Нищо добро и положително не почувствах от членството ни в ЕС?

  • 3 501
  • 105
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 416
Лора, за испанското или за португалското присъединяване не се ли учи? Аналогичен случай в наше село.
Всичко си учи. Аз вече втори път я минавам тая "Евроинтеграция" - и като бакалавър, и като магистър.

# 31
  • Мнения: 27 524
Блонди, не знам за скъпите им колекции. Лично аз не ги долюбвам и това, което съм виждала у познати - също. Средни мебели за средната класа.

Средната класа е общо взето обществото около нас. Останалото е снобизъм и изхвърляне за мен  Wink
Аз се имам за средна, на моменти под средната класа, не мога да се изкажа за някакъв лукс  Tired

# 32
  • Мнения: 7 837
Блонди, не знам за скъпите им колекции. Лично аз не ги долюбвам и това, което съм виждала у познати - също. Средни мебели за средната класа.

Средната класа е общо взето обществото около нас. Останалото е снобизъм и изхвърляне за мен  Wink
Аз се имам за средна, на моменти под средната класа, не мога да се изкажа за някакъв лукс  Tired

Не ме разбра  Grinning
За цените, които продават една секция напр., мога да си купя нещо по-раздвижено и младежко за същите пари. Въпрос на вкус.

# 33
  • Мнения: 677
И тази тема май трябва да се ограничи  Laughing
Къде е Фейтли да разреши спора?

# 34
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Някакви лични големи надежди и очаквания нямах, ама не може да не ми прави впечатление, че всички стоки поскъпнаха "заради Европейския съюз".

# 35
  • France
  • Мнения: 726
Не разбрах как мебелите ИКЕА се " наместиха" в темата, но ще ви споделя, че те искаха да им ги произвеждаме, но мъжът ми каза, че боклуци не прави. На всичкото отгоре не плащаха добре- скрънзи. Тези мебели са за ниската средна класа в ЕС.
По темата- за сега нищо добро, но ще става по- зле и бедните ще го духат!

# 36
  • Мнения: 677
Бедните винаги го духат  Laughing

# 37
  • Мнения: 27 524
Не ме разбра  Grinning
За цените, които продават една секция напр., мога да си купя нещо по-раздвижено и младежко за същите пари. Въпрос на вкус.

А,  ooooh! ами Блонди съм все пак, КейсHeart Eyes Ама това не значи, че нямат и качествени неща  Peace

Печовска, мебелите Икеа от много години произвеждат част от нещата си в България. С или без мъжа ти  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 6 167

а селяните винаги печелят.

# 39
  • Мнения: 1 242

Но!
И богатите също плачат.

# 40
  • Мнения: 6 167
Не ме разбра  Grinning
За цените, които продават една секция напр., мога да си купя нещо по-раздвижено и младежко за същите пари. Въпрос на вкус.

А,  ooooh! ами Блонди съм все пак, КейсHeart Eyes Ама това не значи, че нямат и качествени неща  Peace

Печовска, мебелите Икеа от много години произвеждат част от нещата си в България. С или без мъжа ти  Mr. Green

четох, че 18 или 16 ( не помня) фабрики в БГ ..( цехове сигурно), работят за ИКЕА

# 41
  • France
  • Мнения: 726
Блонди, ако има кой да клекне ( много гладен), милиардери ще има винаги. Визирам собственикът на ИКЕА, който е световно известен скъперник. А що се отнася до договора, той е абсолютно изнудвачески. Ние работим за ЕС, но нашите условия са сравнително по- добри.
Влизат 12 млрд. свежи пари, но е друг въпросът че половината ще " потънат"

# 42
  • Мнения: 27 524
Блонди, ако има кой да клекне ( много гладен), милиардери ще има винаги. Визирам собственикът на ИКЕА, който е световно известен скъперник. А що се отнася до договора, той е абсолютно изнудвачески.

Гладни - много. Клякащи - още повече. Милиардери - малко.  Sunglasses
Откъде можем ние да знаем кой е скъперник и кой не? Ти знаеш ли какво точно прави собственикът на ИКЕА? Едва ли, честно казано.  Wink Кейс скоро пусна една тема за благотворителността, има какво да се научи от там  Wink
Не мога да коментирам договора, не съм запозната. Само сключилите го и консултиралите се с адвокат са наясно  Grinning

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 23:13 от Блонди

# 43
  • Мнения: 1 299
Стига с тая ИКЕА бе  #Cussing out
Мамунката ги спомена, аз повлякох краче и айдеееееее  Whistling

# 44
  • Мнения: 2 792
  Не ми се чете.
  Какво си очаквал да почувстваш ?
  Знам че не ти се отговаря.
  Защо ги пускаш тези теми, за наблюдение ли ? И каква очакваше да стане ЕС да влезе у вас и да те накара да се чувстваш добре ?
  Удоволствие е да разлайваш керванът ? Скритата мисъл провокира ?
  Кажи в коя от всички сцени си се вживял ?
  Сериозният разговор се започва по друг начин.
 
 

Общи условия

Активация на акаунт