Да споделя тайната и на мойте картофки.

  • 20 299
  • 124
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 300
Буболина, благодаря ти че сподели рецептата!
Станаха невероятно вкусни, а мъжът ми яде като сомалийско дете ( а по принцип си пада малко махнаджия). Каза, че това били най вкусните картофи, които е ял.
Добавям си рецептата в Любими Hug

# 106
  • Мнения: 1 883
Току що изядохме една тава с картофи.Бяха много вкусни. Но ,защо не се получиха с хрупкава коричка? Даже не се наложи да слагам и вода, бяха мекички ,но не и хрупкави. Картофите са пресни. На вас как ви стават с коричка?

# 107
  • Мнения: X
Току що изядохме една тава с картофи.Бяха много вкусни. Но ,защо не се получиха с хрупкава коричка? Даже не се наложи да слагам и вода, бяха мекички ,но не и хрупкави. Картофите са пресни. На вас как ви стават с коричка?
И аз не сложих вода и си станаха меки, не с коричка. Може и от сорта на картофите да е  newsm78 Peace

# 108
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Току що изядохме една тава с картофи.Бяха много вкусни. Но ,защо не се получиха с хрупкава коричка? Даже не се наложи да слагам и вода, бяха мекички ,но не и хрупкави. Картофите са пресни. На вас как ви стават с коричка?
И аз не сложих вода и си станаха меки, не с коричка. Може и от сорта на картофите да е  newsm78 Peace


Опитайте да не белите пресните картофи а само да ги измиете - аз така правя При мен се получава доста апетитна коричка

# 109
  • Мнения: 728
Довечера ще ги метна тези картофки. И без това чакам гости и се чудех на каква гарнитура да ги направя. Мерси за рецептата   bouquet

# 110
  • Мнения: 780
Буболина   bouquet Благодаря за рецептата .Вече няколко пъти ги правя така и стават супер .

# 111
  • София
  • Мнения: 830
За тази вечер вече съм си заплюла пиле с грах, но утреееее... smile3508
Лесно, бързо, полезно, малката успява да си хапва сама.
Хайде и ще ви кажа как са станали.

# 112
  • Мнения: 728
Картофите станаха супер, даже и едно пиленце сложих при тях   chef
Само докато ги гледах как се пекат, преядох cheers

# 113
  • Мнения: 164
Kартофките станаха превъзходни!



# 114
  • София
  • Мнения: 4 423
Аууууууууууу ,супер са Heart Eyes Hug Peace

# 115
  • Мнения: 2 922

лулу, страхотно изглеждат    Peace Party

# 116
  • Мнения: 164
 Simple Smile Мерси много!

# 117
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
записвам се, за да си ги направя.  Flutter

# 118
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Имам питанка:

Дали ще станат ако ги объркам отделно с каквото сложа и след това ги пека в тава с готварска хартия?  newsm78

А ако добавя и маааалко брашно, дали няма да се получи хубава коричка или си въобразявам  Rolling Eyes

# 119
  • Мнения: 5 873
вчера пак ги правих.пресни картофи,нарязани на динени резени,сложих олио,малко св.мас,сол и червен пипер и в силна фурна.не добавих вода на края.станаха много вкусни.отгоре хрупаха,особенно по-тънките резенчета.
благодаря за рецептата.

Общи условия

Активация на акаунт