6то училище

  • 1 064
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
И моят въпрос е ясен-мнение за училището  Hug
Не намерих нищо с търсачката, затова моля за вашето мнение.

# 1
  • София
  • Мнения: 900
За кой клас питаш?!

# 2
  • Мнения: 266
Синът ми догодина /2008/ ще е първи клас и ако реша да го запиша там, есента ще го запиша и на предучилищна в 6то, та затова трябва да се ориентирам отсега.

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Това е моето уœилище
от 1 до 8 клас бях там, ама минаха едно 20сетина години оттогава Mr. Green откакто бях 1 клас тоœно 23 години всъщност Mr. Greenмалеее ooooh!

инаœе може би малко хора знаят но директорката е бившата дружинна ръководителка от мое време, леле като си спомня само Партията и само Партията, сборове и т.н.

# 4
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ива Спасова е директорката.

Вярно, че беше дружинна.

Миналата година ходихме с моя колежка, да разпитваме за първи клас за нейното дете, и Ива взе, че си ме спомни, защото и аз см учила там.

Иначе добри неща разказа за училището, аз също си мисля да запиша Луси там, когато дойде време.

# 5
  • Мнения: 213
Беше чудесно училище, но това е информация отпреди много години - и аз съм учила там  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 900
Имам инфо, от преди две години  Wink

Моят адвокат ми го препоръча - добро училище е!!!  Peace Peace Peace

# 7
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
хайдеее събрахме се, 6-то училище Simple Smile
аз умишлено не написах името на Ива Wink

# 8
  Аз съм на 24 години и съм учил в 6-то. Навремето, 6-тж у-ще беше най доброто основно училище смея да твърдя в българия. На олимпиядата по математика в 7ми клас класирахме за последният кръг толкова ученици колкото училищата м цяла софя взети заедно. От 27 човека паралелка не си спомням някой да не е влезнал, ако не в елитно то поне в прилично училище след 7ми клас. Е черни овци има навсякъде, но бяха малко.
  Има и една подробност, препоръчително е да набутате по някакъв начин децата си в А клас. Там са леко подбрани. Поне навремето беше така, вече може да го няма това нещо.
  Абе кой знае как са се променили нещата. За мен това си остава най доброто училище. За това и толкова добре се оправям с живота Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт