Рицарки на бялото кантарче - 23.04.-29.04.

  • 23 603
  • 943
  •   1
Отговори
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Акция "Анти-грух" набира скорост!
кантарите полудяха - стрелките шеметно хвърчат надолу:


Преминава се стремглаво от една категория в друга:
 

Целта оправдава средствата. Затова - грабвайте и .

Наблегнете на , , .

И да не сте посмели да посегнете към , защото ще пляскам през пръстите...


Старата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182532.0

# 1
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит рожден ден, Айче! Много здраве, благополучие, любов и прекрасни изживявания!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Честит Рожден ден Айче!
Много щастие, любов и късмет!




Първа(в темичката)!  Whistling

# 3
  • Мнения: 1 183
Айче, Честит Рожден ден!
Няма значение каква е цифрата, важен е празника!
Той си е лично твой и трябва да му се радваш!
А пък нали знаеш: основни елементи на щастието са:
нещо да правиш, нещо да обичаш и нещо, за което да се надяваш.
Мисля че при теб са налице, така че бъди щастива!

Аз вчера изкарах на ударен Дюкан: две кафета с малко обезмаслено мляко, едно кисело мляко 0,1 с осевени трици, едно филенце от пиле и вечерта ядох риба на скара. Водата мина три литра.
Кантара днес ме показа с малко плюс, ама то е защото три дни не спрях да ям и да пия  ooooh!
Реших че ще се тегля чак към петък, дано устискам.
Ох дайде предложение какво да сготвя довечера, ще имам гости а искам да е диетично, ама да не си личи, че те едниии.
Приятна седмица на всички и много минуси пожелавам

# 4
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

Ох дайде предложение какво да сготвя довечера, ще имам гости а искам да е диетично, ама да не си личи, че те едниии.
Някакви месища на скара + салати /зелена, шопска, друга/. За десерт - сладолед, плодова салата...

# 5
  • София
  • Мнения: 8 348
Честит рожден ден Айче

Нека всяка твоя мечта да се превръща в причина да се похвалиш със щастието си.


А сега да се пооплача аз малко. Работата ми върви прекрасно, освен дето е много. Но го закърших здравословно и болезнено и направо ми идва да си отрежа главата от седмица и нещо. Чакам да ми мине, а то неще и направо мани
Няма да си отчитам килограмите, щото не е за разправяне.
Но от днес се стягам пак и съм
чесна дума стриктна.

# 6
  • Мнения: 2 040
Айче  Hug

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

 bdbaloni newsm51
ЗДРАВА, УСМИХНАТА И ЗАОБИКОЛЕНА С ЛЮБОВ!


Мариета - супер тема  - ставаш много добра   bouquet

Ей, момичета - тая седмица се очертава с много приятен край  Grinning
Мислете си за това по време на работните понеделнишки гадости  Mr. Green

На мен ми се оформя излизане извън софия и съм на 7мото небе  Laughing

# 7
  • Мнения: 384


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АЙЧЕ!!!

Желая ти здраве, защото винаги е нужно! Желая ти щастие, защото никога не стига! Желая ти любов - тя никому не пречи!

И без такива - "някакви си 43". Нали сме наборки. Аз вече ги навърших през февруари. Смятам, че 40-те са най-хубавите и най-силни години за една жена. Така че, горе главата! Ще празнуваме, разбира се.

А сега за отчета: вчера бях много режимна, даже прекалено, но с ккал не мога да се оправя и това е. Пак са малко. Затова пък местя линийката с 1 кг. надолу.newsm44
Желая на всички лек, ведър, спокоен, воден, неизкусителен и пр. ден!!!
  Kissing Heart

# 8
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152

Ох дайде предложение какво да сготвя довечера, ще имам гости а искам да е диетично, ама да не си личи, че те едниии.
Някакви месища на скара + салати /зелена, шопска, друга/. За десерт - сладолед, плодова салата...

Това е "менюто"  Mr. Green Или риба, но в случай, че си сигурна, че гостите ядат риба, че има и такива, които не обичат.

# 9
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
Милата ми Айя! Hug Честит рожден ден! Толкова много те харесвам и обичам! Желая ти много щастие и късмет! Здраве и любов!
Така добре те разбирам, че не искаш да празнуваш,...аз също. Той празникът е в сърцето, в погледа на близките, в тяхното щастие...  bouquet

По темата - много съм прегрешила вчера. Обаче - нищо! Беше въглехидратно зареждане. Обаче много добре се представих в кухнята, опитах, така беше!

Ж,  Hug Внимавай с драстичностите.
Повод за този ми апел е вчерашният инфаркт на мой колега, с когото работим и забележете - все още няма 30 години. Всички работим динамично, на педал, денонощно, хабим много нерви, психически и физически усилия! Най-малкото, което можем да направим за себе си е да се храним правилно! Не казвам, че това се е случило заради неправилно хранене, просто може да е един от факторите при всеки от нас. Няма застаховани. Често си казваме - аз едва ли ще стигна до пенсия (не бъркам, нали). Въпроса вече не е за времето на пенсия, отговорни сме за поколението, което сме създали!
Извинете ме, ама съм и притеснена след случката, и още повече решена да стопя и последната тлъстинка, обвила сърцето ми! За тези пък по талията - няма никакъв шанс да оцелеят. Но ще го направя бавно, без риск!
Лек ден и ...умната! Защото сте ми скъпи. Hug


Мими, какво закъса сега ти?

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 10:43 от tanita_ko

# 10
  • Мнения: 9 865
Честита ви нова тема!!!
Само дето моята акция за отслабване нещо не върви много добре. Изморена ли съм, кво ли... Не ми се приготвя храна, не ми се носи в работата...
Единственото хубаво нещо е че спортувам доста по-активно и веднага си има резултати. От крема на Дева и масажното ми олио целулитът ми зачезна... и стриите са малко по-незабележими...
Никакви дрехи не купувам докато не сваля пак поне 2 кг.
Хич и не ми се дават мерки - същите са + 2кг., ама Мариетке, моля ти са не ми ги пиши...

# 11
  • Мнения: 684
Здравейте и от мен :hug
Айя ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН newsm59  bigdance2
За днес мацки съм на две кафета Витаголд,за обяд съм си приготвила таратор и една консерва Ропотамо с пресен лучец,след обяд айрянче и пак таратор newsm78успех на всички ви тая седмица!  bouquet

# 12
  • Мнения: 4 447
Пинки, мисля, че имам книгата на Норман Уокър за соколечението. Обаче книгата, не в електронен вид. Ако имаш конкретно питане може да ти помогна, но оначе не се наемам да я преписвам на компа! Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 8 348
Ами боли ме лявото чейне от вече почти седмица
и небцето ми беше нещо възпалено и подуто
и ме боли така, че чак и главата ме цепи

а не мога да пия аналгини и ацефини по цял едн и нощ и изобщо мазало

# 14
  • Мнения: 256
Айче Честит Рожден Ден Желая ти страшно много щастие и обич
 Здравейте и от мен. Кантара никакъв не мърда - седи си межди 73 и 74 но дънките ми оширочават. Миналата седмица такика хорца му ударих особено вчера и явно от тях и от колелото фигурата ми се е променила , въпреки че кантара не е мръднал. Иначе кога ям режимно кога не но като цяло съм доволна от себе си. А сега имам и тема за размисъл - свурзана е с нова работа и трябва да взема решение до няколко дни - в момента пресмятам плюсове и минуси newsm78

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 11:27 от onka

Общи условия

Активация на акаунт