Само аз ли виждам рекламата на 2 be?

  • 4 316
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Ясно...Ренци, Сопрано и Ред Шу са жертва на халюцинации. Очевидно са паднали жертва на конспирация срещу устоите на форума - модератор, мъж и обитателка на Красива мама. След това вероятно трябва да очакваме жертви и от другите форуми. Завземат ни изотвътре.

# 31
  • Мнения: 920
Пак се отворихме на реклами,а. Аз наскоро забелязах много ценна. Тъкмо се бяхме събрали около масата и един нежен глас ме попита Ти изака ли се? След чревния тракт на бабата и подпръцкващата кючекчийка, тази ми е любима.

# 32
  • Мнения: 1 533
Ясно...Ренци, Сопрано и Ред Шу са жертва на халюцинации. Очевидно са паднали жертва на конспирация срещу устоите на форума - модератор, мъж и обитателка на Красива мама. След това вероятно трябва да очакваме жертви и от другите форуми. Завземат ни изотвътре.

ССФ не гледа реклами, по време на рекламите тя уплътнява времето си я с простиране, я с икебана ...за тия тримата ще си премълча, хм, реклами гледали, а?

# 33
  • Мнения: 677
Ред Шу, Ренци  Hug
Ще ви пиша на лични, трябва да почнем да изследваме защо само на нас я пускат тази реклама! Рожденни дати, съзвездия, всичко е важно, а най-важното е да не се предаваме! Няма да ни победят!

# 34
  • Мнения: 72
АБЕ Я СЕ СТЕГНИ,БЕ! Whistling

# 35
  • Мнения: 1 533
Ред Шу, Ренци  Hug
Ще ви пиша на лични, трябва да почнем да изследваме защо само на нас я пускат тази реклама! Рожденни дати, съзвездия, всичко е важно, а най-важното е да не се предаваме! Няма да ни победят!


Но най-важен е часът на раждане, две минути да сбъркаш и отиваш в друго съзвездие. Нека всичко да е точно, а?

# 36
  • Мнения: 677
Калина, радвам се, че вникваш в положението, все пак, ако се сещаш коя параноя ме тресе  Hug

# 37
  • Мнения: 5 577
 Shocked Аз пък имам друг проблем - снимаха реклама на ксерокса дето поработвам, и естествено аз много се тиках в кадър.  Blush Казаха, че ще излъчат малко и мен - как копирам и стоя на бюрото на компа (добре, че не снимаха монитора, че беше бг-мамма  Laughing ).
Снимаха, рекламата е готова, по голяма русенска телевизия върви. Казах на всички познати да я гледат, един приятел е видял рекламата, но само той.  Close
Защо само той? И защо не може да ме познае, мислел, че е колежката?  Shocked
Аз ли съм или не съм на тази реклама? И защо само един приятел я вижда, при все че съм казала на всички де що познавам и следят?
Дали съдбата показва нещо за мен и него? А дали и как не са сложили колежката на рекламата, която дори я нямаше него ден?

Моля невиждащите рекламите да пишат на мен.  Crazy

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 09:18 от Въргалия

# 38
  • Мнения: 603
Ясно...Ренци, Сопрано и Ред Шу са жертва на халюцинации.
Или са пушили заедно еднаква трева?! newsm78

# 39
  • Мнения: 3 034
Супер, сега вече и по рекламите се зарибявам.

# 40
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Тревата не прави такива неща.
Нещо друго са пушили...

Притеснителното е, че Барабалекс не е била с тях явно.
Хм....

# 41
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сопранов, страдаш от безсъние, а? Ти Барбалекс нямаш ли си, та гледаш реклами? Скуката идва след брака, за вас е рано Mr. Green

# 42
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Shocked Аз пък имам друг проблем.......

Върдж, най-вероятно в друг ден са идвали и са заснели истинската реклама  Mr. Green Тази е била само за пред теб, защото те знаят, че палиш от четвърт оборот и ще гръмнеш ксерокса ако не те изтъпанчат теб на рекламата. Пусната е само 1 път на тв-то на твоя приятел, за да има свидетели, че уж ти си в рекламата, а междувременно по кис/делта тече истинската реклама. Всичко това е само началото на заговора срещу теб и за бъдещото повишение на колежката в "шеф на ксерокс-а"   Joy

# 43
  • Мнения: 505
Ако ще протестирате, може ли да споменете дума - две за оная на Орбит, дето една леля взима една мръсна тава от мивката, обира мазнотията от нея с филийка и си я изяжда? Повръща ми се всеки път... Ясно ми е че рекламите им са пародии, ама... Не е сполучливо, някак.
[/quot]
От тая реклама ми идва да  Sick

# 44
  • Мнения: 412
 Thinking Добро утро!
След като търпеливо прочетох всичко дотук,
правя достоверно предположение,
че Т.С. има творческо или комерсиално участие във въпросната реклама,
и  в момента прави бъз,
за да получи директна обратна информация...
Какво е обратното на директен маркетинг?
Директен форуминг или фор роуминг, фор ромпинг, а?  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт