Nail art - 14

  • 16 138
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 544
Знам че е лъскав, аз го ползвам само за декорации, но колежката държеше на сив и само с това разполагах.
Да се похваля и с новия ми холограмен лак, който е такава циганийка, но страшно ми харесва. Таман и да ми видите дългите нокти ooooh!

Да си покажа тук и великденския педикюр, защото не ми се търси другата тема:

Така като ги видях - добре че не ходя по сандали.. че как си вървят.. Embarassed

# 31
  • Мнения: 7 474
.
Да се похваля и с новия ми холограмен лак, който е такава циганийка, но страшно ми харесва.

На мен холограмните много ми харесват, имам 4-5 цвята  Flutter От вчера и аз съм с френски педикюр Laughing , ама много ми се изтрива от обувките Twisted Evil

# 32
  • Мнения: 7 723
Зайке, това е страхотно, браво!!!!   bouquet

.... От вчера и аз съм с френски педикюр Laughing , ама много ми се изтрива от обувките Twisted Evil

Лео, мога да те посъветвам:
1.- Изрежи си ноктите!!! Grinning
2.- Изчакай го да изсъхне, преди да си обуеш чорапи!!!  Grinning

# 33
  • Мнения: 505
Миленке, а като си майсторка що не вземеш да ме ИЗРИСУВАш и мене...то не че имам нокти за тази цел...ама пусто МЕРАК..а и за ПЕтЪК трябва да съм УБАВА.. Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 7 723

 Embarassed... ти пък....
Не съм никакъв майстор, аз съм любител  Flutter

# 35
  • Мнения: 505

 Embarassed... ти пък....
Не съм никакъв майстор, аз съм любител  Flutter


НЕ се СРАМУВАЙ де.... аз пък и толкова не мога..а ти вече си се доказала с тези УЧАСТИЯ в конкурса...   bouquet

# 36
  • Мнения: 7 474
Това синьото за днес  Laughing

http://images16.snimka.bg/002697472.jpg

# 37
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Абе Наде, аз отдавна се каня да те питам с какво си мажеш ръцете, че винаги са ти такива лъскави все едно си бръкнала в олиото(тва шегичка) Joy

С изсушител за лак стават такива Wink

Ами аз изсушител не съм имала и не знам, ама ефектно става и някак изпъква декорацията Heart Eyes

Майка Зайка, страхотна е декорацията със сивия лак... аз имам и сив и винен(ако това е винено) холограмен точно като твоите и също са ми любими. Педикюра също ти е върховен   bouquet

Лео, и аз правя някакви преливаници като твоите от последната декорация, ама май не е това начина... Бейб не пожела да ни открехне как става, опитвах и с гъбичка, но не става и не става Rolling Eyes

# 38
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Тъкмо влизам да се похваля че вчера и купих черен холограмен лак и то се оказа че всички имате холограмни лакове. Аз си търсех нещо брокатено обаче черно или тъмносиво и като го видях този ми останаха очите в него. Малко сигански ми идва на слънцето но му направих декорация да привлича погледа от него.

# 39
  • Мнения: 690
Най-накрая и аз нарисувах няколко нокътя Flutter
Колко малко му трябва на човек за да е щастлив - на мен само изк. нокти ми трябват и съм мнооого HAPPY Joy





отивам да си махна гела, че нещо ме дразни Tired

Ааааа забравих - много готини декорации сте направили  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 1 544
...Бейб не пожела да ни открехне как става, опитвах и с гъбичка, но не става и не става Rolling Eyes

Видеото: http://s93.photobucket.com/albums/l52/desi_to/?action=view&c … ent=Prelivane.flv Качеството е много кофти, съжалявам за което, но още не мога да й хвана настройките на тая камера ooooh! Цветята е ясно как се рисуват...
Това е резултата от видеото: http://i93.photobucket.com/albums/l52/desi_to/Picture534Medium.jpg
http://i93.photobucket.com/albums/l52/desi_to/Picture535Medium.jpg

Мерси Валка. Ей го на Бейб начина на преливане - с четка го прави ..
Бибинце - много са хубави - харесах си няколко. От къде тези хубави нокти???
Мойте са едни, дето се топят от лака
 Joy

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 13:59 от Майка Зайка

# 41
  • Мнения: 78
Запис и от мен!

# 42
  • Мнения: 690

Бибинце - много са хубави - харесах си няколко. От къде тези хубави нокти???
Мойте са едни, дето се топят от лака
 Joy

В Илиянци вътре има една голяма сграда на която пише МОЛ ИЛИЯНЦИ. Отвън на нея има Голям магазин на RUBI ROSE е там има каквото си помислите Wink
Ноктите са жестоки!!! Адски бързо съхне лака върху тях и не се скапват от него

Ето и пресните ми /все още мокри/ произведения
Някои са ужасни...

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 16:44 от bibince

# 43
# 44
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Бибенце, този път надмина себе си.. имаш доста добри модели!!

Общи условия

Активация на акаунт