Kак си прибрахте корема

  • 4 055
  • 34
  •   1
Отговори

Анкета

Как мога поне малко да си прибера корема

Опции:

  • Мнения: 1 243
Здравейте момичета много съм отчаяна Sad ,минаха вече цели 4 месеца а корема ми не е мръднал.Споделете какво правихте да ви се приберат коремите.Като се погледна в огледалото все едно приличам на мотант имам рокли от лятото като ги облека изглеждам ужасно все едно съм бременна в 4 месец ужас Cry



# 1
  • Мнения: 2 677
Прибра се от само себе си!  Peace

# 2
  • Мнения: 8
Моят се прибра от самосебеси но чак след 1 година си беше почти като преди. Родих със секцио и не можех да правя никакви упражнения. Чувала съм, че за колкото време ти се е променило тялото, за толкова ще се възстанови т.е. поне 9 месеца

# 3
  • Мнения: 5 362
Много бързо ми се прибра-с колан и упражнения. Peace

# 4
  • Мнения: 8 769
След първото раждане се прибра от самосебе си, но сега-не ще да иска. Cry
Твърдо съм убедена, че коремните преси са най-добрият метод, само да има кой да ги прави...

# 5
  • Мнения: 264
След първото секцио - 1 година ходих като бременен кит.  Crazy После спрях да кърмя и почнах глад, който ми каже, че яде и си отслабва има много здрасти от мене!  Twisted Evil Та прибра се шкембето, ама само да сложех някое килце отгоре и пак щръкваше. Сега след второто секцио си ходя пак като бременна ама с по-малко килца. Оказа се че след първото не са ми наместили вътрешностите както трябва, та май заради това ми е стърчало щкембето.  #2gunfire Чакам да спра да кърмя, за да сваля и да ми се прибере корема. Иначе с упражнения - не знам. Първия път търчах като шантава из парка, свалих едно кило и се сдобих с вълчи апетит, за туй сега по-полека и после пак глад му е майката!  #Crazy

# 6
  • София
  • Мнения: 1 243
След първото раждане се прибра от самосебе си, но сега-не ще да иска. Cry
Твърдо съм убедена, че коремните преси са най-добрият метод, само да има кой да ги прави...
За съжаление и аз не правя никакви упражнения.Ще чакам от самосебеси както първият път,макар че казват че втория по-трудно се прибира и отслабва. Peace

# 7
  • Мнения: 545
....имам рокли от лятото като ги облека изглеждам ужасно все едно съм бременна в 4 месец ужас Cry
И аз бях така... Затова въведох режим на упражнения и здравословно хранене (през летния сезон не е много трудно - пресни плодове и зеленчуци колкото щеш). Упражненията за стягане на коремните мускули - по малко след събуждане, още в леглото, после вечер - преди заспиване. При храненето бях станала маниачка на тема калории - броя, записвам, пресмята - да не изям повече от нужното. Ефект имаше. Но трябва дисциплина и упорство, може би и малко инат.

# 8
  • Мнения: 85
Трудно - с колан, глад и упражнения.
Твърдо съм убедена, че коремните преси са най-добрият метод, само да има кой да ги прави...
Съгласна съм с това!

# 9
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Болна тема. Cry
Имам чувството, че винаги ще си ходя с коремче, като 3-4 месечна бременност. А минаха толкова години...

# 10
  • София
  • Мнения: 551
Първия път се прибра сам,но втория с упражнения.Все още работя по въпроса и има още какво да се желае.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 907
Не се е прибрал още и като гледам няма такива изгледи  Confused

# 12
  • Мнения: 8 769
Ще чакам от самосебеси както първият път,макар че казват че втория по-трудно се прибира и отслабва. Peace
Аз съм живото доказателство за това. Чаках, но не се получи, Няма нищо общо с първия път. Затова започнах с коремните преси.

# 13
  • Мнения: 1 138
не се е прибрал още напълно. май ще трябва да почвам с коремните преси

# 14
  • София
  • Мнения: 43 900
сам се прибра и то още на 2 месец. Не се притеснявай има жени при които е по-бавно, но и нищо не ти пречи след 6-тия месец да почнеш с коремни преси...ако си секцио обаче се консултирай с д-р.

Общи условия

Активация на акаунт