Светът през обектива - фотографската тема 6 част

  • 19 506
  • 492
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 255
Да бе с опашки, ти знаеш ли как ми стърчат ушите, като извънземно съм, ще уплаша децата Joy Joy Joy

Добре де - шапка идиотка ще свърши работа, като на "онази" снимка  Joy Joy Joy

# 46
  • Мнения: 11 314
Да бе с опашки, ти знаеш ли как ми стърчат ушите, като извънземно съм, ще уплаша децата Joy Joy Joy

Хапке, голяма бузана и сладурана е Иринка Hug
Айде, айде, хич не си измисляй!
А на Хапката щерката вече е заплюта! Flutter

# 47
  • Мнения: 11 314
Имам едно процедурно питане.
Понеже съм проста, бавно загрявам и мноу требе да ми се обяснява, някой има ли желание да ме светне как се прави една снимка с две в нея. Нещо тип колаж, ама само от снимки, без други елементи.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 743
Благодаря ви много за топлото посрещане и за похвалите  Blush
Лулу, много сте готини с щерката  Hug Чакам и аз снимката с две опашки  Mr. Green
Хапке, гледам снимките и направо изумявам колко се променят децата  Grinning Очите обаче няма как да сбъркаш  Hug
Татко на Ива, много хубава кадър  Peace
Нещо от мен  Blush на една и съща дата, на едно и също място  през година време  Hug

# 49
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Срам, не срам, след шест теми и аз се реших да ви покажа нещичко. Без каквито и да е претенци за нещо уникално или стойностно. Отдавна се възхищавам на всичко, кето се показва в тази тема. Ще се радвам поне малко да се доближа до вашите произведения. Търпя критика много, така че смело може да ме критикувате, обещавам няма да се сърдя.
http://outdoors.webshots.com/album/558824459ASGyya

# 50
  • Мнения: 6 039
Дамаянтииииииииииииии,
една година си държала детето на тази поляна
 Joy Joy Joy Joy

# 51
  • Мнения: 5 255
Дамаянтииииииииииииии,
една година си държала детето на тази поляна
 Joy Joy Joy Joy

Дори тревата е избеляла от престоя  hahaha Joy

# 52
  • Мнения: 2 575
Имам едно процедурно питане.
Понеже съм проста, бавно загрявам и мноу требе да ми се обяснява, някой има ли желание да ме светне как се прави една снимка с две в нея. Нещо тип колаж, ама само от снимки, без други елементи.

Вечернице - аз мога да ти кажа, но не знам дали това е най-правилното newsm78
Отварям в Шопа Нов файл и му задавам размери , а след това без да го затварям отварям и кадрите които искам да влязат в него.Всеки кадър го намалявам в зависимост каква конфиргурация искам в Новия файл ( напр. ако Новия файл е с ширина 600 пиксела и искам да са 2 кадъра един до друг в него, просто намалявам ширината на кадрите на по 300 пиксела) , след това хващам съответно намаления кадър с Move Tool-a i Drag and Drop в Новия файл. Там си го местиш където искаш. После следващия намален и така..........
Уфф, знам си че не съм по обясненията, ама.. Embarassed

# 53
  • Мнения: 3 810
Знам че не са нищо особено, но да се закача все пак и аз в новата ви тема:
Една много стара снимка, сканирана изключително зле:


по- късно:


още по- късно:

# 54
  • Мнения: 3 810
малката:

по- късно:

а сега ви бърка в очите от подписа ми Mr. Green

и аз като амбър не мога да спра да снимам цветя, е не чак като нейните Mr. Green, но ето я фотосесията на един божур

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 17:10 от мимиту с кирилизация

# 55
  • Мнения: 11 314
и аз като амбър не мога да спра да снимам цветя, е не чак като нейните Mr. Green, но ето я фотосесията на един божур
Ааааааа, Мими, бележиш напредък!
Поне за мен.
Моите фаворити са
http://mimikir.multiply.com/photos/photo/8/3 и http://mimikir.multiply.com/photos/photo/8/1

# 56
  • Мнения: 3 810
Вечерница , много, ама много ми е ценно това ти мнение!
ВъзгордяФ се! Сега вземам апарата и през поч. дни- ще щракам ли щракам!

# 57
  • Мнения: 6 472
Дамаянти, горкото дете, как не те беше сраб да го държиш толкова време там Joy Joy Joy

Мими и аз мисля, че бележиш напредък Grinning Много ми харесва първата  bouquet

Вечернице и аз процедирам по описания от Асиинка метод.

# 58
  • Мнения: 11 314
Тъй аз с моя руски ФШ още не съм се ориентирала кое какво е, та ще почакам.
Но след 2 г най-накрая си седнах на задните части и оправих част от снимките от Щатите.
Приятна разходка из моите американски мечти!
Рали е виждала някои от тях в промит и преекспониран вид, току-що свалени от камерата, но сега се опитвам да се отсрамя.
Това е една малка част. Продължението следва... Embarassed

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ето малко снимки от серията ПРЕДИ И СЕГА... Първите три са правени със "сапунерката"... А другите с Канон... Не виждам голяма разлика... Изключая мандапикселите на оригиналната снимка...





На Роси (която се подвизава в първите две колонки) нямаме цифрови снимки от малка... Само на хартия са и не съм ги сканирал...

Общи условия

Активация на акаунт