Блондинки - начин на поддържане

  • 12 316
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
Може да си направиш кичури - в началото. Апосле може и с боя - не изгаря толкова и става по - постепено Joy

# 16
  • Мнения: 5 362
Просто трябва да намериш "твоята" си боя...

Някои успяват от раз, на други им трябва време докато улучат техният си цвят...Аз съм доволна от моята боя, но много хора, на които съм я препоръчвала ми казват, че стават жълти от нея. Всичко зависи от основата, тоест естественият цвят и нюансите му!
Точно така си е Peace
Според мен действай направо с обезцветител и после с боята.

# 17
  • Мнения: 3 576
И аз съм на мнение, че хубава руса коса се прави само от специалист и професионална козметика за поддръжка.  Naughty

Изключение правят естествено русите, които с каквато и боя да се навапцат става добре.

# 18
  • Мнения: 656
 newsm45
Пишете всичко това за да ме откажете....

# 19
  • София
  • Мнения: 498
Може да си направиш кичури - в началото. Апосле може и с боя - не изгаря толкова и става по - постепено Joy

Преди време аз точно така направих ...и след това като израстнаха много сложих светъл цвят отгоре и стана доста добре.
Но най-добре е първият път да е на фризьор, има си някой тънкости.
Успех! Simple Smile

# 20
  • Мнения: X
newsm45
Пишете всичко това за да ме откажете....
Няма такова нещо.Ти май не четеш добре Joy

# 21
  • Мнения: 601
newsm45
Пишете всичко това за да ме откажете....

Не, бе човек! Просто най-добре да те прави фризьор. Аз съм "ЗА" русото! Как!?! Нали и аз съм блонд - вдигам веднага двете ръце "ЗА"!
Аз съм с тъмно руса коса и ходя от време на време да си сложа тук-там по-бели кичури. Дори и за тези 5 кичура пак не бих рискувала да се клепам сама.

# 22
  • Мнения: 656
Значи първо - фризьор, а после - каквото сабя покаже.... или ножица....

# 23
  • Мнения: 5 539
Откажи се. Щом нямаш възможност да посещаваш фризьор поне веднъж месечно, се откажи от русото. Да постигнеш добър ефект вкъщи е почти mission impossible Confused Като бивша изкуствена блондинка ти го казвам Peace

Що бе...Аз си се правя в къщи и изглеждам повече от добре  Wink

Бубе, на теб основата ти е сравнително светла. Поне така ми се струва от снимките де. Ти направо си си тъмноруса и се правиш светлоруса, което е по-лесно. Права ли съм?

# 24
  • Мнения: 1 313
както са те посъветвали , по-добре е първия път да те боядисва фризьор и то добър. Той ще ти  даде насоки как да поддържаш цвета и какво да правиш. Има различни продукти за поддържане на цвета и убиване на жълтото- специални шампоани, балсами, маски,пяна... и много други, повечето са със син цвят.

# 25
  • Мнения: 477
Не се отказвай ! Peace
И аз се правя сама вече почти 10 години, много бои съм пробвала, смесвала и какво ли още не, докато си открия " моята " боя и цвят !
Цветът ми  е страхотен , фризьорката ми се "консултира " с  мен и много често дори непознати жени ме спират и ме питат с какво се правя !
Имай търпение, може да не се получи от раз, но всяка коса е специфична и ако си упорита ще намериш и "твоята" боя !
Успех ! newsm10

# 26
  • Мнения: 601
Не се отказвай ! Peace
И аз се правя сама вече почти 10 години, много бои съм пробвала, смесвала и какво ли още не, докато си открия " моята " боя и цвят !
Цветът ми  е страхотен , фризьорката ми се "консултира " с  мен и много често дори непознати жени ме спират и ме питат с какво се правя !
Имай търпение, може да не се получи от раз, но всяка коса е специфична и ако си упорита ще намериш и "твоята" боя !
Успех ! newsm10

Дай някоя снимка, Вокс, че ме заинтригува!

# 27
  • Мнения: 477
Не се отказвай ! Peace
И аз се правя сама вече почти 10 години, много бои съм пробвала, смесвала и какво ли още не, докато си открия " моята " боя и цвят !
Цветът ми  е страхотен , фризьорката ми се "консултира " с  мен и много често дори непознати жени ме спират и ме питат с какво се правя !
Имай търпение, може да не се получи от раз, но всяка коса е специфична и ако си упорита ще намериш и "твоята" боя !
Успех ! newsm10

Дай някоя снимка, Вокс, че ме заинтригува!


Скоро ще пусна, нямам качени на PC - то !

# 28
  • Мнения: 1 227
newsm45
Пишете всичко това за да ме откажете....

Няма такова нещо, щом си решила да бъдеш руса, направи го.
Аз самата тръгнах по този път преди 2 седмици и сега съм с меденозлатен цвят на косата. Тъй като косата ми е много здрава аз първо се обезцветих, но без да прекалявам - оставих се жълтооранжева. Отгоре сложих не много светла боя. След две седмици ще боядисам с по-светла боя цялата коса. И така докато постигна желаният цвят. Тогава ще боядисвам само корените.

Ако не искаш да се обезцветяваш има и друг вариант: Боядисваш се със светло кестенява боя и през месец преминаваш към по-светъл цвят. И така докато стигнеш до русото.
Това са вариантите, за които знам - и двата не са много бързи, но са сравнително щадящи към косата.

А ако искаш веднага да постигнеш русият цвят - трябва ти екстремно обезцветяване, което да ти се направи от добър фризьор. Но този вариант е много вреден за косата
  bouquet

# 29
  • Мнения: 274
моята съседка до преди 3-4 дена беше с червена коса,а вчера се появи с руса е не от най-светлото русо като моето, но си е блонди и тя вечее та сподели, че си купила някакъв обезтветяващ прах на Christian of roma за към 20лв и с него много лесно сама си свалилаа боята и си изсветлила косата и после с боя светло руса пак няква италиянска и сама се е справила с попринцип трудната процедура...но моят съвет е - фризьор аз от катранено черна коса за около 2мес съм сплатинено руса без да ми изгори косата.

Общи условия

Активация на акаунт