Индийски магазин в София?

  • 10 818
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 271
Здравейте!

Знам, че темата не е за тук, но ми трябват максимален брой идеи в кратко време Sad
Изведнъж ни поканиха на един рожден ден в неделя и след подпитване разбрахме, че човека се интересувал от индийски неща, слонове и т.н., т.е нещо от такъв магазин би го зарадвало. Проблема е, че времето ми е много кът Sad Можем да гледаме нещо в района на х. Плиска и от там в посока Руски паметник към Бъкстон.

Всички идеи са добре дошли  Praynig

Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 7 723
Сещам се само за един на Ботев и един на Пиротска  Thinking

# 2
  • Мнения: 5 877
На Орлов мост до подлеза.
На "Граф Игнатиев" малко под Попа.
На малките пет кьошета.

# 3
  • Мнения: 6 029
в дружба 1 на пазара

# 4
  • Мнения: 5 877
В "Малкия Цум" на първия етаж.

# 5
  • Мнения: 583
Като тръгнеш от хотел Плиска към НУТИ(национално училище по танцово изкуство),само не знам как се казва улицата, там има един магазин който е много хубав. Има слонове от най- малки до най- големи, и всичко от което може да се интересуваш.

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Миленче, Анда е писала за този магазин - до подлеза на Орлов мост, на "Сан Стефано". На витрината има точно такива слончета, музикални инструменти съм виждала, пищни кутии с украса и всякакви шарени неща.   bouquet

# 7
  • Мнения: 293
Василиса ме подсети - а пък на Кракра има едно чудно магазинче.. с разни "племенни" нещица..

# 8
  • Мнения: 3 271
Супер сте!!! Много, много ви благодаря!!!!  Heart Eyes Hug
Днес ще видя този до Плиска, а утре - на Орлов мост, щом го препоръчвате   bouquet

# 9
  • Мнения: 2 700
На "Стамболийски", почти на ъгъла с "Опълченска" (пада се по диагонал на МОЛ-а)

# 10
  • Мнения: 4 202
Има и един на  "Екзарх Йосиф" между "Мария Луиза" и женския пазар

# 11
  • Мнения: 1 733
На "Черковна" - магазин "Бомбай" се казва и е малко след кръстовището с "Мадрид" в посока Румънското посолство (от лявата страна)

# 12
  • Мнения: 3 271
Страхотни сте   bouquet newsm51
Взех един много красив и интересен слон, страхотна рисувана ароматна свещ и много стилна картичка към тях. Много съм доволна, дано и човекът, за който са, както и останалата част от компанията ги харесат.

Големи благодарности отново! Страшно обикаляне ми спестихте!

# 13
  • Мнения: 4 138
а в кой от тези магазини има обувки, но по-голям избор

Общи условия

Активация на акаунт