как да премахна коремчето и паласките

  • 6 108
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 231
мили мами,
  имам да сваля коремчето и да премахна окончателно паласките,но не знам как.Проблемна ми е само тази част на тялото и се чудя как да ги премахна без да се отрази по другите области на тялото.Ще съм ви благодарна ако ми кажете как

# 1
  • Мнения: 416
С фитнес.
В домашни условия - припомни си детството - с обръч!Изпитано е,действа!

# 2
С фитнес.
В домашни условия - припомни си детството - с обръч!Изпитано е,действа!
или пък с коремни преси-аз така ги боря Peace

# 3
  • Мнения: 1 986
 С ограничение на храната и много движение-разходки,упражнения...каквото си избереш PeaceТрудно/да не кажа-невъзможно/ се отслабва САМО на точно определени места ConfusedСвалянето на излишните килограми дава отражение и на лицето,ръцете,бюста/най-вече Cry/ и най-трудно-на ханша,бедрата и корема Confused

# 4
  • Мнения: 353
Съгласна съм за упражненията и за коремните преси.
Кои упражнения обаче са подходящи за гадните паласки?

# 5
  • София
  • Мнения: 3 054
Кои упражнения обаче са подходящи за гадните паласки?
Наклони на страни -  с неподвижен таз, усукваш се наляво и надясно в серии, като при наклон наляво плъзгаш дясната ръка нагоре по тялото докато свиеш в лакът, за да издърпаш максимално съответната страна. Ако комбинираш с гирички (или бутилки минерална вода) в ръце - още по-добре. Надявам се ме разбра, че трудно май за обяснение Crazy

# 6
Кои упражнения обаче са подходящи за гадните паласки?
Наклони на страни -  с неподвижен таз, усукваш се наляво и надясно в серии, като при наклон наляво плъзгаш дясната ръка нагоре по тялото докато свиеш в лакът, за да издърпаш максимално съответната страна. Ако комбинираш с гирички (или бутилки минерална вода) в ръце - още по-добре. Надявам се ме разбра, че трудно май за обяснение Crazy
оо аз поне разбрах за какво говориш и съм напълно съгласна Peace
Това упражнение го има и в моя курс по Пилатес, но с усукване същевременно и на краката. Много е ефикасно наистина-ако се изпълнява правилно разбира се  Peace

# 7
  • Мнения: 353
Кои упражнения обаче са подходящи за гадните паласки?
Наклони на страни -  с неподвижен таз, усукваш се наляво и надясно в серии, като при наклон наляво плъзгаш дясната ръка нагоре по тялото докато свиеш в лакът, за да издърпаш максимално съответната страна. Ако комбинираш с гирички (или бутилки минерална вода) в ръце - още по-добре. Надявам се ме разбра, че трудно май за обяснение Crazy
оо аз поне разбрах за какво говориш и съм напълно съгласна Peace
Това упражнение го има и в моя курс по Пилатес, но с усукване същевременно и на краката. Много е ефикасно наистина-ако се изпълнява правилно разбира се  Peace
Благодаря ще ги пробвам, дано помагат  Grinning

# 8
  • Мнения: 4 212
аз махнах паласките и стегнах корема само с преси. За паласките, лягаш настрани, слагаш ръцете на тила и запо4ваш къси набирания нагоре, надолу. Когато си "надолу" гледай да не си полягваш, за да няма инертно отпускане. Трябва да си непрекъснато стегната. Така, докато запо4не да ти трепери и пари и когато си кажеш " не мога пове4е" правиш още 10 набирания. По същият на4ин с корема. Нормални коремни  преси, 100 на брой, краката кръстосани и вдигнати на 20 санта от земята Laughing Ръцете кръстосани на гърдите, и пак  без да полягваш на земята  Flutter къси набирания.Когато движиш тялото краката са неподвижни, на следващите 50 коремни, тялото остава във въздуха, движиш само краката ,съвсем леко нагоре надолу, до 45 градуса най много.Накрая когато кажеш"не мога пове4е" , задържаш и броиш до 10. Ако тялото ти потреперва, и те пари мускула, зна4и работиш ефикасно.Забрави за картофите, ориза, хляба, макароните.... Mr. Green

# 9
  • Мнения: 231
Благодаря много  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 7 768
Аз отслабнах и така си ги свалих.
Само с кремчета или упражнения не знам, дали става.  Confused

# 11
  • Мнения: 484
С подходящ хранителен режим, зпорт и постоянство Simple Smile

http://www.letsgym.com/2007/03/10/dosadnite-palaski/
Успех

# 12
  • Мнения: 438
Това сложното упражнение много помага за паласки, наистина, но за корема не става само с диети и преси - при мен имаше ефект чак след като включих и тичане  ooooh! Иначе с упражнения правиш мускул, но горния слой "красоти" се маха много трудно (поне при мен беше така). Ако решиш да тичаш можеш да си вземеш от загряващите пояси със сауна ефект, а има и клинове - така ще бориш и паласките  Hug Успех  Peace

Общи условия

Активация на акаунт