинка, обвила сърцето ми! За тези пък по талията - няма никакъв шанс да оцелеят. Но ще го направя бавно, без риск!
Лек ден и ...умната! Защото сте ми скъпи.

И аз така мисля, Танита. Присъединявам се към теб. И моята работа напоследък е много напрегната. И понякога, когато се ядосвам за глупости и дреболии, после си викам "защо, по-полека", ама вече съм се била притеснила. А инфартът не се получава в момента на стреса, а след натрупване на много, много фактори. Баща прекара през 1996 г. инфаркт и лекарите казаха, че може да се получи и от положителни емоции.

Цитат
Ами боли ме лявото чейне от вече почти седмица
и небцето ми беше нещо възпалено и подуто
и ме боли така, че чак и главата ме цепи

а не мога да пия аналгини и ацефини по цял едн и нощ и изобщо мазало
Мими, защо не пробваш с локален антибиотик - например BIOPAROX

# 23
  • Мнения: 448
Честит рожден ден Айя,
желая ти много здраве, щастие и късмет


Здравейте на всички. Аз съм малко нагоре  Embarassed. Ванче пак гоня.  devil Снощи го ударих на глупости. Приядоха ми се някакви боклуци  Embarassed, ей така както си стоях. Слязох до магазина и си купих някакви солени бисквити. И като казвам солени, сториха ми се направо отровно солени ( по принцип не ям много солено с отслабването съвсем). Ама пуста пукница, днес съм подута и подпухнала,  smile3538 smile3538
И малко ме е срам да се цепя от колектива, но Бети, аз харесах повече вторият вариант. Ако ти трябва само лого първия, но ако ще го използваш после за етикет втория. Беше показвала в предни теми твои неща, бяха много цветни и слънчеви. Ако и етикетът носи цвят, няма ли да " се бият". Просто си ги представих в магазин, във витрина. Нещата ти са много специфични, свежи и цветни, ако се наведе човек, те трябва да са първото което вижда. Етикетът не би трябвало да им отнема от визията и да ги натоварва с друга форма. Той е само добавка. Като картина и рамка ( аз лично приемам това което правиш като вариант на изкуство). Шрифтът ти си е категорично индивидуален, добави някакъв дребен акцент на някоя от буквите и си ОК. Когато се напечата в мини формат подходящ за малко бижу, трябва името да е основния оставащ елемент. Мнението ми важи само, ако няма да правиш друг проект за етикет ( под важи нямам предвид че е важно  Mr. Green). Желая ти успех.
На всички лека и усмихната седмица   bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
В момента обядвам- задушени зеленчуци.
Вода- гоня втория литър вече.

# 25
  • Мнения: 9 865
Тейс, мнението ти ми звучи като на специалист... направо нямам думи да ти благодаря. Замислих се сериозно върху думите ти и собствените си идеи. Вчера работих много върху първото лого, а второто го зарязах... Не знам как да постъпя, хем искам да е запомнящо се, дори натрапчиво, хем да е с определена доза стил... Благодаря и за оценката на бижутата. Вече им направих малко по-свестни снимки (снимах ги в шарени чинии) и като ги кача ще ги покажа на вас най-вече!!!
Благодаря на всички, които казаха по нещичко за логата, защото е хубаво да "се видиш" през чужди очи!!! Следвала съм съветите ви донякъде - ще установите сами накрая...
Акцент на някоя буква е мн добра идея и аз го мислих и пробвах, но не мога да нацеля нещо...

# 26
  • Мнения: 13 753
И малко ме е срам да се цепя от колектива, но Бети, аз харесах повече вторият вариант. Ако ти трябва само лого първия, но ако ще го използваш после за етикет втория.

 Peace
И аз така! Говорим за кафевичкото, нали!? Аз май поначало съм си привърженик на по-изчистени  откъм цвят и форма неща. И мисля, че Тейс е права - представи си го как ще ти стои на етикетчето и до бижуто!

Мими по-добре да пробва да отиде на зъболекар! Шега с тези неща не бива! Още повече, че имаме съвсем пресен пример!

Таня, съжалявам за колегата ти!

Пък аз не знам кого гоня newsm78 Май онази от лявата снимка в онагледяващите материали на Мариета ooooh!

# 27
  • София
  • Мнения: 8 348
кой пресен пример

аз ходих на зъболекар и м иказаха, че ич не им е ясно какво ми е
дадоха ми някакви неща за жабурчене и ме пратиха да си ходя поживо поздраво с препоръката да пия аналгин

и на мен повече втория вариант
а какво искаш да кажеш с имета/ логото

# 28
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Слави. Нали от зъби получава възпаление на лицев нерв, който засяга окото...

# 29
  • Мнения: 13 753
Мими, направи си снимка. Зъб може отгоре да изглежда добре , но отвътре да е с дупка или под старата пломба да има нов кариес.
Може да са венците!
Може и да е възпаление на слюнчена жлеза. Къде точно те боли?
Може разбира се и  нещо на нервна почва да е, но все пак щом те държи цяла седмица, не трябва да се помайваш и да чакаш.

Къде сте? Защо ви няма никакви Sad

Общи условия

Активация на акаунт