Момичета виждам ги!

  • 2 653
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 118
      Искам  СЕГА толкова много неща да ви кажа , искам да ви прегърна всички искам да крещя.............но не мога, защото милото спи до мен и нищо не знае......НО АЗ ГИ ВИЖДАМ Shocked Shocked и не мога да повярвам, не мога да повярвам, не, не, не мога да повярвам....след  девет месеца на надежди, като последния правихме и спермограма, която не беше много добра.....Не незнам къде съм, но знам че в този миг се моля всичко да е наред и всяка от вас мили мой, с която съпреживяваме и се подкрепяме през тези месеци да ги види.......ОБИЧАМ ВИ!!!
НЕ ЗНАМ КЪДЕ СЪМ И ОТКАЗВАМ ДА ГО ПРОУМЕЯ......не мога да пиша повече

Последна редакция: чт, 26 апр 2007, 09:09 от Хера

# 1
  • Мнения: 1 436
Ха, честито   bouquet. Лека и безпроблемна и най-здравото бебе накрая  newsm32  Hug

Ама как те разконспирирахме снощи  smile3521

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО  bouquet

# 3
  • Мнения: 375
ЧЕСТИТО!МНОГО ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА! Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 165
честито.много се радвам за теб.сега мисли как ще изненадаш мъжа-или вече го направи. Hug Joy

# 5
  • София
  • Мнения: 626
ЧЕСТИТО!!

# 6
  • Мнения: 256
Честито и от   мен! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност.Няма по-хубаво нещо от това.   Laughing

# 7
  • Мнения: 851
ЧЕСТИТО   bouquet
ЖЕЛАЯ ТИ ЛЕКА И СПОКОЙНА  БРЕМЕННОСТ

# 8
  • Мнения: 160
ЧЕСТИТО!!!  bouquet Hug

# 9
  • Мнения: 712
Започвай да свикваш, МАМЧЕ!!!   bouquet
Много лека бременност, безболезнено раждане и здраво бебче пожелавам! И да повлечеш крак...  Wink

# 10
  • Мнения: 533
ЧЕСТИТО!!!Много, много се радвам за теб   Hug
Безпроблемна бременност ти желая   bouquet

# 11
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Честито, Марина  bouquet Много се радвам за теб Hug

# 12
  • Мнения: 370
ЧЕСТИТО Марина!Желая ти лека и безпроблемна бременост на която много да се радваш,защото след дългото чакане наистина го заслужаваш и да се похвалиш като видите точицата!!! Hug Hug Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 2 319
ЧЕСТИТО! Най-леката бременност и най-сладкото бебче след 9 месеца   bouquet
Много се развълнувах докато четох постинга ти. Представям си какво изживяваш...Чакането ви е било дълго и нека бъде възнаградено с едно здраво и прекрасно детенце (защо пък не и две Wink )

# 14
  • Мнения: 1 765
 Hug Hug Hug ЧЕСТИТО!!!
Започвай да свикваш с мисълта Марина Simple Smile

# 15
  • Мнения: 153
Честито Маринка   bouquet Много се радвам, че чудото е станало  newsm44 Желая ти от сърце лека бременност и след 9 месеца да гушкаш най- сладкото бебче   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 495
Честито и от мен !!!  newsm44 newsm44 newsm68.
Почти се разплаках докато четох поста ти, толкова си развълнувана и щастлива !
Желая ти безоблачно щастие, безпроблемна бременност и сладко и здраво бебе след 9 месеца!!!

# 17
  • Мнения: 101
 Hug' ЧЕСТИТО!!!

# 18
  • Мнения: 2 270
ЧЕСТИТОООООО!!! Щастлива бременност!

# 19
  • София
  • Мнения: 38
Честито и от мен!!! Пожелавам ти леко бременеене и прекрасно бебче. В нашия случай декември ще бъде май  Hug Laughing Много се радвам за теб   bouquet

# 20
Чстито!
Стискам палци!

# 21
  • Мнения: 29
Честито и от мен  bouquet!

Лека бременност и много радост!

# 22
  • Мнения: 3 675
Честито и от мен!Лека и безпроблемна бременност, а след девет месеца здраво и красиво бебе, което безкрайно да ви радва. Нека и други момичета също ги видят и да се зарадват от сърце. Аз все още съм в списъка на чакащите и надяващите се да ги видят.

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Браво! Честито!

# 24
  • Мнения: 112
Честито, Марина!!!   bouquet   bouquet   bouquet
Лелееее, просълзих се от вълнение, толква щастие лъха от поста ти! Бъди много много щастлива!

