Чувствате ли се "уморени от живота"?

  • 6 088
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Joy
От стреса в работата - си почивам с децата.
От умората покрай децата - релаксирам в работата.
Това е моето лекарство.


Същата история! Омагьосан кръг, от който за сега излизане няма!!!

# 31
  • Мнения: 1 364
Последните две седмици се чувствам много уморена. С нетърпение чакам четирите почивни дни.

# 32
  • Мнения: 14 486
не се чувствам уморена в никакъв случай.
стреса от работата /който при мене е постоянен и понякога огромен/, ежедневните грижи, сметки, организиране на разни неща свързани със семейния живот и т.н. ограбват страшно много идеализма ми и детското в мен. точно вчера се бях замислила че трябва да направя нещо по въпроса, напоследък почти не се спирам да се порадвам на облаците или раззеленените паркове...простата радост от това че си жив я губя някъде....

# 33
  • Мнения: 183
такова усещане че ще рухна всеки миг изпитвах месеци наред ,когато се разделяхме с бившия ми мъж,явно от емоционално натоварване беше,после....нещата се завъртяха...мина време и с новото си семейсто се чувствам добре е сега ежедневието ми е доста по-натоварено/с тридеца и работа/,но пък поемъм въздух когато се гушна в прегръдките на мъжа когото обичам и двамата гледаме спокойно спящите си деца Hug

# 34
  • Мнения: 1 568
Да и често ми се е искало да "сляза" от влака!

# 35
  • Мнения: 22 766
Да, мозъка ми е поне с 20 години отгоре Tired
Да,често съм уморена от живота.

# 36
  • Мнения: 1 404
Да, точно така се чувствам в момента TiredИскам да тегля една майна на всичко и всички и да си бия камшика нанякъде Close
Който е казал, че е удоволствие да обзавеждаш дом, е голям идиот Tired Нищо не става както искахме, нищо не става в срок, само опъваш каиша и налице - голяма кръгла нула. Вече дори нямам желание да живея в този апартамент ooooh!
Успокоих се,че не е само при мен.Намирам се в същото положение,но всички ми повтарят каква съм неблагодарница и как това били най-щастливите ми моменти-разбирай ремонт и обзавеждане Sick-а пък аз само се ядосвам и мрънкам.

# 37
  • Мнения: 12
аз сьм толкова уморена че се чуствам на 120 год,

# 38
  • Мнения: 217
Незнам,може и да си права...макар 4е  си мисля 4е доста хора се кефят от живота си и в БГ.  GrinningПоне познавам доста такива Peace Поне си мисля 4е не е от средата където живее6..а си зависи от 4овека. Има хора които са в 4ужбина...но не се кефят...Зависи какво иска6 от живота,може би.... Flutter

Естествено, че има хора, които са успяли да се реализират по нормален начин и в БГ. И се чувстваме добре тук.
Но пък има такива, чието основно житейско кредо е да мрънкат... Тях трябва да ги пратим в........ Тромсмьо  Twisted Evil
По темата -  рано ми е да се чувствам уморена... така или иначе, някой ден ще си почина от живота.

# 39
  • Мнения: 1 629
Нивгаж! Депресия или еуфория, все тая, но уморена не! Уморявам се само от себе си.

# 40
  • Мнения: 3 674
Но пък има такива, чието основно житейско кредо е да мрънкат... Тях трябва да ги пратим в........ Тромсмьо  Twisted Evil


Тромсмьо  Joy даааа...а може да ги пратим и в Сибир... та да видат те  Twisted Evil

# 41
  • Мнения: 1 299
Аз лично се чувствам адски изморена, но при мен всичко е емоции - твърде навътре взимам каквото и да е. Tired... Така че сега търся начини да се чувствам по-добре, като например
изкарвам цял ден в парка с приятели, лежейки на тревата, говорейки глупости и пийвайки нещо свежо  Hug ; ходя на кино Peace; или просто по магазините, не е нужно да купувам, само гледам и се смея на някои модни шедьоври  hahaha
Това много ми помага.  bouquet

# 42
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Понякога -да.  По точно съм прекалено емоционална и това ми пречи със сигурност , но ходи го избегни  де ooooh!

# 43
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
в повечето случай-не,но има моменти в които ме обземат такива настоения!

# 44
  • Мнения: 10 568
ДА.
Първо мислех, че е от майчинството и липсата на предишните социални контакти, и с нетърпение чаках да се върна на работа. Разведрих се за кратко, натресоха ми кофти шефка и се скапах. След месец и половина смених работата с друга, за която дори не съм мечтала. Детето ми е здраво, мъжът ми ме обича безумно, въпреки че съм такава вампирка, справяме се някак с живота.... Уж всичко ми е наред, а изобщо не се чувствам добре.  все искам нови емоции, нови неща и все нещо не съм доволна...
И моля ви - без съвети да пия витамини и т.н.... Само отговарям по темата.

Общи условия

Активация на акаунт