Ще отслабна, ако всеки ден....

  • 3 419
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Тези дни стигнах до голямо откритие  Laughing че със сигурност ще отслабна, ако всеки ден меся по един козунак и чистя основно апартамента.  hahaha Обаче не съм готова за тези подвизи.  Stop

Вие от какво бихте отслабнали?  Laughing

# 1
  • Мнения: X
От чистенето на пода; в офиса - тичането до счетоводството на долния етаж; и от разходките ни по плажа...

# 2
  • Мнения: 234
За още по-голям ефект прибави  тричасово гладене и събиране на детски играчки на всеки час Laughing

# 3
  • Мнения: 286
... ако всеки ден асансьора е повреден и се качвам до 12-я етаж с бебе, количка и покупки в ръце  #Crazy

# 4
  • Мнения: 448
Ако гладя по 2-3 перални и измивам по 10 пълни мивки с чинии. Joy

# 5
  • Мнения: 12 583
Ако започна да ходя на работа пеша и да се прибирам също пеша (второто ми се случва доста по-често от първото  Rolling Eyes), със сигурност ще стопя килограмчета. Остава и да се наканя да почна редовно тези разходки... само дето до работа са едни баири нагоре, а не се сещам за нещо по-гадно от това да започна деня си потна  Sick
Асансьорът от време на време забравям, че го има, ама никога за постоянно, а и не живеем много високо - на петия етаж сме.

# 6
  • Мнения: 1 241
от обикаляне по магазините в търсене на нещо- като търся, никога не намирам и се ядосвам и даже за ядене и кафета не се сещам и обикалям  докато не затворят всичките магазини, а обикновено излизам сутрин(събота или неделя)

# 7
  • Мнения: 5 246
Ако всеки ден правя упражнения и огранича тестяно, сладко, газирано...което всъщност и правя  Rolling Eyes
Ако всеки ден правя основно почистване на апартамента  Twisted Evil
Ако спра да влизам в готварския форум  Laughing
Ако всеки ден не седя пред компютъра, ами правя дълги разходки в Морската градина или магазини  Sunglasses

# 8
  • Мнения: 27 524

Твоето звучи най-примамливо, особено ако е гарнирано с покупки на дрешки, козметики, обувки...  Flutter

# 9
  • Мнения: X
Това за готварския форум е велика жертва, аз не мога Blush Naughty

# 10
  • Мнения: 101
Всеки ден да си повтарям и да спазвам мотото "Ям за да живея, не живея за да ям". Wink

# 11
  • Мнения: 1 241
[Твоето звучи най-примамливо, особено ако е гарнирано с покупки на дрешки, козметики, обувки...  Flutter
лошото е, че аз обикновенно така се изнервям, че не само нищо не си купувам, ами и като се  прибера си го изкарвам на всички в къщи
но наистина ако всеки ден обикалям магазините и винаги намирам каквото търся и си го купувам, по-щастлива и слаба  от мен няма да има Mr. Green

# 12
  • Мнения: 861
Ако всеки ден се съм навън от 9 до 17 ч, като слизам пеша до центъра с количката и се връщам пак така (минимум 10 км вървене). Еееех, това го правех преди 3 години, когато бях в майчинство с малкия и колко слаба бях, и колко жизнена и колко щастлива....

# 13
  • Мнения: 172
....ако ям само плодове или само карам на Пиер Дюкан или ако не пия по 2 бирички на ден може и да отслабна, ама не е много сигурна, та затова и си пийвам макар ис гузна съвест.

# 14
  • Мнения: 689
Няма да отслабна. Cry

Общи условия

Активация на акаунт