# 25
  • Мнения: 117
Честито и от мен!   love001 Много щастие ти желая и всичко ще бъде наред!!!! smile3521

# 26
  • Мнения: 118
Прегръщам ви и ви благодаря Hug Hug Hug
С цялото си сърце искам всяка от вас много скоро също да ги види, знам че го заслужавате повече от всичко  bouquet
     Момичета, аз съм"още горе на черешата"  и определено не мога да го възприема, но се надявам да се оправя скоро , искам само да ви кажа че за сега само вие знаете, на мъжа си още не съм м казала , готвя му изненада , като го знам милото направо ще се побърка. Затова си мълча и се наслаждавам на момента

# 27
  • Мнения: 2 825
Честито   bouquet Лека и безпроблемна Simple Smile
Как може да пазите тайна от мъжете си толкова време не знам, аз на моя на секундата му казах , просто не можех да се стърпя и да прикрия всичките чувства които бушуваха в мен  Blush

# 28
  • Мнения: 114
Скъпа Марина-ЧЕСТИТО и от мен.   bouquetПожелавам ти лека и безпроблемна бременност.
Може ли и аз да се похваля,че  видях двете чертички,но втората е толкова бледа че аз и годеника ми не смеем да се радваме докато не сме 100% сигурни.Утре сутринта мисля да стана с първи петли и да си направя още едно тестче.И момичета - стискайте ми палци този път втората чертичка да е по- плътна и ясна като контролната.Пожелавам на другите момичета също да ги видат двете чертики и най-накрая да им се сбъднат мечтите.

# 29
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Честито   Party Hug  bouquet страхотна новина  Hug

# 30
  • Smallville
  • Мнения: 994
Честито!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 35 942
ЧЕСТИТО!!! Grinning
Лека и безпроблемна бременност!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 32
  • Мнения: 114
Добро утро момичета.Тази сутрин си направих още едно тестче и....втората чертичка е по-плътна вече.Не мога да ви опиша как се чувствам в момента.Сън не ме хваща дори Laughing.,толкова съм щастлива,че ми иди да крещя от радост.Пожелавам късмет на всички.

# 33
  • Мнения: 712
Честито и на новата бъдеща мама!   bouquet

# 34
  • Мнения: 421
Честито!!! Леко бременеене и не позволявай никога никакви лоши мисли да ти минават през главата,защото още от сега това е твойто бебе и всичко ще е наред!   bouquet  Бъди винаги щаслива!

# 35
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
ЧЕСТИТО МИЛА
МНОГО ЛЕКА БРЕМЕННОСТ И ОТ МЕН
И ДА СЕ РАДВАШ НА ЕДНО ЗДРАВО И ЩАСТЛИВО УСМИХНАТО БЕБЕ СЛЕД 9 МЕСЕЦА

 Hug Hug Hug

# 36
ЧЕСТИТО, МОМИЧЕТА!!! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ! РАДВАМ СЕ СТРАШНО МНОГО НА ЕУФОРИЯТА, КОЯТО ВИ Е ОБЗЕЛА!!! и благородно ви завиждам!!!

 newsm81 baloni

# 37
  • Мнения: 980
4естито Марина Hug
лека бремнност ти пожелавам
днес и аз видях нещо, но не съм сигурна  newsm78

# 38
  • Мнения: 617
Това е прекрасно, винаги се разтрепервам като чета тавика теми.
Стискам палци всичко да е наред през следващите 9 месеца и накрая едно/може и две/ прекрасни живи и здрави бебчета.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 220
Честито Честито Честито Честито Честито Честито Честито Честито Честито Честито !!!!
 Hug  bouquet Hug

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Честито и от мен  bouquet Лека и безпроблемна бременност ти желая Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 11
Честито,мила!!! Лека и безпроблемна бременност  bouquet   

# 42
  • Мнения: 21
Хей Марина, BRAVO !!!!!!!!!  newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68
Много се радвам за теб и за другото мамче също,
бъдете здрави и се радваите на лека бременност и на сладки бебешоци след 9 месеца!

аз още съм на опашката,но се надявам скоро и моя ред да дойде  newsm03

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Marina, Xi-xi, Честито и на двете ви!
Много спокойствие и леко бременеене ви пожелавам!
Браво момичета! Успяхте!
Ох, как искам и аз да изпитам тази наслада...

# 44
  • Мнения: 686
Честито и от мен.

# 45
  • Мнения: 186
Честито MarinaMarina  

Пожелавам ти една лека бременност!!!
 

Общи условия

Активация на акаунт