Случвало ли Ви се е мъжа Ви да ви накара да се почувствате неловко и кофти?

  • 1 605
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 072
Мъже, какво да ги правиш. А ние защо винаги се чувстваме на пистата пред старт линията и готови за състезание????

Не се чувствай кофти. Ти си победила, защото той е с теб. Ако искаш да направиш победата още по-голяма, направи го по-щастлив от колкото е бил с нея. И ефектните блондинки губят понякога.

Лека бременност.   bouquet

# 16
  • Мнения: 660
да всички сте прави,може би хормоните ми играят яко сега в този период  и съм изревнувала без да е трябвало,по принцип не съм ревнива,защото държа на себе си а и се харесвам,но някак ми стана много неприятно и кофти за първи път така ми се случва и затова реших да видя как мислят другите жени-мами за тези работи,мерси за мненията ви,помагате ми да виждам грешките си,защото сам трудно може да ги намериш и видиш:) Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 4 423
Ами как да ти кажа, аз лично ходя на гости в бившата му приятелка, тя идва в къщи и въобще не приемам това за нещо ненормално, той по същия начин си говори с бившия ми мъж( на когото настаящата съпруга идва в къщи много често, разхождаме си бебетата заедно), помага му да си напарви колата и все такиа човешки неща.
Не съм се почувствала зле от запознанството си с бившата му, просто всичко е минало и сега е приятелство.
Но, може би аз съм по различнен човек, с други разбирания... Thinking
През цялата ми бременост, тя се радваше искренно, а сега умира за Джули - първия път когато я видя още в болницата плачеше с глас от радост!

# 18
  • Мнения: 8 999
Е как може една жена да се чувства неловко от това, че е бременна! Ако ще и сто "бивши" да бяха се наредили пред мен, коя от коя по-хубави, аз пак бих била най-горда от факта, че е избрал мен, за да родя децата му, а не някоя от тях. Когато бях бременна, с такова самочувствие си пъчех тумбака, че не забелязвах нито бивши, нито бъдещи, нито евентуални, нито предполагаеми.

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 804
Е тука са изпаднали едни препинателни знаци, добре, че ги намерих да ги сложа в темата.

..,..;!?,,.:;!!..,,,,,!

# 20
  • Мнения: 3 268
Е,поне е била бивша.На мен се е случвало и по-лошо....Не се впрягай,просто изчакай още 2-3 месеца и всичко ще се оправи.Ти отново ще се почувстваш желана и красива.Всичко е от хормоните.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Аз май не съм изпадала в подобна ситуация. Но мисля, че всичко, което си написала тук трябва да бъде казано и на мъжа ти. Човекът може наистина да е искал да се изфука с теб, но мъжете по принцип са малко недосетливи. Едва ли му е дошло на ума как ще се почувстваш ти. Така че най-добре му кажи. Бременна не бременна, той трябва да знае кое те наранява и кое не.

# 22
  • Мнения: 47 962
съгласна съм с baibibi
фукай се с това че си бременна, че си щастлива с мъжа ти, а и не го мисли толкова, мъжете са доста недосетливи понякога и едва ли е искал да те засегне!

# 23
  • Мнения: 168
И аз мисля като останалите момичета. Хормоните бошуват в теб и вероятно заради това си се почуствала така. Позволих си да отворя  линка, който си дала - та ти си едно прекрасно момиче и намирам, че коремчето ти е супер, мога да кажа, че си направо секси. Не се поддавай на негативни емоции, русата мадама е бивша, ти си номер 1!

# 24
  • Мнения: 3 674
Мила iranikolova Нима гримът и фигурата са толков от зна4ение? Не мила ти си била прекрасна дори и без грим,сладка бременка.....и си била ЖЕНА МУ.  А тя коя е БИВ6А... Вси4ки ние сме имали БИВ6И..нали Grinning
А кой носи неговото беб4е?Не ТЯ  а  Ти. Grinning ака 4е я горе главата.  Flutter  Ами той е избрал тебе и ти се една 6тастливка. Това е най-важното Heart Eyes
А какво си мисли другата...ли ,не би трябвало да те притеснява.Може би много би  искала да бъде сега на твоето място....

А твоя е искал да я види само като приятел и от любопитство....така 4е не си навивай глупости в глави4ката.  Wink Не мисля 4е е искал да те злепостави.Освен това помисли..ако е искал не6то друго ..6те6е ли да те вземе с тебе  на сре6татат и да И покаже  на другата неговата любима жени4ка Wink

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 16:42 от roza66

# 25
  • Мнения: 1 517
Да.
Чувствала съм се неловко от нещо, което аз съм направила и съм го засрамил и обратното - той е сгафил и с това ме е карал да се чувствам кофти.

# 26
  • Мнения: 1 733
Веднъж ме накара да се чувствам неудобно,но историята не е чак толкова интересна. Като цяло се държи добре. Ира, не се притеснявай толкова! Приеми,че мъжът ти може пък да е искал да се изфука с теб!

Общи условия

Активация на акаунт