Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Задълженията ни са разпределени. Въпреки че отглеждането на едно дете не са само задължения... За дъщеря ми са безеценни миговете, когато баща й се прибира от работа и започват да играят. Може да е един час дневно, това е тяхното време.

# 16
  • Мнения: 11 607
Помага Peace

Какво да кажа и откъде да започна.....Помага за децата, помага за пазаруването.....Но и като не помага не му се сърдя, защото все пак аз съм си в къщи и близо от 11 год. само той работи...

Само  ще кажа,че аз имам ден,в който да бъда с приятелки, а той гледа децата. И това при нас е традиция от години.......

# 17
  • София
  • Мнения: 3 679
Много помага - и за детето и вкъщи.

# 18
  • Мнения: 508
Ако не беше той, първия месец щях да лудна. Независимо, че работи, първия месец , когато бебето се будеше най-често, дежуряхме на смени. След 9 часа, когато вече незнам къде се намирам, само ставах да кърмя и после се просвах като труп. Той уригва, носи, люлее, приспива.. и така до 4 часа. След 4 ставах аз, че все пак е на работа. Е, това е една малка част от помоща му. Сега вече сме по-големи и няма път, когато бебето по някаква причина да се разплаче през ноща и той да не попита " Искаш ли помощ?" Малко или много , за мен е важно, че прави услилие. Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
А колко нервни кризи преживя...малееее? #Crazy #Crazy #Crazy Joy Shocked

# 19
  • Мнения: 2 407
Да! Помага във всичко хранене, къпане ,разходки.

# 20
  • Мнения: 498
Да,помага страшно много.Въпреки че с някои неща още не е перфектен!  Grinning Само още не може да свикне като бебчо непрекъснато плаче и малко се нерви. Mr. Green

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Ако,той не помага кой тогава newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 632
помага страшно много,винаги може да разчитам на него не само за отглеждането на децата,но и за всичко останало

# 23
  • Мнения: 96
Когато си е в къщи ми помага страшно много, но това се случва много рядко. Почти постоянно е на работа и аз съм си сама с децата

# 24
  • София
  • Мнения: 6 011
Извинявайте,мили мами,но винаги думата "помага" за таткото много ме дразни!Какво значи точно "помощ",при положение,че и двамата сме родители на детето/децата ни?Според мен мъжът е ДЛЪЖЕН да отглежда поколението си не по-малко от жената и не приемам доводи,че работел и бил уморен и т.н.
Ясно е,че когато е на работа стоя сама с бебето ни,но когато се прибере му връчвам бебо и сядам пред компютъра или правя нещо друго.В този ред на мисли-моят мъж е баща и просто поема бащинските си задължения! Hug

# 25
  • Мнения: 6 461
Да ,Помага ми за децата.
Когато не е на работа... Heart Eyes

Отделно пазари и удря едно рамо в домашната работа из къщи Flutter

# 26
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Да - винаги каквото го помоля да направи - никога не се оплаква.
Той милия работи по 12 часа на ден и е направо като пребит като се прибере, но никога не се оплаква и сменя памперси, а също и помага с къпането.
А пък ако не беше той, сигурно гладни щяхме да умрем в къщи - той е готвача на семейството. Не само готви, но и си изчиства кухнята ... СТРАХОТЕН МЪЖ!!! ОБИЧАМ ГО!!! newsm51

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 06:15 от TarikMom

# 27
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Е, стига бе! Направо се комплексирах - то всички мъже тук много помагат. Само моя ли не се включва толкова? Чак готвят и простират.
Моят помага, но не чак толкова и определено след като изрично съм помолила. Не се оплаквам, имам си уста и ползвам по предназначение.

# 28
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Е, стига бе! Направо се комплексирах - то всички мъже тук много помагат. Само моя ли не се включва толкова? Чак готвят и простират.
Моят помага, но не чак толкова и определено след като изрично съм помолила. Не се оплаквам, имам си уста и ползвам по предназначение.
Mr. Green за моя трябваха към 2 години за да го отуча от лошите му навици и след това към година и половина се е учил, че има някъкви задължения Mr. Green
И сега не е перфектен, обаче колко труд да го науча да простира и да готви, съм хвърлила само аз си знам Peace

# 29
  • Мнения: 131
Помага много , макар че аз гласувах недостатъчно, защото ми се иска по-често да излизаме заедно. Иначе той се занимава с къпането и след това с обличането на малкия, мие чинии, пазарува , пуска прахосмукачката и така.

Общи условия

Активация на акаунт