Детски клуб Черепаха, гр. Варна???

  • 6 406
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 131
 newsm44 В Малкият принц учителите са квалифицирани. Както и в другите частни клубове и центрове. Като си наемаш бавачка - едва ли е учител. Стои у вас, ползва отопление, вода, хигиенни материали, храна-дали ти излиза по-евтино???Аз съм против постоянна гледачка. Само за изключителен случай-по спешност. В Мелита не знам как е, но за Малкият принц и Черепаха отзивите от майки са много добри. Там всички деца отиват по препоръка.
А в държавните градини нали са само учители и то с опит?! Е, пак има и калпави, и добри.
В частните няма да рискуват с кофти учители-все пак е частна и от отзивите на майките зависи дали някой ще си даде детето. В цял свят хората предпочитат частното-имат думата, щом плащат.
А в държавното се натискат и си траят след това, защото е почти без пари. baby_neutral

# 31
А, други места за гледане на деца няма ли? Майче, би ли ни дала тел. на "Мелита" или поне къде се намира. Проблемът е, че искаме нещо добро и качествено за децата си, но нямаме възможност да си го позволим.Благодаря...

# 32
  • На небето
  • Мнения: 5 530
...... Проблемът е, че искаме нещо добро и качествено за децата си, но нямаме възможност да си го позволим.Благодаря...

За най-доброто и качественото аз избрах да си гледам детето, и да не разчитам на чужди хора за това. Лесно трудно, това е моя избор.   Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 131
Към Черепаха има лицензира детска градина.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 397
В момента не приемат нови деца в Мелита, няма места, за есента незнам...

# 35
  • Мнения: 4 589
за ''мелита'' когато звънях  ми казаха доста  по високи цени ,но не помня колко, казаха ми още по тел че това било временен вариант докато се  приеме детето в държавна - нещо като занималня
места нямаха , бях намерила телефона им тук от форума но загубих от къде , ако някой го има  нека да го пусне
'' зорница'' - щели да правят леглова стая за  група от 3г деца  до есента че имало много желаещи
срещу ''зорница'' има една къща на 2 ет забелязах някаква занималня - някой имали повече инфо за там
'' черепаха '' там е най скъпо - 500 лв ,но не ми хареса базата
''абц'' центъра до хоризонт  става като база , казаха ми че децата били по възраст -400лв

# 36
  • Мнения: 502
от това което чета от вас явно съм останала с грешни представи за Черепаха. аз бях разбрала че е часна ясла, тъй като майка с която се запознах се похвали че дава сина си от както е навършил годинка и месец. но явно не сме се разбрали.
а някой да знае нещо за частна ясла във варна?

# 37
  • Мнения: 4 589
частна ясла  - няма
в черепаха са от 3г , аз исках да го дам към 2 и няколко месеца , не ми отказаха , но ми напомниха че няма да се впише в занятията на групата защото най -малките са на 3 и си учат техните си работи според възраста

# 38
  • Мнения: 131
В Черепаха приемат деца и за занималня, и за подготвителна група. Питах и казаха, че издават документ за завършена подготвителна група. Всъщност и в АВС, и в Малкият принц цените са едни и същи като в Черепаха. Само че някъде включват храната, а някъде не я казват.

# 39
  • Мнения: 67
Някой посещава ли Целодневна дтска градина Цветни песъчинки-към Черепаха.Споделете за впечатленията Ви от базата, педагозите ,отношение и изобщо всичко ако имате наблюдения. Предварително Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт