Има ли мами след секцио скоро да искат бебе пак?

  • 2 389
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 435
Аз PeaceПърво,обаче ще говоря с лекаря,който ще ми прави пак секциото и ако той даде зелена светлина ще започваме с опитите!

# 31
  • Мнения: 2 751
Аз PeaceПърво,обаче ще говоря с лекаря,който ще ми прави пак секциото и ако той даде зелена светлина ще започваме с опитите!
И аз така бих постъпила.  Peace

# 32
  • Мнения: 2 159
и аз искам Peace мисля след още 6 месеца да действаме Wink

# 33
  • Мнения: 1 371
Може и да греша, но знам, че трябва да минат 2 години до следващото раждане  Rolling Eyes

ДА, и моят гинеколог изрично ми каза  Naughty, че трябва да минат поне 2 години преди следващо секцио, за да бъде напълно зараснала матката за новата бременност  Peace.
И моя. А за да родя следващият път нормално - трябва да минат поне 4-5  #Crazy , макар че и тогава може да не се разширя....  newsm78
Все пак всичко си зависи от организма.  Peace

# 34
  • Мнения: 1 817
Нещо ме е хванало шубе от нормално раждане и темата ми е много интересна!  Hug

# 35
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 370
Възхищавам ви се , и ви се радвам момичета!
Две мои приятелки са в такова положение - едната скоро роди второто си детенце, другата още бременей.
И на мен ми се иска, Стиви е спокойно дете и ако другото ми бебе е като него, няма проблеми.
Тъкмо още съм дебела, поне да не ме е яд, ако си разваля фигурата  Grinning
НО, мъжа ми се дърпа, освен това пътува и сега съм сама, а с две деца просто не ми се мисли...
Когато пък трябва да пътуваме с него - лудницата ще е пълна...
Сега се радвам на всички моменти на малкия и на приятелките ми и вас, които очаквате малки човечета  Heart Eyes

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Родих със секцио преди 10 месеца.Искам второ дете, и то много.
Причината е ,че не искам децата да са с голяма възрастова разлика по между си, и отделно се страхувам да раждам след 35 год. възраст.Сега съм на почти 33 и имам ужасното чувство,че нямам време.Друг е въпроса,че искам и имам възможност да отгледам и 3 деца.

# 37
  • Мнения: 3 205
Искам и ще имам  Laughing Разликата ще бъде година и 8 месеца.

По принцип срокът от 2 години е малко условен - зависи много от възстановяването на организма, както и от начина, по който е направено секциото. След като родих Иво, моят лекар ми каза, че по принцип мога да забременея 6 месеца след секциото, но той ми препоръчва да изчакам година.

# 38
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мддааа. Ей ме на! И ако пак са близнаци ще умра от кеф! Но ще е след година-две.

Ако ще са близнаци поне да са мъже този път, че ще побъркате татито толкова жени в къщата иначе   love001

Ужас, ужас! Гласа не му се чува вече! И котките са женски!

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Горкия татко hahaha

# 39
  • Мнения: 865
Искам и ще имам  Laughing Разликата ще бъде година и 8 месеца.

По принцип срокът от 2 години е малко условен - зависи много от възстановяването на организма, както и от начина, по който е направено секциото. След като родих Иво, моят лекар ми каза, че по принцип мога да забременея 6 месеца след секциото, но той ми препоръчва да изчакам година.
браво на теб!и ние ще изчакаме горе-долу толкова време/докато Дари освободи количката Laughing/.в действителност времето за изчакване е условно,най-вече за да се възстанови организма и в хомонално отношение.иначе раната си зараства бързо,ако е направена добре.аз съм ЗА малкота разлика м/у децата.

Общи условия

Активация на акаунт