Работа в туристическа агенция?

  • 9 698
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 803
Моля ви за малко помощ Simple Smile Утре ми предстои интервю за работа в туристическа агенция. В общи линии съм запозната с длъжността, но ще съм ви много благодарна ако ми обясните малко по-подробно - за задълженията, отговорностите, изискванията. Малко съм като в небрано лозе, та и аз не знам какво точно да попитам. Всичко споделено ще ми бъде от полза, благодаря предварително  bouquet

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 18:30 от KissTheRain

# 1
  • Мнения: 3 447
Хмм, моите спомени са отпреди 5-6 години, не знам колко са актуални... В общи линии, поддържаш контакт с партньори в чужбина или страната, изготвяш пакети, правиш резервации, изпращаш или посрещаш групи (в зависимост от това дали си за outgoing или incoming).

# 2
  • Мнения: 803
Мерси много, Дона Simple Smile И аз така си мислех, но друго е да събера още мнения.

# 3
  • Мнения: 3 447
Успех  Simple Smile

# 4
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Dona Ви е казала задълженията в общи линии.Много важно е също да сте много контактна личност - много помага при работата, и също да не си пестите усмивките Peace
Успех  bouquet

# 5
  • DE
  • Мнения: 967
Малко ми стана странно как ще си туроператор. Shocked
Може би ще работиш за туроператорска фирма???
Успех!!!

# 6
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Малко ми стана странно как ще си туроператор. Shocked
Може би ще работиш за туроператорска фирма???
Успех!!!
Е добре де, объркала е думичката KissTheRain."Представител",(разговорно всички си се наричат така) как звучи?Май разбрахме за какво говори Sunglasses

# 7
  • Мнения: 6 167
Моля ви за малко помощ Simple Smile Утре ми предстои интервю за работа, длъжността е туроператор. В общи линии съм запозната със задълженията на един туроператор, но ще съм ви много благодарна ако ми обясните малко по-подробно - за задълженията, отговорностите, изискванията. Малко съм като в небрано лозе, та и аз не знам какво точно да попитам. Всичко споделено ще ми бъде от полза, благодаря предварително  bouquet

само да ти пожелая успех, мечтая си един ден да имам туристическа агенция ( туроператор ли й викат), да продавам на хората ваканции из целия свят!
мога да ти кажа, че момичето от което ние тук си купуваме ваканции е невероятно омайно същество - усмихнато е в 2 реда бели зъби, говори с блясък в очите за всякакви интересни места,
изважда каталози, като от нищото и не си пести времето, независимо дали ще купим, или не.
обажда ни се по телефона след ваканцията да ни пита доволни ли сме, изпраща ни снимки на местата и тн и тн и тн.
невероятна е.

# 8
  • Мнения: 803
Благодаря на всички! Да, извинявам се за грешката в заглавието, малко съм отвеяна напоследък.
Лени, благодаря ти за мнението, ще го имам впредвид Simple Smile
Бих казала, че съм контактна личност, обичам да се запознавам и общувам с нови хора, доста усмихнат човек съм. Надявам се, да се справя със задълженията си. Малко ми е притеснено за утре, но пък си е предизвикателство.

# 9
  • Мнения: 156
Аз работя в туристическа агенция и бих казала,че е много приятно.Важното е наистина да се усмихваш на клиентите и да можеш да говориш убедително.Също така трябва да можеш да запазваш самообладание,защото понякога се получават и кофти ситуации.
А в голяма агенция ли ще работиш,защото задълженията имат връзка и с това в кой отдел си.Аз например работя в малка агенция и както изпращам,така и посрещам гости и клиенти.Обработваш оферти и е хубаво да ги знаеш добре,за да можеш да предложиш най-доброто на клиента.Ами това се сещам засега-успех!

Общи условия

Активация на акаунт