Тест за бременност...конкретно питане

  • 5 021
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
Преди няколко дни бях 90% сигурна че съм бременна след като видях този тест   http://images16.snimka.bg/002658100-big.jpg
Направих го след 1 ден закъснение(м/у 12 и 15 ден след ову)

3 дни след това -МЦ
Вече никога няма да правя тест по рано от седмица  закъснение!!!
Дано при теб е верен!!!!!

# 31
  • Мнения: 1 792
момичета не се разтройвайте.много често има оплождане и бременност които обаче по една или друга причина не са успешни.това се казва естествен подбор.случва се на много жени но ако не бързаш с тестове и ако не го искаш много силно не си следиш симптомите и много често жените неразбират за тези случаи.не съжалявайте за нищо-имало да става.успех за напред.всички ще успеем рано или късно Hug
Славена какво става с теб.какса нещата.

# 32
успех Славена!
напиши какво става с теб
Аз се чудя за себе си...
Значи - предния път ми дойде на 1 април. Обикновено цикъла ми е 32 дни с овулация около 19-20ден.

Този път на 19ти ден имах белтъкообразна слуз, което уж е предвестник на овулация. Правихме усилено любов и така.
Днес ми е 24-25 ден от цикъла... обаче от 3 дни имам много неприятни нон стоп менструални болки ниско долу. А не идва...
Но е рано да идва, очаквам си цикъла към 1 май - т.е. след 1 седмица...

Възможно ли е пък да съм забременяла и затова да имам такива менструални болки - пия ношпа, когато ми писне - защото това е поцял ден... обикновено напоследък не ми идва така болезнено - не разибрам.

Излезнаха ми и пъпки по лицето.
Направих тест вчера  - отрицателен, обаче по принцип е рано - т.е. това са 4-5 дни след овулацията.

Възможно ли е пък да ми дойде по рано със седмица? но пък толкова скоро след овулацията....

а иначе нямам напрегнати гърди, сигурно ще ми идва  Rolling Eyes Confused
а искам бебееее

кажете какво мислите? newsm78

# 33
Здравейте момичета  Hug
Днес зацапване нямам, нито болки имам, положението е все едно и също.
Обадих се на лекарят ми и се разбрахме в петък да отида да ме прегледа, нищо че е рано ей така за мое успокоение, стискайте ми палци, че ми е едно свито в корема  Confused
По принцип знам, че не е хубаво да се правят толкова рано тестове за бременност, но любопитството в мен надделя  Embarassed
Моля се всички скоро да се похвалим с две плътни чертички и после с едни прекрасни бебоци  Praynig Hug
Ще ви пиша пак като има някакво развитие   bouquet

# 34
  • Мнения: 1 792
Палачинка.абсолютно всичко е възможно.за да няма изненади,чакай да ти закъснее и тогава прави тест.а и всички признаци които описваш може и да са за бременност но може и да са ПМС.такаче успех и не се втурачвайте излишно,ако има бебе то има нужда от спокойстие.успех Hug

# 35
да, разбира се каквото е писано ще стане... ако пък дори има бременност и организма я изхвърли значи така трябва пак...
обаче надеждата е страхотна... така ми се иска... ще се опитам да не мисля за това

Славеннка!!! миличка! стискам палци!  Praynig

# 36
  • Мнения: 1 792
да да съгласна съм.надеждата е страхотна а тръпката невероятна Grinning

# 37
  • Мнения: 280
Здравейте,
имам въпрос на който не мога да си отговоря сама и за това търся вашата помощ и подкрепа   bouquet
За последно ми дойде на 28-ми март и тези дни очаквах редовната си менструация, но вчера имах леко кафеникаво зацапване, което спря, днес същата работа  ooooh!
Реших да си взема тест, за да проверя със сигурност как стоят нещата, но резултата малко ме обърква, защото втората линия не е толкова плътна и наситена като контролната  newsm78
Прилагам и снимков материал и искам да ви попитам рано ли е да се радвам, или да изчакам няколко дни да ми закъснее и пак да направя тест?
А кафеникавото зацапване имплантиране ли означава или какво?
Малко объркано го написах, но ще ме извините   bouquet
Честито - бремеменна си  bouquet Трябва доста да се пазиш и намати напрежението и успешна бременност

