Алергия?

  • 834
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 318
 Cry CryЗдравейте момичета!!! Много съм притеснена и исках да се допитам до вас. Преди няколко часа на Коки цялото му лице се покри с червени петна, които се разпространиха и по вратлето. Заведохме го веднаха при педито и каза че вероятно е някаква алергия. Изписа ни Фенистил 3пъти по 8 капки и калций глюконат. Та въпроса ми е до колко време да очаквам подобрение и може ли алергията да е от гел за венци Дентинокс, защото не съм му давала нищо необичайно за ядене, каквото си яде всеки ден това хапна и днес?

# 1
  • Мнения: 201
Малката ми дъщеря има Атопичен дерматит. Обривите /по бузките и ръчичките при нея/ започнаха някъде около отбиването, кърмех я до 8,5 мес. Лекува я хомеопат от шест месеца, лечението е бавно, аз закъснях. Не губете време традиционната медицина подтиска симптомите на алергиите, не ги лекува, а това е мн.вредно, както и лекарствата, които ще предписват на детето. Но си изберете много добър хомеопат! В хомеопатията се търси причината за дадено заболяване.  Peace

# 2
  • Мнения: 3 423
Cry CryЗдравейте момичета!!! Много съм притеснена и исках да се допитам до вас. Преди няколко часа на Коки цялото му лице се покри с червени петна, които се разпространиха и по вратлето. Заведохме го веднаха при педито и каза че вероятно е някаква алергия. Изписа ни Фенистил 3пъти по 8 капки и калций глюконат. Та въпроса ми е до колко време да очаквам подобрение и може ли алергията да е от гел за венци Дентинокс, защото не съм му давала нищо необичайно за ядене, каквото си яде всеки ден това хапна и днес?

сина ми така се изрина след ваксината Пентаксим(на яйчна основа)заведох го на алерголог - каза че е уртикария,предписаха същия Фенистил и калциев глюконат и стрешниа обрив (точно петна,както пишеш)мина за 2 дена Peace
само че от тогава много внимавам защото го водя склонен към алергии ако,че досега всички алерголози казват,че нищо вече му няма и онова е било единичен случай.
направи и една консултацийка с алерголог за всеки случай.смятам,че не е от гела за венци-това е хранителна проява (не съм лекар)
а зъбки или вирус да има детенце в момента newsm78при някое от двете можело да се провокира алергична реакция към храна
успех и стискам палци  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт