Светът през обектива - фотографската тема 6 част

  • 19 504
  • 492
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 039
Лу, така изглежда само на пръв поглед, я се вгледай в бибата колко е огромна на лицето й

а снимките ти са уникални, отивам да гледам в албума, тези не ми стигат

# 31
  • Мнения: 11 313
Вечернице, децата ти ужасно са си приличали като бебета Shocked Shocked Shocked Shocked Ти сигурна ли си че не си сканирала 2 снимки само на едното Joy
Муахаха!
Ти ме разби! Joy
Те вярно, че си приличат на тези снимки като ги погледна.
Ако намеря другите снимки, ще гледам и тях да пусна. И двамата се родиха с черни рошави и дълги коси Crazy
Ей тук има още
http://debelanata69.multiply.com/photos/album/36

Дайте акъл за сканиране без да става това омазване на пиксели ooooh!

# 32
  • София
  • Мнения: 6 743
Само тайничко влизам и се любувам на красотите ви.
Аз с моя апарат, който сигурно би изглеждал като макет на вашите, не мога да се похваля с кой знае какво, но все пак поне моменти успявам да уловя  Blush
Искам да питам, обработвате ли снимките преди да ги покажете тук?Или са си чисти натурални   Mr. Green
Ето един мой кадър  Blush

# 33
  • Мнения: 6 472
Вечернице, защо не сканираш от негатив?
Иначе процедурата е: сканираш в ТИФФ на 16 бита. После прекарваш във фотошоп, коригираш ако ще гиригираш нещо, обръщаш в 8 бита и записваш в JPG.

Дамаянти, ункална е Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Мекет, не макет снимката е с хубаво качество, а момента е върха Joy
За обработката - зависи. Напоследък нямам време и това което пускам е без никаква обработка. Малена до колкото знам и виждам също не си обработва снимките. Най много да обръна нещо в черно- бяло или да зачистя някой силно дразнещ боклук.
Аааааааа да и преди няколко дни бях пуснала една на Виолина във висок ключ, ама то това обсъждахме и даже линк към урока който използвах бях пуснала Grinning

# 34
  • Мнения: 2 575
Дамаянти - страхотно улавяне!!! Браво!!!!Нямаш проблем с апарата  Sunglasses

# 35
  • Мнения: 6 039
Дамаянти, поздравления за кадъра

за обработката - не ги обработвам, нямам нерви, а и все си мисля, че не е честно да променям мига който съм уловила

малко съм консерва в това отношение, но по фотофорумите са наслаждавам с най-голямо удоволствие на обработени снимки, изисква се майсторство, от което аз съм мноооого далеч

# 36
  • Мнения: 11 313
Дамаянти, снимката е много яка!
Хич не гледай през ключалката, ами се престраши вече да пускаш снимки.

Аз също мразя да обработвам. Или става, или не става. А Фотошопа го намирам за изключителен помощник, особено като взех да го разучавам. Сигурно ще побелея съвсем, докато го разуча напълно Mr. Green.

# 37
  • Мнения: 6 472
Пак съм аз Mr. Green Снощи забравих, но сега искам да изкажа специални благодарности на mam@ за ето тази снимка Mr. Green
Ако не е тя, милата, сигурно внуците ми никога няма да разберат как съм изглеждала на младини Joy От 3-4 години имам 3-4 свястни снимки и всичките ми ги е правила mam@ Hug

# 38
Не! Това не е първата снимка на Ива, нито на бебе Ванко. Това беше малко едносантиметрово приятелче, което беше любезно да постои половин минута пред обектива ми.


# 39
  • Мнения: 11 313
Не! Това не е първата снимка на Ива, нито на бебе Ванко. Това беше малко едносантиметрово приятелче, което беше любезно да постои половин минута пред обектива ми.



Супер е приятелчето!. Ако знаеш таквиз как ги гоним по двора... Joy

# 40
  • Мнения: 6 243
Не намерих снимки на Иринка като съвсем новородена, тези са правени като беше на месец и половина. Другите пък са отпреди месец и нещо...


# 41
  • Мнения: 5 255
Всички бебешорски снимки са много мили  Heart Eyes

Дамаянти, добре уловен миг  Peace

Аз с моя апарат, който сигурно би изглеждал като макет на вашите...
Добрите снимки, не зависят само от апарата /предимство е да си със "снайпер"  Mr. Green/
Важно е "окото"  Wink

Цитат
Искам да питам, обработвате ли снимките преди да ги покажете тук?Или са си чисти натурални   Mr. Green
Не ги "пипам", защото още не съм си инсталирала ФШ  ooooh!

Таткото на Ива , готина жабка  Peace

Лулу!, благодаря за оказаната чест  Hug   bouquet
Довечера те искам с опашки, за да те аранжирам до децата в тревата  Joy Joy Joy




# 42
  • Мнения: 11 313
Лулу!, благодаря за оказаната чест  Hug   bouquet
Довечера те искам с опашки, за да те аранжирам до децата в тревата  Joy Joy Joy
Бите, бите, бите!
Много се надявам да я хванеш.

# 43
  • Мнения: 5 255
Лулу!, благодаря за оказаната чест  Hug   bouquet
Довечера те искам с опашки, за да те аранжирам до децата в тревата  Joy Joy Joy
Бите, бите, бите!
Много се надявам да я хванеш.

Обещавам  bowuu

# 44
  • Мнения: 6 472
Да бе с опашки, ти знаеш ли как ми стърчат ушите, като извънземно съм, ще уплаша децата Joy Joy Joy

Хапке, голяма бузана и сладурана е Иринка Hug

Общи условия

Активация на акаунт