# 38
  • София
  • Мнения: 3 271
Мога само да ти кажа - ЧЕСТИТО!! Та тя си е доста ясна тази втора черта Hug

# 39
  • Мнения: 364
Здравейте момичета  Hug
Днес зацапване нямам, нито болки имам, положението е все едно и също.
Обадих се на лекарят ми и се разбрахме в петък да отида да ме прегледа, нищо че е рано ей така за мое успокоение, стискайте ми палци, че ми е едно свито в корема  Confused
По принцип знам, че не е хубаво да се правят толкова рано тестове за бременност, но любопитството в мен надделя  Embarassed
Моля се всички скоро да се похвалим с две плътни чертички и после с едни прекрасни бебоци  Praynig Hug
Ще ви пиша пак като има някакво развитие   bouquet

Пиеш ли нещо? Ако пак ти зацапа, обади се на доктора и го попитай, дали да не пиеш Дуфастон!!!
Лягай и не мърдай от леглото! Не вдигай нещо над 1 кг., по-добре нищо не вдигай!!!! Забрави за готвене и чистене временно! Дистанционно или книжка и в леглото!
Успех! Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 1 209
Славена ЧЕСТИТО! ЖЕЛАЯ ТИ ПРЕКРАСНИ ДЕВЕТ МЕСЕЦА... Пази се... Ние стискаме палци в петък и доки да те поздрави  Praynig

pala4inka, по спокойно го давай, всички тук знаем, че тези 14 дни след уво са най- дългия период на цикъла... Успех... и дано болките не са менструални   Hug

# 41
  • Мнения: 1 391
Стискам палци, момичета!

# 42
при мен развитието е, че ми става все по-лошо, гади ми се, оригвам се, с тенденция аха аха да повърна.... втриса ме тая вечер, ужасно ми се спи от 21ч и детето ми се катери по мен, а аз не мога да мръдна, нито имам желание даже да я нахраня /тя е на 2.5г/
Направо съм като труп. Болката в матката ниско долу е малко по-лека от вчера, но продължава да я има незабележимо...
Цял ден не ми се ядеше много, обаче като си взех детето и се прибрахме изведнъж придобих зверско чувство за глад и се натъпках с 2 кремвирша сурови.... и хляб  - нещо което никога не съм правила...  Sick
Може и да ми идва, или да се разболявам, не знам - обаче е рано още - трябва да е след около седмица, знам ли и аз....
дано скоро се разбере Crazy

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 1 710
Славена, Палачинка, с всичка сила ви стискам палци и на двете да има бременност и всичко да бъде наред! Мисля, че при Славена е станало, само дано няма някакво усложнение newsm10. Пишете и двете какво става.
И аз чакам на 1-ви да не ми дойде, ама като гледам си имам признаци за М, така че май няма да имам късмет Cry. Ех, а такива надежди възлагах този месец...
Късмет на вас!!!  bouquet

# 44
  • Мнения: 980
Славена, и на мен ми се слу4ва в момента същото. Трябваше да дойде... в4ера, но имах силно zацапване във вторник. Направо си поте4е и zацапа една превръzка и после.... нищо  Confused миналия месец пак така ми дойде_ zацапа и след ден се сети да текне. Но сега ве4е трети ден няма и помен от цикъл  Crazy а гърдите ми ще се пръснат и едва кретам, 4е ме болят от всяка стъпка.  ooooh! днес направих тест4ето и се появи мнооооого бледа 4ерти4ка и се ококорих еи така  Shocked zащото не сам бебеправила с умисъл, а то виж 4е станало  Sunglasses сега седя вкъщи и умувам и пресмятам кога е била овулацията и кога е би могло да се слу4и  Thinking  та се zамислям утре и една температра да премеря, въпреки 4е при едва ли ще има файда след като досега не съм мерила и нямам баzа zа сравнение  newsm78 абе, важното е да се zанимавам с нещо, zа да не лудна  Crazy
стискам палци и на Славенка и на Пала4инка Hug

Общи условия

Активация на акаунт