КЪДЕ ВЪВ ВАРНА МОЖЕ ДА СЕ ХОДИ НА ДЖАКУЗИ В ШИРОКИЯ ЦЕНТЪР??

  • 660
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
КЪДЕ ВЪВ ВАРНА МОЖЕ ДА СЕ ХОДИ НА ДЖАКУЗИ В ШИРОКИЯ ЦЕНТЪР??
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО МИЛИЧКИ!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 540
Единствено се сещам за Дом Младост, в широк център нищо не ми изплува...

Не пиши с главни букви, това е равнозначно на крещене.

# 2
  • Мнения: 1 081
Има един нов център зад Пикадили Чаталжда в една нова розово-лилава кооперация, на ул. Гладстон се води-не знам как се казва, но им е доста хубаво джакузито(там му казват СПА-джет, не знам каква е точно разликата).

# 3
  • Мнения: 674
Потбутт...... Flutter Flutter

# 4
  • Мнения: 3 011
Има един нов център зад Пикадили Чаталжда в една нова розово-лилава кооперация, на ул. Гладстон се води-не знам как се казва, но им е доста хубаво джакузито(там му казват СПА-джет, не знам каква е точно разликата).

Тозисалон ми е много близо до вкъщи и в4ера минах от там да питам за солариума. Съвсем нов е, още никой не го знае сигурно, но не съм обърнала внимание на този Спа- джет. Можеш ли да обясниш пове4е за какво иде реч  Laughing . Че и аз много обичам джакузи, ама не съм ходила така по салоните, само в хотел. И не е ли опасно да се хванат някои гъбички, който е податлив....... Дали спазват нужната хигиена  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 081
Ами този СПА-джет прилича на вана с капак, пускат музика и някаква цветотерапия, за гъбичките-не знам, би трябвало да спазват нужната хигиена, но къде ли човек може да е сигурен???Аз затова ходя само на сауна, индивидуална, а се жабуркам само в морето(не че е по-чисто, ама така съм си напатила от гъбички и бактерии след 15 години плуване, че таквоз нещо като локва за цамбуркане не ща и да чувам до края на живота си). В този център единственото лошо нещо е, че много тесничък, и няма стая за почивка/за парната баня и за сауната/, и не ми е ясно къде точно седиш по хавлийка, докато чакаш?При фризьора сигурно:)

Общи условия

Активация на акаунт