Може ли вече в столче за хранене?

  • 457
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Здравейте мами. След 4 дни ставаме на 6 месеца. Мога ли вече да слагам дъшеря ми в столчето за хранене? И ако да за колко време мога да правя това? А откога вече мога да я слагам да сяда? Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 601
Сига да си държи главата изправена и да не клюма - можеш. С много търпение обаче. Laughing На моите им трябваше месец, за да свикнат напълно със стола. Аз ги слагах само при хранения с лъжица. Иначе млякото си го пиеха в леглата. Но аз нали съм с 2 и моите се хранят едновременно, та съм с шишета и в двете ръце и няма как да са в мен.

# 2
  • Мнения: 1 877
Ами може да я слагаш.Дарин вече седи съвсем стабилно в столчето и го храня в него.А относно това за колко време - мисля,че докато се нахрани,може да седи през цялото време.Все пак прецени сама...Успех!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 368
И аз започнах да слагам бебо в столче за хранене точно след като навърши 6 месеца.Беше много доволен.От тогава вдигнах и нивото на количката.Пробвай и детенцето само ще си покаже дали е дошло времето.

# 4
  • Мнения: 676
Можеш разбира се бебето вече е достатъчно голямо.Нашият например,защото не обича да стои сам вечер го вземаме да стои в столчето докато ние вечеряме от 5 1/2 месечен.

# 5
  • Мнения: 117
Да! И като начало само при хранене. После детето 6те си покаже по колоко време му е хубаво там  Peace

# 6
  • Мнения: 174
ако столчето ти е от тези с регулираща облегалка няма проблем но има едни дървени коити стават на стол и маса те са прекалено изправени и може да се клатушка в тях

# 7
# 8
  • Мнения: 1 230
Действай PeaceМного е удобно - ползваме го от 4тия месец - все пак храненето отнема 4-5 минути и не уморява физически детето дори да е по-малко. Ако седите в лятната количка значи сте готови и за стола Grinning

# 9
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Може.И синът ми от тази възраст е в столче за хранене.

# 10
  • Мнения: 2 677
Може.  Peace
Сложих сина ми в столче за хранене веднага след като навърши 6 месеца. Друг е въпросът, че още не може да свикне напълно с него и предназначението му, и вместо да се храни, предпочита да яде стола...  Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Може,но от столчетата,които имат степени на облегалката.Да е по-полегнало. Peace

# 12
  • Мнения: 208
Действай PeaceМного е удобно - ползваме го от 4тия месец - все пак храненето отнема 4-5 минути и не уморява физически детето дори да е по-малко. Ако седите в лятната количка значи сте готови и за стола Grinning

 4 месца ? не е ли малко рано
Аз имам голям мерак да го пробвам , но ме е страх

Общи условия

Активация на акаунт